002507Chongqing Fuling Zhacai Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,90 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,70 Mr | 元9,41 Mr | 元8,77 Mr | 元8,60 Mr | 元7,75 Mr | 元3,97 Mr | 元3,36 Mr | 元2,98 Mr | 元2,48 Mr | 元1,93 Mr | 元1,66 Mr | 元1,37 Mr | 元1,30 Mr | 元1,12 Mr | 元1,08 Mr | 元992,36 Mn | 元483,13 Mn | 元492,47 Mn | 元446,99 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元4,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元858,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元8,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元933.465 | 元1,76 Mn | 元99.339 | 元1,53 Mn | 元2,86 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元3,94 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元149,82 Mn | 元229,67 Mn | 元183,47 Mn |
| Net Borç† | -元6,71 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,41 Mr | 元2,37 Mr | 元2,43 Mr | 元2,53 Mr | 元2,50 Mr | 元2,25 Mr | 元1,97 Mr | 元1,89 Mr | 元1,50 Mr | 元1,11 Mr | 元918,43 Mn | 元895,43 Mn | 元835,82 Mn | 元703,99 Mn | 元698,34 Mn | 元544,73 Mn | 元437,52 Mn | 元417,43 Mn | 元430,99 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,23 Mr | 元1,18 Mr | 元1,21 Mr | 元1,32 Mr | 元1,28 Mr | 元1,29 Mr | 元1,14 Mr | 元1,04 Mr | 元706,67 Mn | 元489,74 Mn | 元391,47 Mn | 元372,29 Mn | 元324,21 Mn | 元293,10 Mn | 元249,85 Mn | 元174,99 Mn | 元164,44 Mn | 元149,48 Mn | 元148,76 Mn |
| FAVÖK | 元850,37 Mn | 元874,82 Mn | 元905,29 Mn | 元972,27 Mn | 元823,68 Mn | 元941,10 Mn | 元727,39 Mn | 元754,22 Mn | 元498,11 Mn | 元319,12 Mn | 元204,31 Mn | 元163,20 Mn | 元172,98 Mn | 元162,15 Mn | 元117,64 Mn | 元93,13 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元768,03 Mn | 元799,35 Mn | 元826,58 Mn | 元898,80 Mn | 元741,96 Mn | 元777,11 Mn | 元605,14 Mn | 元661,72 Mn | 元414,14 Mn | 元257,23 Mn | 元157,37 Mn | 元131,99 Mn | 元140,65 Mn | 元126,45 Mn | 元88,40 Mn | 元55,75 Mn | 元41,56 Mn | 元33,78 Mn | 元28,42 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,67 | 0,69 | 0,72 | 0,78 | 0,64 | 0,76 | 0,59 | 0,64 | 0,40 | 0,25 | 0,16 | 0,13 | 0,14 | 0,13 | 0,09 | 0,07 | 0,04 | 0,03 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元14,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元369,31 Mn | 元657,35 Mn | 元501,31 Mn | 元1,10 Mr | 元610,12 Mn | 元778,18 Mn | -元97,11 Mn | 元324,00 Mn | 元463,04 Mn | 元362,78 Mn | 元147,46 Mn | 元408.100 | 元102,25 Mn | 元59,97 Mn | 元11,57 Mn | 元67,01 Mn | 元133,69 Mn | -元40,51 Mn | -元4,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元412,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 31,0% | 46,6% | 41,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,25 | 0,25 | 0,28 | 0,29 | 0,32 | 0,57 | 0,59 | 0,64 | 0,60 | 0,57 | 0,55 | 0,65 | 0,64 | 0,63 | 0,65 | 0,55 | 0,91 | 0,85 | 0,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,28 | 0,27 | 0,28 | 0,29 | 0,29 | 0,26 | 0,23 | 0,22 | 0,17 | 0,13 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 0,08 | 0,08 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 50,9% | 49,9% | 49,7% | 52,1% | 51,3% | 57,5% | 57,6% | 54,8% | 47,0% | 44,3% | 42,6% | 41,6% | 38,8% | 41,6% | 35,8% | 32,1% | 37,6% | 35,8% | 34,5% |
| FAVÖK Marjı | 35,2% | 36,9% | 37,2% | 38,5% | 33,0% | 41,8% | 36,9% | 39,8% | 33,2% | 28,8% | 22,2% | 18,2% | 20,7% | 23,0% | 16,8% | 17,1% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 31,8% | 33,7% | 34,0% | 35,6% | 29,7% | 34,5% | 30,7% | 34,9% | 27,6% | 23,2% | 17,1% | 14,7% | 16,8% | 18,0% | 12,7% | 10,2% | 9,5% | 8,1% | 6,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,3% | 27,8% | 20,6% | 43,7% | 24,5% | 34,5% | -4,9% | 17,1% | 30,8% | 32,8% | 16,1% | 0,0% | 12,2% | 8,5% | 1,7% | 12,3% | 30,6% | -9,7% | -1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |