002486Shanghai Challenge Textile Company Limited Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $345,74 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,32 Mr | 元1,26 Mr | 元1,23 Mr | 元1,26 Mr | 元1,23 Mr | 元1,25 Mr | 元1,10 Mr | 元1,11 Mr | 元1,48 Mr | 元1,63 Mr | 元1,61 Mr | 元1,66 Mr | 元1,24 Mr | 元1,12 Mr | 元1,17 Mr | 元1,08 Mr | 元530,53 Mn | 元483,84 Mn | 元437,12 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元268,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元217,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元36,66 Mn | 元33,57 Mn | 元46,75 Mn | 元88,69 Mn | 元102,83 Mn | 元149,96 Mn | 元42,87 Mn | 元1,63 Mn | 元377,01 Mn | 元537,01 Mn | 元538,57 Mn | 元482,16 Mn | 元112,54 Mn | 元58,70 Mn | 元91,00 Mn | 元70,50 Mn | 元156,33 Mn | 元170,30 Mn | 元164,50 Mn |
| Net Borç† | -元232,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,26 Mr | 元1,18 Mr | 元979,49 Mn | 元1,36 Mr | 元1,15 Mr | 元1,17 Mr | 元1,00 Mr | 元877,91 Mn | 元879,41 Mn | 元724,95 Mn | 元699,64 Mn | 元871,48 Mn | 元895,07 Mn | 元809,82 Mn | 元854,84 Mn | 元685,58 Mn | 元489,32 Mn | 元489,91 Mn | 元380,38 Mn |
| Brüt Kâr | 元254,84 Mn | 元233,43 Mn | 元228,93 Mn | 元281,35 Mn | 元189,50 Mn | 元264,14 Mn | 元190,80 Mn | 元166,18 Mn | 元128,95 Mn | 元120,91 Mn | 元130,57 Mn | 元245,60 Mn | 元235,13 Mn | 元181,67 Mn | 元200,25 Mn | 元177,43 Mn | 元99,85 Mn | 元87,97 Mn | 元65,94 Mn |
| FAVÖK | 元82,28 Mn | 元57,93 Mn | 元62,68 Mn | 元97,73 Mn | 元38,82 Mn | 元121,02 Mn | 元30,26 Mn | 元20,01 Mn | 元1,16 Mn | -元7,49 Mn | -元30,66 Mn | 元103,10 Mn | 元133,35 Mn | 元87,41 Mn | 元112,32 Mn | 元118,91 Mn | 元61,52 Mn | 元60,35 Mn | 元46,81 Mn |
| Net Kâr | 元46,35 Mn | 元19,11 Mn | 元51,46 Mn | 元93,16 Mn | 元19,92 Mn | 元16,68 Mn | -元17,34 Mn | 元17,58 Mn | 元28,09 Mn | 元11,86 Mn | -元102,32 Mn | 元27,63 Mn | 元98,62 Mn | 元39,66 Mn | 元73,49 Mn | 元61,51 Mn | 元42,80 Mn | 元36,90 Mn | 元26,74 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,02 | 0,06 | 0,11 | 0,02 | 0,02 | -0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,01 | -0,12 | 0,03 | 0,12 | 0,05 | 0,09 | 0,08 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元50,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元19,21 Mn | 元7,45 Mn | 元57,03 Mn | 元106,10 Mn | -元139,46 Mn | 元240,00 Mn | -元91,41 Mn | -元26,24 Mn | -元99,12 Mn | -元59,38 Mn | -元203,07 Mn | -元164,73 Mn | 元7,19 Mn | -元5,54 Mn | -元123,04 Mn | -元20,98 Mn | 元31,41 Mn | 元16,34 Mn | -元36,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元85,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,8% | 2,7% | 3,8% | 7,0% | 8,4% | 12,0% | 3,9% | 0,1% | 25,5% | 32,9% | 33,5% | 29,0% | 9,1% | 5,2% | 7,8% | 6,6% | 29,5% | 35,2% | 37,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,95 | 0,93 | 0,80 | 1,08 | 0,94 | 0,93 | 0,91 | 0,79 | 0,59 | 0,44 | 0,43 | 0,52 | 0,72 | 0,72 | 0,73 | 0,64 | 0,92 | 1,01 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,17 | 1,09 | 0,91 | 1,26 | 1,07 | 1,08 | 0,93 | 0,81 | 0,81 | 0,67 | 0,65 | 0,81 | 0,83 | 0,75 | 0,79 | 0,63 | 0,45 | 0,45 | 0,35 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,2% | 19,8% | 23,4% | 20,7% | 16,4% | 22,6% | 19,0% | 18,9% | 14,7% | 16,7% | 18,7% | 28,2% | 26,3% | 22,4% | 23,4% | 25,9% | 20,4% | 18,0% | 17,3% |
| FAVÖK Marjı | 6,5% | 4,9% | 6,4% | 7,2% | 3,4% | 10,3% | 3,0% | 2,3% | 0,1% | -1,0% | -4,4% | 11,8% | 14,9% | 10,8% | 13,1% | 17,3% | 12,6% | 12,3% | 12,3% |
| Net Kâr Marjı | 3,7% | 1,6% | 5,3% | 6,8% | 1,7% | 1,4% | -1,7% | 2,0% | 3,2% | 1,6% | -14,6% | 3,2% | 11,0% | 4,9% | 8,6% | 9,0% | 8,7% | 7,5% | 7,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,5% | 0,6% | 5,8% | 7,8% | -12,1% | 20,5% | -9,1% | -3,0% | -11,3% | -8,2% | -29,0% | -18,9% | 0,8% | -0,7% | -14,4% | -3,1% | 6,4% | 3,3% | -9,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |