002481Yan Tai Shuang Ta Food Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $768,40 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,65 Mr | 元4,70 Mr | 元3,80 Mr | 元3,92 Mr | 元3,72 Mr | 元3,75 Mr | 元4,29 Mr | 元3,80 Mr | 元4,33 Mr | 元4,44 Mr | 元4,18 Mr | 元3,78 Mr | 元1,76 Mr | 元1,44 Mr | 元1,19 Mr | 元865,35 Mn | 元347,41 Mn | 元312,08 Mn | 元265,77 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元732,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,64 Mr | 元1,44 Mr | 元719,58 Mn | 元973,64 Mn | 元579,03 Mn | 元614,01 Mn | 元1,16 Mr | 元816,30 Mn | 元1,25 Mr | 元1,54 Mr | 元1,43 Mr | 元1,28 Mr | 元580,66 Mn | 元442,64 Mn | 元197,97 Mn | 元40,00 Mn | 元126,50 Mn | 元109,00 Mn | 元48,00 Mn |
| Net Borç† | 元904,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,12 Mr | 元2,44 Mr | 元2,45 Mr | 元2,38 Mr | 元2,14 Mr | 元2,00 Mr | 元2,10 Mr | 元2,37 Mr | 元2,06 Mr | 元1,84 Mr | 元1,23 Mr | 元1,06 Mr | 元742,45 Mn | 元581,69 Mn | 元592,03 Mn | 元370,45 Mn | 元321,45 Mn | 元274,48 Mn | 元184,97 Mn |
| Brüt Kâr | 元393,02 Mn | 元331,93 Mn | 元331,33 Mn | 元96,66 Mn | 元525,93 Mn | 元505,92 Mn | 元454,81 Mn | 元334,00 Mn | 元209,73 Mn | 元230,53 Mn | 元320,28 Mn | 元254,96 Mn | 元185,64 Mn | 元140,24 Mn | 元116,37 Mn | 元81,00 Mn | 元73,39 Mn | 元59,24 Mn | 元49,51 Mn |
| FAVÖK | 元199,58 Mn | 元238,47 Mn | 元178,85 Mn | -元197,46 Mn | 元376,67 Mn | 元436,94 Mn | 元306,11 Mn | 元231,74 Mn | 元83,94 Mn | 元154,44 Mn | 元262,47 Mn | 元229,36 Mn | 元180,96 Mn | 元119,37 Mn | 元92,43 Mn | 元70,44 Mn | 元57,85 Mn | 元45,57 Mn | 元44,30 Mn |
| Net Kâr | 元32,66 Mn | 元94,62 Mn | 元93,24 Mn | -元310,99 Mn | 元267,55 Mn | 元352,60 Mn | 元187,04 Mn | 元91,89 Mn | 元36,90 Mn | 元56,93 Mn | 元190,58 Mn | 元148,79 Mn | 元113,04 Mn | 元93,49 Mn | 元70,26 Mn | 元53,74 Mn | 元42,95 Mn | 元28,83 Mn | 元20,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,08 | 0,08 | -0,26 | 0,22 | 0,29 | 0,15 | 0,07 | 0,03 | 0,05 | 0,15 | 0,14 | 0,10 | 0,09 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元62,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元323,47 Mn | 元71,83 Mn | 元76,55 Mn | -元124,72 Mn | -元134,38 Mn | 元193,44 Mn | -元129,03 Mn | 元11,23 Mn | -元70,30 Mn | 元259,12 Mn | -元9,69 Mn | -元204,65 Mn | 元13,01 Mn | -元118,11 Mn | -元292,71 Mn | -元139,27 Mn | -元24,40 Mn | 元94,46 Mn | -元46,38 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元414,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 35,2% | 30,6% | 18,9% | 24,8% | 15,6% | 16,4% | 27,0% | 21,5% | 28,8% | 34,7% | 34,2% | 33,8% | 33,1% | 30,8% | 16,7% | 4,6% | 36,4% | 34,9% | 18,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,45 | 0,52 | 0,64 | 0,61 | 0,58 | 0,53 | 0,49 | 0,62 | 0,48 | 0,41 | 0,29 | 0,28 | 0,42 | 0,40 | 0,50 | 0,43 | 0,93 | 0,88 | 0,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,87 | 1,00 | 1,00 | 0,97 | 0,88 | 0,82 | 0,86 | 0,97 | 0,85 | 0,75 | 0,51 | 0,43 | 0,30 | 0,24 | 0,24 | 0,15 | 0,13 | 0,11 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,6% | 13,6% | 13,5% | 4,1% | 24,5% | 25,3% | 21,6% | 14,1% | 10,2% | 12,6% | 26,0% | 24,1% | 25,0% | 24,1% | 19,7% | 21,9% | 22,8% | 21,6% | 26,8% |
| FAVÖK Marjı | 9,4% | 9,8% | 7,3% | -8,3% | 17,6% | 21,9% | 14,5% | 9,8% | 4,1% | 8,4% | 21,3% | 21,7% | 24,4% | 20,5% | 15,6% | 19,0% | 18,0% | 16,6% | 24,0% |
| Net Kâr Marjı | 1,5% | 3,9% | 3,8% | -13,1% | 12,5% | 17,7% | 8,9% | 3,9% | 1,8% | 3,1% | 15,4% | 14,1% | 15,2% | 16,1% | 11,9% | 14,5% | 13,4% | 10,5% | 11,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -15,3% | 2,9% | 3,1% | -5,2% | -6,3% | 9,7% | -6,1% | 0,5% | -3,4% | 14,1% | -0,8% | -19,3% | 1,8% | -20,3% | -49,4% | -37,6% | -7,6% | 34,4% | -25,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |