002506GCL System Integration Technology Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,17 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元18,32 Mr | 元19,20 Mr | 元19,11 Mr | 元10,24 Mr | 元9,30 Mr | 元13,89 Mr | 元16,04 Mr | 元18,84 Mr | 元20,32 Mr | 元20,33 Mr | 元14,79 Mr | 元3,11 Mr | 元6,27 Mr | 元7,69 Mr | 元6,74 Mr | 元4,48 Mr | 元1,27 Mr | 元699,76 Mn | 元395,06 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元5,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元16,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元10,56 Mr | 元9,92 Mr | 元9,64 Mr | 元4,27 Mr | 元3,24 Mr | 元4,70 Mr | 元6,51 Mr | 元8,33 Mr | 元9,70 Mr | 元8,67 Mr | 元6,12 Mr | 元0,00 | 元3,69 Mr | 元4,25 Mr | 元2,45 Mr | 元1,26 Mr | 元473,21 Mn | 元248,89 Mn | 元4,55 Mn |
| Net Borç† | 元5,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元15,33 Mr | 元16,23 Mr | 元15,96 Mr | 元8,35 Mr | 元4,70 Mr | 元5,95 Mr | 元8,66 Mr | 元11,18 Mr | 元14,43 Mr | 元12,01 Mr | 元6,27 Mr | 元2,70 Mr | 元551,80 Mn | 元1,64 Mr | 元3,33 Mr | 元2,69 Mr | 元1,32 Mr | 元1,27 Mr | 元722,23 Mn |
| Brüt Kâr | 元232,15 Mn | 元1,34 Mr | 元1,32 Mr | 元465,41 Mn | 元250,48 Mn | 元464,65 Mn | 元787,99 Mn | 元1,41 Mr | 元1,67 Mr | 元1,57 Mr | 元942,89 Mn | 元281,60 Mn | -元23,33 Mn | -元513,78 Mn | 元616,39 Mn | 元503,43 Mn | 元311,32 Mn | 元162,86 Mn | 元100,63 Mn |
| FAVÖK | -元211,63 Mn | 元723,97 Mn | 元459,55 Mn | 元102,06 Mn | -元391,81 Mn | -元135,14 Mn | 元410,42 Mn | 元637,89 Mn | 元630,07 Mn | 元643,75 Mn | 元583,39 Mn | 元405,04 Mn | -元669,54 Mn | -元1,11 Mr | 元257,56 Mn | 元359,92 Mn | 元217,66 Mn | 元112,04 Mn | 元94,31 Mn |
| Net Kâr | -元1,17 Mr | 元68,29 Mn | 元157,72 Mn | 元65,11 Mn | -元1,98 Mr | -元2,64 Mr | 元55,56 Mn | 元45,12 Mn | 元23,85 Mn | -元26,91 Mn | 元638,50 Mn | 元2,69 Mr | -元1,45 Mr | -元1,68 Mr | -元54,79 Mn | 元220,44 Mn | 元170,00 Mn | 元86,13 Mn | 元82,96 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,20 | 0,01 | 0,03 | 0,01 | -0,34 | -0,52 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | -0,01 | 0,25 | 1,07 | -0,57 | -0,67 | -0,02 | 0,11 | 0,07 | 0,03 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元132,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,18 Mr | 元49,67 Mn | -元647,07 Mn | -元218,74 Mn | -元615,51 Mn | 元644,36 Mn | 元331,45 Mn | 元3,03 Mr | -元430,55 Mn | -元4,91 Mr | -元2,45 Mr | -元1,22 Mr | 元44,04 Mn | -元1,75 Mr | -元2,35 Mr | -元703,26 Mn | -元157,47 Mn | -元184,29 Mn | 元8,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元103,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 57,7% | 51,7% | 50,5% | 41,7% | 34,8% | 33,8% | 40,6% | 44,2% | 47,7% | 42,7% | 41,4% | 0,0% | 58,8% | 55,2% | 36,4% | 28,2% | 37,3% | 35,6% | 1,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,84 | 0,85 | 0,84 | 0,82 | 0,50 | 0,43 | 0,54 | 0,59 | 0,71 | 0,59 | 0,42 | 0,87 | 0,09 | 0,21 | 0,49 | 0,60 | 1,04 | 1,81 | 1,83 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 13,57 | 14,37 | 14,13 | 7,39 | 4,16 | 5,27 | 7,67 | 9,90 | 12,78 | 10,64 | 5,55 | 2,39 | 0,49 | 1,45 | 2,95 | 2,38 | 1,17 | 1,12 | 0,64 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 1,5% | 8,3% | 8,3% | 5,6% | 5,3% | 7,8% | 9,1% | 12,6% | 11,6% | 13,0% | 15,0% | 10,4% | -4,2% | -31,4% | 18,5% | 18,7% | 23,6% | 12,8% | 13,9% |
| FAVÖK Marjı | -1,4% | 4,5% | 2,9% | 1,2% | -8,3% | -2,3% | 4,7% | 5,7% | 4,4% | 5,4% | 9,3% | 15,0% | -121,3% | -67,7% | 7,7% | 13,4% | 16,5% | 8,8% | 13,1% |
| Net Kâr Marjı | -7,6% | 0,4% | 1,0% | 0,8% | -42,2% | -44,3% | 0,6% | 0,4% | 0,2% | -0,2% | 10,2% | 99,9% | -263,2% | -102,3% | -1,6% | 8,2% | 12,9% | 6,8% | 11,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,7% | 0,3% | -4,1% | -2,6% | -13,1% | 10,8% | 3,8% | 27,1% | -3,0% | -40,8% | -39,1% | -45,3% | 8,0% | -107,0% | -70,4% | -26,2% | -12,0% | -14,5% | 1,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 276,63 | -%1,25 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 674,98 | -%2,59 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,23 | +%0,97 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,28 | +%0,69 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 315,12 | -%4,74 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 585,80 | -%0,17 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,25 | -%1,54 |