002513Jiangsu Lanfeng Biochemical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $360,79 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,48 Mr | 元3,42 Mr | 元3,40 Mr | 元1,48 Mr | 元1,73 Mr | 元2,31 Mr | 元2,70 Mr | 元3,53 Mr | 元4,03 Mr | 元4,06 Mr | 元4,03 Mr | 元2,61 Mr | 元2,63 Mr | 元2,39 Mr | 元1,77 Mr | 元1,66 Mr | 元656,73 Mn | 元461,21 Mn | 元379,01 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元895,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元355,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,77 Mr | 元1,24 Mr | 元1,34 Mr | 元269,12 Mn | 元228,99 Mn | 元534,50 Mn | 元784,50 Mn | 元1,14 Mr | 元1,08 Mr | 元1,13 Mr | 元1,15 Mr | 元1,12 Mr | 元1,07 Mr | 元888,27 Mn | 元456,79 Mn | 元459,82 Mn | 元266,37 Mn | 元182,27 Mn | 元151,76 Mn |
| Net Borç† | 元870,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,34 Mr | 元1,79 Mr | 元1,74 Mr | 元1,45 Mr | 元1,44 Mr | 元1,34 Mr | 元1,50 Mr | 元1,48 Mr | 元1,84 Mr | 元1,45 Mr | 元1,01 Mr | 元1,25 Mr | 元1,37 Mr | 元1,27 Mr | 元1,14 Mr | 元914,05 Mn | 元623,79 Mn | 元902,74 Mn | 元548,80 Mn |
| Brüt Kâr | 元55,93 Mn | -元50,71 Mn | -元49,81 Mn | 元904.783 | -元19,08 Mn | 元160,04 Mn | 元308,03 Mn | 元322,28 Mn | 元533,40 Mn | 元463,30 Mn | 元186,88 Mn | 元124,15 Mn | 元221,58 Mn | 元252,16 Mn | 元238,29 Mn | 元197,11 Mn | 元157,58 Mn | 元186,33 Mn | 元94,38 Mn |
| FAVÖK | -元50,79 Mn | -元250,77 Mn | -元166,25 Mn | -元84,07 Mn | -元107,38 Mn | 元99,92 Mn | -元9,67 Mn | 元12,23 Mn | 元294,14 Mn | 元294,52 Mn | 元85,09 Mn | 元155,17 Mn | 元203,66 Mn | 元181,41 Mn | 元165,81 Mn | 元136,28 Mn | 元128,46 Mn | 元139,85 Mn | 元71,42 Mn |
| Net Kâr | -元190,53 Mn | -元252,50 Mn | -元332,26 Mn | -元320,69 Mn | -元491,19 Mn | 元14,82 Mn | -元516,56 Mn | -元874,95 Mn | 元35,45 Mn | 元107,28 Mn | -元68,77 Mn | -元37,46 Mn | 元21,10 Mn | 元59,23 Mn | 元83,46 Mn | 元76,82 Mn | 元98.906 | 元97,83 Mn | 元30,10 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,56 | -0,74 | -0,98 | -0,94 | -1,44 | 0,04 | -1,52 | -2,57 | 0,10 | 0,32 | -0,32 | -0,18 | 0,10 | 0,28 | 0,39 | 0,36 | 0,00 | 0,46 | 0,14 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元57,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元520,73 Mn | -元171,06 Mn | -元851,66 Mn | -元95,43 Mn | -元77,08 Mn | 元20,58 Mn | 元163,15 Mn | -元44,78 Mn | -元67,84 Mn | 元170,10 Mn | 元141,02 Mn | -元55,75 Mn | -元209,42 Mn | -元370,96 Mn | -元495,51 Mn | -元182,29 Mn | -元57,16 Mn | 元22,51 Mn | -元10,16 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元144,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,4% | 36,3% | 39,3% | 18,2% | 13,3% | 23,1% | 29,0% | 32,4% | 26,9% | 27,9% | 28,6% | 42,9% | 40,7% | 37,1% | 25,8% | 27,7% | 40,6% | 39,5% | 40,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,52 | 0,52 | 0,51 | 0,98 | 0,84 | 0,58 | 0,56 | 0,42 | 0,46 | 0,36 | 0,25 | 0,48 | 0,52 | 0,53 | 0,64 | 0,55 | 0,95 | 1,96 | 1,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 6,59 | 5,05 | 4,91 | 4,07 | 4,07 | 3,78 | 4,23 | 4,16 | 5,19 | 4,08 | 2,84 | 3,51 | 3,86 | 3,57 | 3,22 | 2,57 | 1,76 | 2,54 | 1,55 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,4% | -2,8% | -2,9% | 0,1% | -1,3% | 11,9% | 20,5% | 21,8% | 29,0% | 32,0% | 18,6% | 10,0% | 16,1% | 19,9% | 20,8% | 21,6% | 25,3% | 20,6% | 17,2% |
| FAVÖK Marjı | -2,2% | -14,0% | -9,5% | -5,8% | -7,4% | 7,5% | -0,6% | 0,8% | 16,0% | 20,3% | 8,5% | 12,5% | 14,8% | 14,3% | 14,5% | 14,9% | 20,6% | 15,5% | 13,0% |
| Net Kâr Marjı | -8,1% | -14,1% | -19,1% | -22,2% | -34,0% | 1,1% | -34,4% | -59,3% | 1,9% | 7,4% | -6,8% | -3,0% | 1,5% | 4,7% | 7,3% | 8,4% | 0,0% | 10,8% | 5,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -22,2% | -9,5% | -48,9% | -6,6% | -5,3% | 1,5% | 10,9% | -3,0% | -3,7% | 11,7% | 14,0% | -4,5% | -15,3% | -29,2% | -43,3% | -19,9% | -9,2% | 2,5% | -1,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |