002483Jiangsu Rainbow Heavy Industries Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $788,65 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元12,83 Mr | 元10,58 Mr | 元10,71 Mr | 元10,37 Mr | 元8,10 Mr | 元7,50 Mr | 元5,41 Mr | 元4,54 Mr | 元4,36 Mr | 元4,66 Mr | 元4,50 Mr | 元3,60 Mr | 元3,13 Mr | 元3,09 Mr | 元2,60 Mr | 元2,29 Mr | 元742,85 Mn | 元901,91 Mn | 元452,85 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元4,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,79 Mr | 元1,39 Mr | 元1,54 Mr | 元2,06 Mr | 元1,85 Mr | 元1,66 Mr | 元720,35 Mn | 元440,40 Mn | 元568,51 Mn | 元448,30 Mn | 元258,47 Mn | 元240,66 Mn | 元10,00 Mn | 元15,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元147,00 Mn | 元157,00 Mn | 元126,00 Mn |
| Net Borç† | -元2,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元6,83 Mr | 元8,22 Mr | 元7,17 Mr | 元5,17 Mr | 元3,84 Mr | 元3,61 Mr | 元2,31 Mr | 元1,95 Mr | 元1,83 Mr | 元2,81 Mr | 元1,90 Mr | 元2,20 Mr | 元2,29 Mr | 元1,83 Mr | 元1,78 Mr | 元1,31 Mr | 元1,11 Mr | 元746,68 Mn | 元432,18 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,47 Mr | 元1,91 Mr | 元1,41 Mr | 元984,16 Mn | 元912,51 Mn | 元766,63 Mn | 元483,50 Mn | 元414,14 Mn | 元474,02 Mn | 元612,94 Mn | 元85,16 Mn | 元458,08 Mn | 元426,69 Mn | 元320,91 Mn | 元403,86 Mn | 元337,44 Mn | 元248,88 Mn | 元154,95 Mn | 元96,01 Mn |
| FAVÖK | 元851,76 Mn | 元1,21 Mr | 元887,22 Mn | 元564,02 Mn | 元607,73 Mn | 元458,85 Mn | 元195,24 Mn | 元165,29 Mn | 元252,48 Mn | 元317,34 Mn | -元330,34 Mn | 元214,80 Mn | 元184,39 Mn | 元135,12 Mn | 元245,56 Mn | 元232,67 Mn | 元192,99 Mn | 元117,64 Mn | 元74,21 Mn |
| Net Kâr | 元360,50 Mn | 元484,97 Mn | 元55,37 Mn | 元53,18 Mn | 元349,47 Mn | 元256,12 Mn | 元140,29 Mn | 元65,48 Mn | 元85,07 Mn | 元83,84 Mn | -元460,46 Mn | 元103,49 Mn | 元100,89 Mn | 元92,19 Mn | 元199,40 Mn | 元183,80 Mn | 元149,60 Mn | 元84,15 Mn | 元75,18 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,41 | 0,55 | 0,06 | 0,06 | 0,37 | 0,29 | 0,21 | 0,10 | 0,13 | 0,13 | -0,76 | 0,18 | 0,18 | 0,16 | 0,34 | 0,39 | 0,26 | 0,15 | 0,13 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元237,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,16 Mr | 元685,82 Mn | 元849,92 Mn | 元1,72 Mr | 元130,52 Mn | 元78,74 Mn | 元290,74 Mn | -元50,22 Mn | -元54,72 Mn | 元119,97 Mn | -元23,04 Mn | -元393,21 Mn | -元5,45 Mn | -元599,08 Mn | -元308,81 Mn | -元12,93 Mn | 元165,14 Mn | 元81,68 Mn | -元76,44 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元188,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,9% | 13,2% | 14,4% | 19,8% | 22,8% | 22,2% | 13,3% | 9,7% | 13,0% | 9,6% | 5,7% | 6,7% | 0,3% | 0,5% | 0,0% | 0,0% | 19,8% | 17,4% | 27,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,78 | 0,67 | 0,50 | 0,47 | 0,48 | 0,43 | 0,43 | 0,42 | 0,60 | 0,42 | 0,61 | 0,73 | 0,59 | 0,69 | 0,57 | 1,50 | 0,83 | 0,95 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,34 | 1,61 | 1,41 | 1,01 | 0,75 | 0,71 | 0,45 | 0,38 | 0,36 | 0,55 | 0,37 | 0,43 | 0,45 | 0,36 | 0,35 | 0,26 | 0,22 | 0,15 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,6% | 23,2% | 19,7% | 19,0% | 23,8% | 21,2% | 21,0% | 21,2% | 25,9% | 21,8% | 4,5% | 20,9% | 18,7% | 17,5% | 22,7% | 25,8% | 22,4% | 20,8% | 22,2% |
| FAVÖK Marjı | 12,5% | 14,7% | 12,4% | 10,9% | 15,8% | 12,7% | 8,5% | 8,5% | 13,8% | 11,3% | -17,4% | 9,8% | 8,1% | 7,4% | 13,8% | 17,8% | 17,4% | 15,8% | 17,2% |
| Net Kâr Marjı | 5,3% | 5,9% | 0,8% | 1,0% | 9,1% | 7,1% | 6,1% | 3,4% | 4,6% | 3,0% | -24,3% | 4,7% | 4,4% | 5,0% | 11,2% | 14,1% | 13,5% | 11,3% | 17,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,0% | 8,3% | 11,8% | 33,4% | 3,4% | 2,2% | 12,6% | -2,6% | -3,0% | 4,3% | -1,2% | -17,9% | -0,2% | -32,7% | -17,4% | -1,0% | 14,9% | 10,9% | -17,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |