002512Tatwah Smartech Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $627,36 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,31 Mr | 元2,64 Mr | 元4,48 Mr | 元4,86 Mr | 元4,33 Mr | 元4,39 Mr | 元5,47 Mr | 元5,91 Mr | 元7,90 Mr | 元6,39 Mr | 元5,03 Mr | 元2,27 Mr | 元2,12 Mr | 元1,39 Mr | 元1,27 Mr | 元961,52 Mn | 元248,53 Mn | 元232,84 Mn | 元148,54 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元91,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元318,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元458,28 Mn | 元401,28 Mn | 元1,17 Mr | 元980,78 Mn | 元875,44 Mn | 元1,29 Mr | 元2,30 Mr | 元2,96 Mr | 元3,54 Mr | 元2,00 Mr | 元1,35 Mr | 元389,79 Mn | 元218,84 Mn | 元139,44 Mn | 元98,15 Mn | 元3,41 Mn | 元44,16 Mn | 元34,79 Mn | 元43,34 Mn |
| Net Borç† | 元366,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,85 Mr | 元1,93 Mr | 元1,96 Mr | 元1,74 Mr | 元2,24 Mr | 元2,11 Mr | 元2,28 Mr | 元2,87 Mr | 元3,45 Mr | 元3,49 Mr | 元1,39 Mr | 元782,35 Mn | 元550,68 Mn | 元406,91 Mn | 元309,18 Mn | 元260,68 Mn | 元249,45 Mn | 元239,08 Mn | 元146,15 Mn |
| Brüt Kâr | 元176,21 Mn | 元150,22 Mn | 元182,38 Mn | 元119,69 Mn | 元131,35 Mn | 元216,61 Mn | 元250,78 Mn | 元179,68 Mn | 元484,04 Mn | 元522,62 Mn | 元378,90 Mn | 元299,27 Mn | 元216,36 Mn | 元138,58 Mn | 元94,08 Mn | 元77,96 Mn | 元67,25 Mn | 元61,93 Mn | 元37,49 Mn |
| FAVÖK | 元8,83 Mn | 元42,13 Mn | 元56,81 Mn | -元46,08 Mn | -元167,47 Mn | -元5,72 Mn | -元179,59 Mn | -元281,91 Mn | 元191,66 Mn | 元300,66 Mn | 元211,42 Mn | 元191,32 Mn | 元139,14 Mn | 元79,68 Mn | 元66,31 Mn | 元55,68 Mn | 元48,51 Mn | 元42,89 Mn | 元23,98 Mn |
| Net Kâr | -元201,82 Mn | 元24,17 Mn | -元356,32 Mn | -元326,89 Mn | -元514,31 Mn | 元20,12 Mn | 元49,62 Mn | -元1,74 Mr | 元171,23 Mn | 元159,11 Mn | 元128,78 Mn | 元101,79 Mn | 元87,71 Mn | 元57,62 Mn | 元59,14 Mn | 元46,55 Mn | 元41,32 Mn | 元38,26 Mn | 元20,05 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,18 | 0,02 | -0,33 | -0,30 | -0,47 | 0,02 | 0,05 | -1,59 | 0,16 | 0,15 | 0,15 | 0,11 | 0,11 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,05 | 0,05 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元91,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元32,43 Mn | -元235,78 Mn | -元704,54 Mn | -元558,35 Mn | -元255,67 Mn | -元296,14 Mn | 元103,65 Mn | 元274.990 | -元507,02 Mn | 元30,39 Mn | -元271,48 Mn | -元108,01 Mn | -元271,18 Mn | -元21,90 Mn | -元44,54 Mn | 元44,48 Mn | 元8,35 Mn | 元48,87 Mn | -元35,32 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元14,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,9% | 15,2% | 26,1% | 20,2% | 20,2% | 29,5% | 42,1% | 50,1% | 44,9% | 31,4% | 26,7% | 17,2% | 10,3% | 10,0% | 7,8% | 0,4% | 17,8% | 14,9% | 29,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,80 | 0,73 | 0,44 | 0,36 | 0,52 | 0,48 | 0,42 | 0,49 | 0,44 | 0,55 | 0,28 | 0,34 | 0,26 | 0,29 | 0,24 | 0,27 | 1,00 | 1,03 | 0,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,79 | 6,05 | 6,16 | 5,46 | 7,02 | 6,60 | 7,13 | 9,01 | 10,82 | 10,94 | 4,34 | 2,45 | 1,73 | 1,28 | 0,97 | 0,82 | 0,78 | 0,75 | 0,46 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,5% | 7,8% | 9,3% | 6,9% | 5,9% | 10,3% | 11,0% | 6,3% | 14,0% | 15,0% | 27,3% | 38,3% | 39,3% | 34,1% | 30,4% | 29,9% | 27,0% | 25,9% | 25,7% |
| FAVÖK Marjı | 0,5% | 2,2% | 2,9% | -2,6% | -7,5% | -0,3% | -7,9% | -9,8% | 5,6% | 8,6% | 15,3% | 24,5% | 25,3% | 19,6% | 21,4% | 21,4% | 19,4% | 17,9% | 16,4% |
| Net Kâr Marjı | -10,9% | 1,3% | -18,1% | -18,8% | -23,0% | 1,0% | 2,2% | -60,6% | 5,0% | 4,6% | 9,3% | 13,0% | 15,9% | 14,2% | 19,1% | 17,9% | 16,6% | 16,0% | 13,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,8% | -12,2% | -35,9% | -32,1% | -11,4% | -14,1% | 4,6% | 0,0% | -14,7% | 0,9% | -19,6% | -13,8% | -49,2% | -5,4% | -14,4% | 17,1% | 3,3% | 20,4% | -24,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |