002508Hangzhou Robam Appliances Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,30 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元17,21 Mr | 元17,04 Mr | 元16,78 Mr | 元15,04 Mr | 元13,91 Mr | 元12,46 Mr | 元10,65 Mr | 元9,46 Mr | 元7,93 Mr | 元6,42 Mr | 元5,03 Mr | 元3,63 Mr | 元2,80 Mr | 元2,33 Mr | 元1,92 Mr | 元1,68 Mr | 元646,02 Mn | 元491,91 Mn | 元406,84 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元11,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,21 Mr | 元1,17 Mr | 元1,21 Mr | 元948,58 Mn | 元1,02 Mr | 元767,88 Mn | 元603,31 Mn | 元414,87 Mn | 元389,77 Mn | 元52,13 Mn | 元61,40 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元25,00 Mn |
| Net Borç† | -元3,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元10,06 Mr | 元11,10 Mr | 元11,13 Mr | 元10,21 Mr | 元10,08 Mr | 元8,07 Mr | 元7,70 Mr | 元7,36 Mr | 元6,95 Mr | 元5,74 Mr | 元4,50 Mr | 元3,55 Mr | 元2,63 Mr | 元1,94 Mr | 元1,52 Mr | 元1,23 Mr | 元923,59 Mn | 元859,99 Mn | 元730,36 Mn |
| Brüt Kâr | 元4,93 Mr | 元5,36 Mr | 元5,50 Mr | 元5,00 Mr | 元5,18 Mr | 元4,45 Mr | 元4,10 Mr | 元3,86 Mr | 元3,67 Mr | 元3,22 Mr | 元2,58 Mr | 元1,98 Mr | 元1,40 Mr | 元1,02 Mr | 元783,72 Mn | 元668,56 Mn | 元498,79 Mn | 元441,97 Mn | 元337,20 Mn |
| FAVÖK | 元1,35 Mr | 元1,61 Mr | 元1,87 Mr | 元1,61 Mr | 元1,37 Mr | 元1,78 Mr | 元1,68 Mr | 元1,51 Mr | 元1,63 Mr | 元1,34 Mr | 元933,24 Mn | 元638,97 Mn | 元440,20 Mn | 元292,47 Mn | 元197,58 Mn | 元158,97 Mn | 元105,78 Mn | 元70,23 Mn | 元90,22 Mn |
| Net Kâr | 元1,26 Mr | 元1,58 Mr | 元1,73 Mr | 元1,57 Mr | 元1,33 Mr | 元1,66 Mr | 元1,59 Mr | 元1,47 Mr | 元1,46 Mr | 元1,21 Mr | 元830,49 Mn | 元574,40 Mn | 元385,63 Mn | 元268,04 Mn | 元186,99 Mn | 元134,34 Mn | 元81,83 Mn | 元54,16 Mn | 元60,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,33 | 1,67 | 1,84 | 1,67 | 1,41 | 1,75 | 1,68 | 1,55 | 1,54 | 1,27 | 0,88 | 0,59 | 0,41 | 0,29 | 0,20 | 0,19 | 0,09 | 0,06 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元353,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,44 Mr | 元1,53 Mr | 元2,15 Mr | 元1,54 Mr | 元1,02 Mr | 元1,31 Mr | 元1,41 Mr | 元1,42 Mr | 元1,13 Mr | 元1,35 Mr | 元845,57 Mn | 元451,82 Mn | 元204,04 Mn | 元158,00 Mn | -元4,71 Mn | 元78,45 Mn | 元111,25 Mn | -元1,49 Mn | 元80,33 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元250,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,0% | 6,8% | 7,2% | 6,3% | 7,4% | 6,2% | 5,7% | 4,4% | 4,9% | 0,8% | 1,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 6,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,58 | 0,65 | 0,66 | 0,68 | 0,72 | 0,65 | 0,72 | 0,78 | 0,88 | 0,89 | 0,89 | 0,98 | 0,94 | 0,83 | 0,79 | 0,73 | 1,43 | 1,75 | 1,80 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,87 | 0,96 | 0,96 | 0,88 | 0,87 | 0,70 | 0,67 | 0,64 | 0,60 | 0,50 | 0,39 | 0,31 | 0,23 | 0,17 | 0,13 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 49,0% | 48,3% | 49,5% | 49,0% | 51,4% | 55,1% | 53,2% | 52,4% | 52,8% | 56,2% | 57,3% | 55,7% | 53,5% | 52,4% | 51,6% | 54,3% | 54,0% | 51,4% | 46,2% |
| FAVÖK Marjı | 13,4% | 14,5% | 16,8% | 15,7% | 13,6% | 22,1% | 21,9% | 20,6% | 23,4% | 23,3% | 20,8% | 18,0% | 16,8% | 15,1% | 13,0% | 12,9% | 11,5% | 8,2% | 12,4% |
| Net Kâr Marjı | 12,5% | 14,2% | 15,6% | 15,4% | 13,2% | 20,6% | 20,6% | 20,0% | 21,0% | 21,0% | 18,5% | 16,2% | 14,7% | 13,8% | 12,3% | 10,9% | 8,9% | 6,3% | 8,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,4% | 13,8% | 19,3% | 15,1% | 10,2% | 16,2% | 18,2% | 19,2% | 16,2% | 23,5% | 18,8% | 12,7% | 7,8% | 8,1% | -0,3% | 6,4% | 12,0% | -0,2% | 11,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |