002510Tianjin Motor Dies Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $873,00 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,33 Mr | 元6,00 Mr | 元6,12 Mr | 元5,75 Mr | 元4,96 Mr | 元5,52 Mr | 元5,87 Mr | 元5,85 Mr | 元4,76 Mr | 元4,25 Mr | 元3,72 Mr | 元3,51 Mr | 元2,97 Mr | 元2,59 Mr | 元2,08 Mr | 元2,17 Mr | 元1,25 Mr | 元1,17 Mr | 元874,87 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,73 Mr | 元1,56 Mr | 元2,07 Mr | 元1,87 Mr | 元1,28 Mr | 元2,01 Mr | 元1,94 Mr | 元1,98 Mr | 元1,08 Mr | 元1,01 Mr | 元595,18 Mn | 元567,64 Mn | 元358,13 Mn | 元268,45 Mn | 元85,97 Mn | 元364,88 Mn | 元355,84 Mn | 元329,61 Mn | 元331,83 Mn |
| Net Borç† | 元691,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,38 Mr | 元2,74 Mr | 元2,79 Mr | 元2,54 Mr | 元1,87 Mr | 元1,34 Mr | 元2,16 Mr | 元2,22 Mr | 元1,92 Mr | 元1,96 Mr | 元1,79 Mr | 元1,48 Mr | 元1,16 Mr | 元885,98 Mn | 元1,00 Mr | 元830,87 Mn | 元595,22 Mn | 元553,77 Mn | 元422,12 Mn |
| Brüt Kâr | 元341,99 Mn | 元396,11 Mn | 元398,04 Mn | 元365,45 Mn | 元266,44 Mn | 元134,53 Mn | 元339,82 Mn | 元404,07 Mn | 元365,08 Mn | 元406,80 Mn | 元440,69 Mn | 元426,06 Mn | 元307,51 Mn | 元211,42 Mn | 元212,09 Mn | 元182,70 Mn | 元155,38 Mn | 元139,84 Mn | 元144,23 Mn |
| FAVÖK | 元139,13 Mn | 元146,09 Mn | 元104,65 Mn | 元137,26 Mn | -元8,83 Mn | -元98,96 Mn | 元103,82 Mn | 元252,79 Mn | 元207,29 Mn | 元241,15 Mn | 元294,06 Mn | 元298,34 Mn | 元220,27 Mn | 元162,06 Mn | 元168,41 Mn | 元155,31 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元65,86 Mn | 元95,25 Mn | 元83,62 Mn | 元80,18 Mn | -元211,89 Mn | -元824,76 Mn | 元89,13 Mn | 元212,15 Mn | 元93,26 Mn | 元150,04 Mn | 元164,17 Mn | 元166,42 Mn | 元122,53 Mn | 元98,91 Mn | 元113,88 Mn | 元82,62 Mn | 元78,36 Mn | 元62,08 Mn | 元66,74 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,10 | 0,09 | 0,09 | -0,23 | -0,90 | 0,10 | 0,24 | 0,10 | 0,18 | 0,20 | 0,20 | 0,15 | 0,12 | 0,14 | 0,13 | 0,10 | 0,08 | 0,08 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元86,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元143,38 Mn | 元44,26 Mn | -元224,79 Mn | -元490,47 Mn | 元178,42 Mn | 元193,66 Mn | 元190,04 Mn | -元382,07 Mn | -元90,96 Mn | -元1,88 Mn | -元5,43 Mn | -元61,94 Mn | 元48,57 Mn | 元9,71 Mn | -元60,70 Mn | -元72,69 Mn | 元68,69 Mn | 元56,32 Mn | -元92,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元85,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,4% | 26,0% | 33,9% | 32,6% | 25,8% | 36,5% | 33,1% | 33,8% | 22,6% | 23,8% | 16,0% | 16,2% | 12,0% | 10,4% | 4,1% | 16,8% | 28,4% | 28,1% | 37,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,46 | 0,46 | 0,44 | 0,38 | 0,24 | 0,37 | 0,38 | 0,40 | 0,46 | 0,48 | 0,42 | 0,39 | 0,34 | 0,48 | 0,38 | 0,48 | 0,47 | 0,48 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,95 | 1,09 | 1,11 | 1,01 | 0,75 | 0,53 | 0,86 | 0,88 | 0,76 | 0,78 | 0,71 | 0,59 | 0,46 | 0,35 | 0,40 | 0,33 | 0,24 | 0,22 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,4% | 14,5% | 14,3% | 14,4% | 14,2% | 10,0% | 15,7% | 18,2% | 19,0% | 20,8% | 24,6% | 28,8% | 26,6% | 23,9% | 21,2% | 22,0% | 26,1% | 25,3% | 34,2% |
| FAVÖK Marjı | 5,8% | 5,3% | 3,8% | 5,4% | -0,5% | -7,4% | 4,8% | 11,4% | 10,8% | 12,3% | 16,4% | 20,2% | 19,0% | 18,3% | 16,8% | 18,7% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 2,8% | 3,5% | 3,0% | 3,2% | -11,3% | -61,6% | 4,1% | 9,6% | 4,9% | 7,7% | 9,2% | 11,3% | 10,6% | 11,2% | 11,4% | 9,9% | 13,2% | 11,2% | 15,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,0% | 1,6% | -8,1% | -19,3% | 9,5% | 14,5% | 8,8% | -17,2% | -4,7% | -0,1% | -0,3% | -4,2% | 4,2% | 1,1% | -6,1% | -8,7% | 11,5% | 10,2% | -22,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |