002501Jilin Liyuan Precision Manufacturing Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $688,88 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,13 Mr | 元930,75 Mn | 元1,67 Mr | 元1,88 Mr | 元2,29 Mr | 元3,50 Mr | 元2,94 Mr | 元12,29 Mr | 元15,23 Mr | 元12,09 Mr | 元8,82 Mr | 元6,72 Mr | 元4,62 Mr | 元3,61 Mr | 元2,24 Mr | 元1,80 Mr | 元799,06 Mn | 元649,91 Mn | 元541,18 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元59,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元908,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元188,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元450,90 Mn | 元294,88 Mn | 元429,95 Mn | 元454,60 Mn | 元423,68 Mn | 元771,33 Mn | 元6,46 Mr | 元7,19 Mr | 元5,87 Mr | 元6,39 Mr | 元4,22 Mr | 元3,01 Mr | 元1,29 Mr | 元2,02 Mr | 元924,96 Mn | 元594,36 Mn | 元457,50 Mn | 元357,80 Mn | 元345,70 Mn |
| Net Borç† | 元391,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元223,21 Mn | 元333,54 Mn | 元476,86 Mn | 元495,79 Mn | 元366,96 Mn | 元104,03 Mn | 元181,53 Mn | 元372,12 Mn | 元3,01 Mr | 元2,53 Mr | 元2,28 Mr | 元1,93 Mr | 元1,87 Mr | 元1,52 Mr | 元1,23 Mr | 元1,03 Mr | 元776,26 Mn | 元701,11 Mn | 元394,62 Mn |
| Brüt Kâr | -元31,74 Mn | -元50,10 Mn | -元54,61 Mn | -元107,58 Mn | -元90,86 Mn | -元133,55 Mn | -元545,34 Mn | -元541,94 Mn | 元949,31 Mn | 元911,92 Mn | 元786,97 Mn | 元636,34 Mn | 元482,99 Mn | 元373,17 Mn | 元235,20 Mn | 元170,65 Mn | 元121,63 Mn | 元107,40 Mn | 元69,91 Mn |
| FAVÖK | -元80,62 Mn | -元166,04 Mn | -元50,18 Mn | -元118,19 Mn | -元106,32 Mn | -元95,01 Mn | -元6,16 Mr | -元246,95 Mn | 元1,14 Mr | 元1,11 Mr | 元951,61 Mn | 元708,69 Mn | 元527,80 Mn | 元386,63 Mn | 元249,31 Mn | 元170,61 Mn | 元120,35 Mn | 元111,80 Mn | 元70,39 Mn |
| Net Kâr | -元178,48 Mn | -元718,10 Mn | -元181,27 Mn | -元406,18 Mn | -元449,37 Mn | 元4,93 Mr | -元9,39 Mr | -元4,04 Mr | 元523,15 Mn | 元550,28 Mn | 元478,09 Mn | 元397,83 Mn | 元289,95 Mn | 元202,05 Mn | 元141,70 Mn | 元93,38 Mn | 元53,59 Mn | 元41,69 Mn | 元27,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,05 | -0,20 | -0,05 | -0,11 | -0,13 | 1,39 | -7,73 | -3,33 | 0,44 | 0,58 | 0,51 | 0,43 | 0,34 | 0,30 | 0,21 | 0,14 | 0,08 | 0,06 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元10,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元159,52 Mn | -元227,11 Mn | -元285,01 Mn | -元255,72 Mn | -元768,83 Mn | 元70,59 Mn | 元66,94 Mn | -元427,41 Mn | -元2,59 Mr | -元2,23 Mr | -元3,13 Mr | -元99,10 Mn | -元2,72 Mn | -元465,93 Mn | -元819,99 Mn | -元11,77 Mn | 元5,13 Mn | -元64,92 Mn | -元53,65 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元3,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,7% | 31,7% | 25,7% | 24,2% | 18,5% | 22,0% | 220,1% | 58,5% | 38,6% | 52,8% | 47,9% | 44,8% | 27,9% | 56,1% | 41,2% | 33,0% | 57,3% | 55,1% | 63,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,20 | 0,36 | 0,29 | 0,26 | 0,16 | 0,03 | 0,06 | 0,03 | 0,20 | 0,21 | 0,26 | 0,29 | 0,40 | 0,42 | 0,55 | 0,57 | 0,97 | 1,08 | 0,73 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,19 | 1,77 | 2,53 | 2,63 | 1,95 | 0,55 | 0,96 | 1,98 | 15,98 | 13,43 | 12,09 | 10,24 | 9,94 | 8,08 | 6,52 | 5,45 | 4,12 | 3,72 | 2,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -14,2% | -15,0% | -11,5% | -21,7% | -24,8% | -128,4% | -300,4% | -145,6% | 31,6% | 36,1% | 34,6% | 33,0% | 25,8% | 24,5% | 19,2% | 16,6% | 15,7% | 15,3% | 17,7% |
| FAVÖK Marjı | -36,1% | -49,8% | -10,5% | -23,8% | -29,0% | -91,3% | -3.394,4% | -66,4% | 37,8% | 43,8% | 41,8% | 36,8% | 28,2% | 25,4% | 20,3% | 16,6% | 15,5% | 15,9% | 17,8% |
| Net Kâr Marjı | -80,0% | -215,3% | -38,0% | -81,9% | -122,5% | 4.737,7% | -5.173,7% | -1.085,6% | 17,4% | 21,8% | 21,0% | 20,6% | 15,5% | 13,3% | 11,6% | 9,1% | 6,9% | 5,9% | 7,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -71,5% | -68,1% | -59,8% | -51,6% | -209,5% | 67,9% | 36,9% | -114,9% | -86,1% | -88,3% | -137,4% | -5,1% | -0,1% | -30,6% | -66,9% | -1,1% | 0,7% | -9,3% | -13,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |