002495Guangdong Jialong Food Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $331,00 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,21 Mr | 元1,17 Mr | 元1,17 Mr | 元1,23 Mr | 元1,30 Mr | 元1,28 Mr | 元1,27 Mr | 元1,29 Mr | 元1,22 Mr | 元1,17 Mr | 元1,17 Mr | 元1,11 Mr | 元1,11 Mr | 元1,10 Mr | 元1,09 Mr | 元1,06 Mr | 元236,03 Mn | 元176,46 Mn | 元123,88 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元320,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元86,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元43,23 Mn | 元193.614 | 元78.025 | 元124.275 | 元169.518 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元15,00 Mn | 元20,00 Mn | 元20,00 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | -元277,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元246,57 Mn | 元266,16 Mn | 元258,58 Mn | 元206,75 Mn | 元277,92 Mn | 元241,25 Mn | 元294,27 Mn | 元306,75 Mn | 元284,39 Mn | 元295,57 Mn | 元330,53 Mn | 元303,90 Mn | 元274,31 Mn | 元272,46 Mn | 元283,14 Mn | 元271,01 Mn | 元233,22 Mn | 元175,80 Mn | 元94,80 Mn |
| Brüt Kâr | 元61,09 Mn | 元74,73 Mn | 元38,08 Mn | 元26,25 Mn | 元67,72 Mn | 元62,65 Mn | 元108,83 Mn | 元116,84 Mn | 元99,95 Mn | 元102,56 Mn | 元109,05 Mn | 元101,60 Mn | 元96,54 Mn | 元103,83 Mn | 元105,19 Mn | 元102,09 Mn | 元84,51 Mn | 元62,03 Mn | 元32,10 Mn |
| FAVÖK | 元68,37 Mn | 元76,51 Mn | 元41,46 Mn | 元30,12 Mn | 元65,34 Mn | 元54,30 Mn | 元74,27 Mn | 元67,46 Mn | 元56,32 Mn | 元67,39 Mn | 元70,17 Mn | 元59,63 Mn | 元50,29 Mn | 元53,02 Mn | 元62,61 Mn | 元72,82 Mn | 元65,33 Mn | 元47,06 Mn | 元24,10 Mn |
| Net Kâr | 元19,57 Mn | 元24,70 Mn | -元44,71 Mn | -元54,77 Mn | 元26,72 Mn | 元9,75 Mn | 元27,98 Mn | 元35,19 Mn | 元21,41 Mn | 元32,28 Mn | 元39,55 Mn | 元36,39 Mn | 元35,08 Mn | 元48,16 Mn | 元58,32 Mn | 元57,85 Mn | 元57,09 Mn | 元41,62 Mn | 元14,66 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,03 | -0,05 | -0,06 | 0,03 | 0,01 | 0,03 | 0,04 | 0,02 | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,06 | 0,08 | 0,06 | 0,04 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元7,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元29,61 Mn | 元26,91 Mn | 元21,54 Mn | -元25,53 Mn | 元68,38 Mn | 元34,71 Mn | -元19,15 Mn | -元5,79 Mn | 元10,15 Mn | -元41,21 Mn | 元22,98 Mn | 元2,85 Mn | -元51,29 Mn | -元117,17 Mn | -元87,93 Mn | 元6,67 Mn | 元14,60 Mn | 元10,70 Mn | -元237.910 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元23,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,4% | 8,5% | 11,3% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,20 | 0,23 | 0,22 | 0,17 | 0,21 | 0,19 | 0,23 | 0,24 | 0,23 | 0,25 | 0,28 | 0,27 | 0,25 | 0,25 | 0,26 | 0,26 | 0,99 | 1,00 | 0,77 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,22 | 0,24 | 0,23 | 0,19 | 0,25 | 0,22 | 0,27 | 0,28 | 0,26 | 0,27 | 0,30 | 0,28 | 0,25 | 0,25 | 0,26 | 0,25 | 0,21 | 0,16 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,8% | 28,1% | 14,7% | 12,7% | 24,4% | 26,0% | 37,0% | 38,1% | 35,1% | 34,7% | 33,0% | 33,4% | 35,2% | 38,1% | 37,2% | 37,7% | 36,2% | 35,3% | 33,9% |
| FAVÖK Marjı | 27,7% | 28,7% | 16,0% | 14,6% | 23,5% | 22,5% | 25,2% | 22,0% | 19,8% | 22,8% | 21,2% | 19,6% | 18,3% | 19,5% | 22,1% | 26,9% | 28,0% | 26,8% | 25,4% |
| Net Kâr Marjı | 7,9% | 9,3% | -17,3% | -26,5% | 9,6% | 4,0% | 9,5% | 11,5% | 7,5% | 10,9% | 12,0% | 12,0% | 12,8% | 17,7% | 20,6% | 21,3% | 24,5% | 23,7% | 15,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,0% | 10,1% | 8,3% | -12,3% | 24,6% | 14,4% | -6,5% | -1,9% | 3,6% | -13,9% | 7,0% | 0,9% | -18,7% | -43,0% | -31,1% | 2,5% | 6,3% | 6,1% | -0,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |