002489Yotrio Group Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,01 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,25 Mr | 元7,99 Mr | 元7,02 Mr | 元8,35 Mr | 元9,46 Mr | 元7,30 Mr | 元6,85 Mr | 元6,78 Mr | 元8,43 Mr | 元6,53 Mr | 元5,81 Mr | 元5,64 Mr | 元4,90 Mr | 元4,30 Mr | 元4,05 Mr | 元4,24 Mr | 元1,66 Mr | 元1,75 Mr | 元1,63 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,39 Mr | 元2,34 Mr | 元1,85 Mr | 元2,63 Mr | 元4,03 Mr | 元2,22 Mr | 元2,13 Mr | 元2,71 Mr | 元4,28 Mr | 元2,42 Mr | 元1,71 Mr | 元1,67 Mr | 元1,21 Mr | 元735,44 Mn | 元479,33 Mn | 元726,58 Mn | 元694,09 Mn | 元871,20 Mn | 元850,50 Mn |
| Net Borç† | 元185,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,64 Mr | 元5,66 Mr | 元4,81 Mr | 元8,20 Mr | 元8,12 Mr | 元4,93 Mr | 元4,64 Mr | 元4,36 Mr | 元4,51 Mr | 元3,77 Mr | 元3,53 Mr | 元3,28 Mr | 元3,02 Mr | 元2,76 Mr | 元2,86 Mr | 元2,40 Mr | 元1,70 Mr | 元1,99 Mr | 元1,65 Mr |
| Brüt Kâr | 元999,94 Mn | 元1,10 Mr | 元1,05 Mr | 元1,36 Mr | 元1,08 Mr | 元1,33 Mr | 元1,23 Mr | 元814,41 Mn | 元1,09 Mr | 元1,03 Mr | 元763,19 Mn | 元601,17 Mn | 元680,70 Mn | 元594,38 Mn | 元628,40 Mn | 元641,46 Mn | 元494,11 Mn | 元432,85 Mn | 元318,30 Mn |
| FAVÖK | 元329,73 Mn | 元311,94 Mn | 元296,67 Mn | 元457,98 Mn | 元168,56 Mn | 元598,13 Mn | 元495,12 Mn | 元139,21 Mn | 元419,01 Mn | 元397,37 Mn | 元235,75 Mn | 元157,09 Mn | 元297,37 Mn | 元250,68 Mn | 元305,05 Mn | 元363,52 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元465,12 Mn | 元462,04 Mn | 元50,87 Mn | 元216,29 Mn | 元125,18 Mn | 元530,21 Mn | 元500,02 Mn | -元107,78 Mn | 元78,25 Mn | 元60,95 Mn | 元517,23 Mn | 元322,63 Mn | 元261,87 Mn | 元191,34 Mn | 元266,15 Mn | 元249,76 Mn | 元178,09 Mn | 元148,28 Mn | 元108,28 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,21 | 0,21 | 0,02 | 0,10 | 0,06 | 0,24 | 0,23 | -0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,24 | 0,15 | 0,12 | 0,09 | 0,12 | 0,14 | 0,08 | 0,07 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元146,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元176,77 Mn | 元125,38 Mn | 元731,29 Mn | 元127,32 Mn | -元178,75 Mn | 元482,24 Mn | 元543,24 Mn | 元222,96 Mn | 元1,05 Mr | 元109,01 Mn | -元131,75 Mn | -元298,28 Mn | 元373,62 Mn | 元325,86 Mn | -元544,92 Mn | -元155,43 Mn | 元245,48 Mn | -元38,24 Mn | -元31,74 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元317,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,9% | 29,3% | 26,4% | 31,5% | 42,6% | 30,4% | 31,1% | 39,9% | 50,8% | 37,1% | 29,5% | 29,6% | 24,7% | 17,1% | 11,8% | 17,2% | 41,9% | 49,8% | 52,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,68 | 0,71 | 0,69 | 0,98 | 0,86 | 0,67 | 0,68 | 0,64 | 0,54 | 0,58 | 0,61 | 0,58 | 0,62 | 0,64 | 0,71 | 0,57 | 1,03 | 1,14 | 1,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,26 | 1,27 | 1,08 | 1,83 | 1,82 | 1,10 | 1,04 | 0,98 | 1,01 | 0,84 | 0,79 | 0,73 | 0,68 | 0,62 | 0,64 | 0,54 | 0,38 | 0,45 | 0,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,7% | 19,5% | 21,8% | 16,6% | 13,3% | 27,0% | 26,4% | 18,7% | 24,2% | 27,4% | 21,6% | 18,3% | 22,5% | 21,6% | 22,0% | 26,7% | 29,0% | 21,7% | 19,3% |
| FAVÖK Marjı | 5,8% | 5,5% | 6,2% | 5,6% | 2,1% | 12,1% | 10,7% | 3,2% | 9,3% | 10,5% | 6,7% | 4,8% | 9,8% | 9,1% | 10,7% | 15,1% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 8,3% | 8,2% | 1,1% | 2,6% | 1,5% | 10,8% | 10,8% | -2,5% | 1,7% | 1,6% | 14,7% | 9,8% | 8,7% | 6,9% | 9,3% | 10,4% | 10,4% | 7,4% | 6,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,1% | 2,2% | 15,2% | 1,6% | -2,2% | 9,8% | 11,7% | 5,1% | 23,2% | 2,9% | -3,7% | -9,1% | 12,4% | 11,8% | -19,1% | -6,5% | 14,4% | -1,9% | -1,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |