002484Nantong Jianghai Capacitor Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,08 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,63 Mr | 元7,47 Mr | 元7,26 Mr | 元6,61 Mr | 元5,57 Mr | 元5,18 Mr | 元4,50 Mr | 元4,06 Mr | 元3,85 Mr | 元3,48 Mr | 元2,05 Mr | 元1,95 Mr | 元1,83 Mr | 元1,66 Mr | 元1,54 Mr | 元1,50 Mr | 元677,39 Mn | 元567,98 Mn | 元549,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,05 Mr | 元580,73 Mn | 元635,28 Mn | 元574,57 Mn | 元391,99 Mn | 元408,31 Mn | 元295,13 Mn | 元208,06 Mn | 元209,62 Mn | 元91,93 Mn | 元61,18 Mn | 元81,30 Mn | 元82,54 Mn | 元15,10 Mn | 元8,60 Mn | 元25,58 Mn | 元72,50 Mn | 元59,50 Mn | 元63,80 Mn |
| Net Borç† | -元733,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,47 Mr | 元4,80 Mr | 元4,83 Mr | 元4,51 Mr | 元3,54 Mr | 元2,62 Mr | 元2,11 Mr | 元1,95 Mr | 元1,66 Mr | 元1,22 Mr | 元1,09 Mr | 元1,15 Mr | 元1,10 Mr | 元961,63 Mn | 元1,03 Mr | 元812,33 Mn | 元614,53 Mn | 元543,77 Mn | 元492,63 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,26 Mr | 元1,15 Mr | 元1,21 Mr | 元1,15 Mr | 元885,16 Mn | 元693,95 Mn | 元586,74 Mn | 元488,33 Mn | 元389,55 Mn | 元300,39 Mn | 元267,66 Mn | 元285,24 Mn | 元254,20 Mn | 元188,45 Mn | 元204,36 Mn | 元162,08 Mn | 元108,29 Mn | 元79,36 Mn | 元63,79 Mn |
| FAVÖK | 元1,06 Mr | 元939,86 Mn | 元965,07 Mn | 元860,78 Mn | 元622,85 Mn | 元482,52 Mn | 元372,53 Mn | 元306,79 Mn | 元272,70 Mn | 元196,86 Mn | 元166,51 Mn | 元198,44 Mn | 元189,95 Mn | 元127,55 Mn | 元141,89 Mn | 元107,58 Mn | 元68,76 Mn | 元47,38 Mn | 元32,07 Mn |
| Net Kâr | 元674,59 Mn | 元654,66 Mn | 元707,07 Mn | 元661,24 Mn | 元434,92 Mn | 元372,81 Mn | 元240,60 Mn | 元243,53 Mn | 元190,03 Mn | 元149,05 Mn | 元129,07 Mn | 元153,59 Mn | 元129,17 Mn | 元97,78 Mn | 元104,48 Mn | 元86,05 Mn | 元63,17 Mn | 元49,42 Mn | 元37,87 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,80 | 0,78 | 0,84 | 0,79 | 0,52 | 0,45 | 0,29 | 0,30 | 0,23 | 0,20 | 0,19 | 0,22 | 0,19 | 0,14 | 0,15 | 0,15 | 0,09 | 0,07 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元245,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元556,26 Mn | 元363,23 Mn | 元284,12 Mn | -元33,97 Mn | -元52,69 Mn | 元95,14 Mn | -元177,99 Mn | -元227,40 Mn | 元86,53 Mn | 元65,84 Mn | -元3,93 Mn | 元43,21 Mn | 元66,91 Mn | 元18,82 Mn | -元121,11 Mn | -元109,78 Mn | 元15,25 Mn | -元10,40 Mn | -元43,09 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元316,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,2% | 7,8% | 8,7% | 8,7% | 7,0% | 7,9% | 6,6% | 5,1% | 5,4% | 2,6% | 3,0% | 4,2% | 4,5% | 0,9% | 0,6% | 1,7% | 10,7% | 10,5% | 11,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,63 | 0,64 | 0,66 | 0,68 | 0,64 | 0,51 | 0,47 | 0,48 | 0,43 | 0,35 | 0,53 | 0,59 | 0,60 | 0,58 | 0,67 | 0,54 | 0,91 | 0,96 | 0,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,86 | 0,76 | 0,76 | 0,71 | 0,56 | 0,41 | 0,33 | 0,31 | 0,26 | 0,19 | 0,17 | 0,18 | 0,17 | 0,15 | 0,16 | 0,13 | 0,10 | 0,09 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,1% | 23,9% | 25,1% | 25,5% | 25,0% | 26,5% | 27,9% | 25,0% | 23,5% | 24,7% | 24,7% | 24,7% | 23,0% | 19,6% | 19,8% | 20,0% | 17,6% | 14,6% | 12,9% |
| FAVÖK Marjı | 19,3% | 19,6% | 20,0% | 19,1% | 17,6% | 18,4% | 17,7% | 15,7% | 16,4% | 16,2% | 15,3% | 17,2% | 17,2% | 13,3% | 13,7% | 13,2% | 11,2% | 8,7% | 6,5% |
| Net Kâr Marjı | 12,3% | 13,6% | 14,6% | 14,7% | 12,3% | 14,2% | 11,4% | 12,5% | 11,5% | 12,3% | 11,9% | 13,3% | 11,7% | 10,2% | 10,1% | 10,6% | 10,3% | 9,1% | 7,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,2% | 7,6% | 5,9% | -0,8% | -1,5% | 3,6% | -8,5% | -11,6% | 5,2% | 5,4% | -0,4% | 3,7% | 6,1% | 2,0% | -11,7% | -13,5% | 2,5% | -1,9% | -8,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |