002482Shenzhen Grandland Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $750,23 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,84 Mr | 元2,54 Mr | 元2,40 Mr | 元10,79 Mr | 元16,22 Mr | 元23,59 Mr | 元24,44 Mr | 元20,90 Mr | 元15,86 Mr | 元15,85 Mr | 元13,66 Mr | 元11,34 Mr | 元8,84 Mr | 元7,14 Mr | 元5,35 Mr | 元3,56 Mr | 元770,89 Mn | 元625,56 Mn | 元400,29 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元544,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元470,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,26 Mr | 元1,25 Mr | 元1,27 Mr | 元7,64 Mr | 元6,74 Mr | 元8,82 Mr | 元9,84 Mr | 元7,10 Mr | 元3,78 Mr | 元4,22 Mr | 元4,02 Mr | 元3,21 Mr | 元2,40 Mr | 元1,59 Mr | 元379,17 Mn | 元174,52 Mn | 元130,00 Mn | 元50,00 Mn | 元60,00 Mn |
| Net Borç† | 元685,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,60 Mr | 元757,09 Mn | 元1,00 Mr | 元3,56 Mr | 元8,04 Mr | 元12,25 Mr | 元13,05 Mr | 元14,35 Mr | 元12,48 Mr | 元10,10 Mr | 元7,75 Mr | 元9,46 Mr | 元8,41 Mr | 元6,54 Mr | 元5,23 Mr | 元4,07 Mr | 元1,85 Mr | 元1,21 Mr | 元848,56 Mn |
| Brüt Kâr | 元65,95 Mn | -元16,98 Mn | -元494,81 Mn | -元1,68 Mr | 元437,79 Mn | 元1,53 Mr | 元1,68 Mr | 元2,03 Mr | 元1,35 Mr | 元1,04 Mr | 元1,07 Mr | 元1,32 Mr | 元1,08 Mr | 元738,97 Mn | 元589,21 Mn | 元4,06 Mr | 元163,34 Mn | 元99,04 Mn | 元66,78 Mn |
| FAVÖK | -元49,44 Mn | -元95,82 Mn | -元672,51 Mn | -元4,91 Mr | -元5,31 Mr | -元31,01 Mn | 元709,04 Mn | 元772,57 Mn | 元785,99 Mn | 元559,69 Mn | 元530,12 Mn | 元816,52 Mn | 元730,23 Mn | 元478,13 Mn | 元350,37 Mn | 元272,31 Mn | 元133,94 Mn | 元75,24 Mn | 元39,53 Mn |
| Net Kâr | -元133,40 Mn | -元201,69 Mn | 元2,13 Mr | -元5,31 Mr | -元5,59 Mr | -元784,28 Mn | 元143,88 Mn | 元348,39 Mn | 元646,71 Mn | 元402,72 Mn | 元278,92 Mn | 元536,54 Mn | 元522,93 Mn | 元378,51 Mn | 元280,99 Mn | 元214,32 Mn | 元101,43 Mn | 元54,80 Mn | 元51,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,04 | -0,05 | 0,57 | -3,45 | -3,64 | -0,51 | 0,09 | 0,23 | 0,42 | 0,26 | 0,18 | 0,41 | 0,41 | 0,30 | 0,22 | 0,21 | 0,08 | 0,04 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元48,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元64,27 Mn | -元157,70 Mn | -元99,56 Mn | -元901,28 Mn | -元992,34 Mn | 元410,00 Mn | -元1,30 Mr | -元8,02 Mn | 元744,22 Mn | -元48,04 Mn | -元866,30 Mn | 元176,74 Mn | -元160,90 Mn | -元966,50 Mn | -元610,95 Mn | 元93,48 Mn | 元127,41 Mn | 元32,61 Mn | 元42,48 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元18,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,4% | 49,3% | 52,9% | 70,9% | 41,6% | 37,4% | 40,2% | 34,0% | 23,8% | 26,6% | 29,4% | 28,3% | 27,1% | 22,3% | 7,1% | 4,9% | 16,9% | 8,0% | 15,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,30 | 0,42 | 0,33 | 0,50 | 0,52 | 0,53 | 0,69 | 0,79 | 0,64 | 0,57 | 0,83 | 0,95 | 0,92 | 0,98 | 1,14 | 2,40 | 1,93 | 2,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,40 | 1,61 | 2,13 | 7,58 | 17,08 | 26,04 | 27,74 | 30,52 | 26,53 | 21,47 | 16,47 | 20,12 | 17,87 | 13,91 | 11,11 | 8,65 | 3,94 | 2,56 | 1,80 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,1% | -2,2% | -49,4% | -47,3% | 5,4% | 12,5% | 12,9% | 14,1% | 10,8% | 10,3% | 13,8% | 13,9% | 12,8% | 11,3% | 11,3% | 99,8% | 8,8% | 8,2% | 7,9% |
| FAVÖK Marjı | -3,1% | -12,7% | -67,1% | -137,9% | -66,1% | -0,3% | 5,4% | 5,4% | 6,3% | 5,5% | 6,8% | 8,6% | 8,7% | 7,3% | 6,7% | 6,7% | 7,2% | 6,2% | 4,7% |
| Net Kâr Marjı | -8,3% | -26,6% | 212,1% | -148,9% | -69,5% | -6,4% | 1,1% | 2,4% | 5,2% | 4,0% | 3,6% | 5,7% | 6,2% | 5,8% | 5,4% | 5,3% | 5,5% | 4,5% | 6,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,0% | -20,8% | -9,9% | -25,3% | -12,3% | 3,3% | -10,0% | -0,1% | 6,0% | -0,5% | -11,2% | 1,9% | -1,9% | -14,8% | -11,7% | 2,3% | 6,9% | 2,7% | 5,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |