002515Jinzi Ham Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,45 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,73 Mr | 元2,73 Mr | 元2,65 Mr | 元1,59 Mr | 元1,40 Mr | 元1,62 Mr | 元1,44 Mr | 元1,49 Mr | 元2,31 Mr | 元1,47 Mr | 元1,44 Mr | 元982,08 Mn | 元1,17 Mr | 元1,07 Mr | 元897,45 Mn | 元853,96 Mn | 元236,65 Mn | 元207,39 Mn | 元183,20 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元86,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元11,92 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元230,19 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元71,33 Mn | 元31,03 Mn | 元0,00 | 元27,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元40,00 Mn | 元48,00 Mn | 元58,00 Mn | 元95,00 Mn | 元108,94 Mn |
| Net Borç† | -元1,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元316,09 Mn | 元341,65 Mn | 元312,37 Mn | 元442,27 Mn | 元505,76 Mn | 元708,49 Mn | 元278,18 Mn | 元420,54 Mn | 元369,63 Mn | 元158,35 Mn | 元184,51 Mn | 元211,29 Mn | 元200,31 Mn | 元183,92 Mn | 元175,49 Mn | 元163,10 Mn | 元148,13 Mn | 元122,60 Mn | 元91,74 Mn |
| Brüt Kâr | 元72,44 Mn | 元69,19 Mn | 元73,00 Mn | 元105,25 Mn | 元99,60 Mn | 元169,60 Mn | 元116,91 Mn | 元159,89 Mn | 元148,70 Mn | 元41,07 Mn | 元57,23 Mn | 元55,31 Mn | 元68,48 Mn | 元82,08 Mn | 元74,25 Mn | 元65,27 Mn | 元49,78 Mn | 元41,76 Mn | 元38,39 Mn |
| FAVÖK | 元24,19 Mn | 元26,81 Mn | 元35,34 Mn | 元57,86 Mn | 元35,74 Mn | 元140,62 Mn | 元43,86 Mn | 元12,56 Mn | -元14,15 Mn | 元25,19 Mn | 元29,81 Mn | 元25,23 Mn | 元28,30 Mn | 元41,78 Mn | 元46,03 Mn | 元49,87 Mn | 元42,60 Mn | 元33,38 Mn | 元33,33 Mn |
| Net Kâr | 元25,30 Mn | 元62,17 Mn | 元40,06 Mn | 元49,03 Mn | 元42,85 Mn | 元59,30 Mn | 元33,55 Mn | -元8,43 Mn | 元107,97 Mn | 元19,90 Mn | 元21,91 Mn | 元19,70 Mn | 元22,59 Mn | 元35,57 Mn | 元49,28 Mn | 元47,06 Mn | 元39,49 Mn | 元25,57 Mn | 元29,94 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,04 | -0,01 | 0,11 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,05 | 0,06 | 0,08 | 0,05 | 0,03 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元6,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元203,13 Mn | 元476,09 Mn | -元65,23 Mn | 元222,76 Mn | 元215,89 Mn | -元255,10 Mn | -元130,30 Mn | -元144,70 Mn | -元71,73 Mn | 元112,62 Mn | 元106,42 Mn | 元149,10 Mn | -元55,91 Mn | -元89,91 Mn | -元178,50 Mn | -元32,89 Mn | -元25,04 Mn | -元17,90 Mn | -元6,93 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元168,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 14,2% | 0,0% | 0,0% | 3,1% | 2,1% | 0,0% | 2,7% | 0,0% | 0,0% | 4,5% | 5,6% | 24,5% | 45,8% | 59,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,12 | 0,13 | 0,12 | 0,28 | 0,36 | 0,44 | 0,19 | 0,28 | 0,16 | 0,11 | 0,13 | 0,22 | 0,17 | 0,17 | 0,20 | 0,19 | 0,63 | 0,59 | 0,50 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,12 | 0,13 | 0,12 | 0,17 | 0,19 | 0,27 | 0,11 | 0,16 | 0,14 | 0,06 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,9% | 20,3% | 23,4% | 23,8% | 19,7% | 23,9% | 42,0% | 38,0% | 40,2% | 25,9% | 31,0% | 26,2% | 34,2% | 44,6% | 42,3% | 40,0% | 33,6% | 34,1% | 41,9% |
| FAVÖK Marjı | 7,7% | 7,8% | 11,3% | 13,1% | 7,1% | 19,8% | 15,8% | 3,0% | -3,8% | 15,9% | 16,2% | 11,9% | 14,1% | 22,7% | 26,2% | 30,6% | 28,8% | 27,2% | 36,3% |
| Net Kâr Marjı | 8,0% | 18,2% | 12,8% | 11,1% | 8,5% | 8,4% | 12,1% | -2,0% | 29,2% | 12,6% | 11,9% | 9,3% | 11,3% | 19,3% | 28,1% | 28,9% | 26,7% | 20,9% | 32,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -64,3% | 139,4% | -20,9% | 50,4% | 42,7% | -36,0% | -46,8% | -34,4% | -19,4% | 71,1% | 57,7% | 70,6% | -27,9% | -48,9% | -101,7% | -20,2% | -16,9% | -14,6% | -7,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |