002494Huasi Holding Company Limited Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $253,95 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,46 Mr | 元1,62 Mr | 元1,67 Mr | 元1,65 Mr | 元1,91 Mr | 元2,11 Mr | 元2,54 Mr | 元2,56 Mr | 元2,67 Mr | 元2,53 Mr | 元2,30 Mr | 元2,14 Mr | 元1,42 Mr | 元1,09 Mr | 元1,03 Mr | 元901,90 Mn | 元337,52 Mn | 元248,63 Mn | 元245,60 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元210,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元217,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元53,43 Mn | 元228,75 Mn | 元177,49 Mn | 元133,74 Mn | 元40,19 Mn | 元89,00 Mn | 元290,71 Mn | 元187,84 Mn | 元335,86 Mn | 元319,92 Mn | 元518,90 Mn | 元527,95 Mn | 元125,56 Mn | 元18,00 Mn | 元11,61 Mn | 元8,16 Mn | 元82,50 Mn | 元69,00 Mn | 元73,00 Mn |
| Net Borç† | -元156,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元464,24 Mn | 元485,06 Mn | 元403,46 Mn | 元318,07 Mn | 元414,26 Mn | 元337,56 Mn | 元476,17 Mn | 元498,15 Mn | 元626,37 Mn | 元496,15 Mn | 元557,61 Mn | 元808,27 Mn | 元630,60 Mn | 元515,32 Mn | 元467,22 Mn | 元413,33 Mn | 元355,41 Mn | 元294,64 Mn | 元255,74 Mn |
| Brüt Kâr | 元137,52 Mn | 元111,38 Mn | 元108,19 Mn | -元76,98 Mn | 元90,39 Mn | -元99,99 Mn | 元98,72 Mn | 元103,71 Mn | 元125,55 Mn | 元125,40 Mn | 元130,52 Mn | 元219,75 Mn | 元165,00 Mn | 元110,58 Mn | 元93,92 Mn | 元91,78 Mn | 元68,70 Mn | 元49,77 Mn | 元28,01 Mn |
| FAVÖK | 元70,79 Mn | 元70,87 Mn | 元18,97 Mn | -元231,06 Mn | 元50,47 Mn | -元293,03 Mn | 元81,47 Mn | 元36,97 Mn | 元67,72 Mn | 元64,73 Mn | 元73,11 Mn | 元162,76 Mn | 元111,08 Mn | 元80,06 Mn | 元67,17 Mn | 元68,04 Mn | 元48,35 Mn | 元34,51 Mn | 元14,00 Mn |
| Net Kâr | 元20,54 Mn | 元22,22 Mn | -元13,00 Mn | -元316,04 Mn | 元17,42 Mn | -元346,05 Mn | 元16,89 Mn | 元16,87 Mn | -元75,45 Mn | 元15,07 Mn | 元18,07 Mn | 元94,82 Mn | 元84,23 Mn | 元72,54 Mn | 元62,02 Mn | 元52,67 Mn | 元37,38 Mn | 元21,40 Mn | 元4,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,06 | -0,03 | -0,84 | 0,05 | -0,92 | 0,04 | 0,04 | -0,20 | 0,04 | 0,05 | 0,28 | 0,28 | 0,25 | 0,21 | 0,23 | 0,13 | 0,07 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元9,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元152,90 Mn | -元2,16 Mn | -元49,30 Mn | -元18,87 Mn | -元84,94 Mn | 元98,98 Mn | -元177,42 Mn | -元218,98 Mn | 元219,43 Mn | -元41,34 Mn | -元335,53 Mn | -元575,15 Mn | -元301,59 Mn | -元191,12 Mn | 元10,31 Mn | -元64,56 Mn | -元9,34 Mn | -元8,19 Mn | -元2,23 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元5,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,7% | 14,1% | 10,6% | 8,1% | 2,1% | 4,2% | 11,5% | 7,3% | 12,6% | 12,7% | 22,6% | 24,7% | 8,8% | 1,6% | 1,1% | 0,9% | 24,4% | 27,8% | 29,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,30 | 0,24 | 0,19 | 0,22 | 0,16 | 0,19 | 0,19 | 0,23 | 0,20 | 0,24 | 0,38 | 0,44 | 0,47 | 0,45 | 0,46 | 1,05 | 1,19 | 1,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,38 | 0,39 | 0,33 | 0,26 | 0,34 | 0,27 | 0,39 | 0,41 | 0,51 | 0,40 | 0,45 | 0,66 | 0,51 | 0,42 | 0,38 | 0,34 | 0,29 | 0,24 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,6% | 23,0% | 26,8% | -24,2% | 21,8% | -29,6% | 20,7% | 20,8% | 20,0% | 25,3% | 23,4% | 27,2% | 26,2% | 21,5% | 20,1% | 22,2% | 19,3% | 16,9% | 11,0% |
| FAVÖK Marjı | 15,2% | 14,6% | 4,7% | -72,6% | 12,2% | -86,8% | 17,1% | 7,4% | 10,8% | 13,0% | 13,1% | 20,1% | 17,6% | 15,5% | 14,4% | 16,5% | 13,6% | 11,7% | 5,5% |
| Net Kâr Marjı | 4,4% | 4,6% | -3,2% | -99,4% | 4,2% | -102,5% | 3,5% | 3,4% | -12,0% | 3,0% | 3,2% | 11,7% | 13,4% | 14,1% | 13,3% | 12,7% | 10,5% | 7,3% | 1,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 32,9% | -0,4% | -12,2% | -5,9% | -20,5% | 29,3% | -37,3% | -44,0% | 35,0% | -8,3% | -60,2% | -71,2% | -47,8% | -37,1% | 2,2% | -15,6% | -2,6% | -2,8% | -0,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |