002516Kuangda Technology Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,25 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,68 Mr | 元4,58 Mr | 元4,44 Mr | 元4,41 Mr | 元4,07 Mr | 元4,04 Mr | 元4,14 Mr | 元4,34 Mr | 元4,92 Mr | 元6,98 Mr | 元6,55 Mr | 元3,45 Mr | 元2,85 Mr | 元1,94 Mr | 元1,85 Mr | 元1,67 Mr | 元940,04 Mn | 元783,41 Mn | 元789,30 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元335,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元901,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元113,80 Mn | 元161,82 Mn | 元183,80 Mn | 元180,27 Mn | 元165,33 Mn | 元171,89 Mn | 元98,88 Mn | 元125,93 Mn | 元221,00 Mn | 元2,50 Mr | 元3,42 Mr | 元952,68 Mn | 元213,48 Mn | 元42,58 Mn | 元61,89 Mn | 元57,50 Mn | 元393,67 Mn | 元330,91 Mn | 元285,79 Mn |
| Net Borç† | -元1,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,27 Mr | 元2,09 Mr | 元1,80 Mr | 元1,77 Mr | 元1,71 Mr | 元1,47 Mr | 元1,57 Mr | 元1,76 Mr | 元2,28 Mr | 元2,27 Mr | 元1,85 Mr | 元1,73 Mr | 元1,42 Mr | 元1,17 Mr | 元1,02 Mr | 元781,81 Mn | 元586,47 Mn | 元455,98 Mn | 元419,32 Mn |
| Brüt Kâr | 元521,74 Mn | 元435,23 Mn | 元422,45 Mn | 元420,82 Mn | 元406,58 Mn | 元397,81 Mn | 元398,69 Mn | 元475,90 Mn | 元805,79 Mn | 元792,61 Mn | 元671,55 Mn | 元476,18 Mn | 元380,68 Mn | 元305,94 Mn | 元258,66 Mn | 元253,74 Mn | 元201,05 Mn | 元150,35 Mn | 元160,17 Mn |
| FAVÖK | 元400,68 Mn | 元334,13 Mn | 元345,25 Mn | 元385,07 Mn | 元357,75 Mn | 元359,79 Mn | 元315,61 Mn | 元380,14 Mn | 元807,92 Mn | 元723,43 Mn | 元534,24 Mn | 元346,47 Mn | 元265,59 Mn | 元209,52 Mn | 元179,94 Mn | 元191,04 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元184,18 Mn | 元163,49 Mn | 元191,20 Mn | 元199,72 Mn | 元189,46 Mn | 元209,77 Mn | 元167,01 Mn | 元231,97 Mn | 元384,75 Mn | 元301,29 Mn | 元251,30 Mn | 元168,52 Mn | 元142,62 Mn | 元129,19 Mn | 元121,70 Mn | 元113,74 Mn | 元72,11 Mn | 元38,46 Mn | 元80,73 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,13 | 0,11 | 0,13 | 0,14 | 0,13 | 0,14 | 0,11 | 0,16 | 0,25 | 0,23 | 0,20 | 0,13 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,09 | 0,06 | 0,03 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元58,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元335,28 Mn | 元188,59 Mn | 元200,22 Mn | 元408,49 Mn | 元144,18 Mn | 元262,20 Mn | 元204,22 Mn | 元193,31 Mn | 元537,66 Mn | -元321,38 Mn | -元1,18 Mr | -元65,68 Mn | -元19,00 Mn | 元95,23 Mn | -元111,23 Mn | 元895.190 | 元12,88 Mn | 元43,41 Mn | -元36,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元37,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,4% | 3,5% | 4,1% | 4,1% | 4,1% | 4,3% | 2,4% | 2,9% | 4,5% | 35,8% | 52,3% | 27,6% | 7,5% | 2,2% | 3,4% | 3,4% | 41,9% | 42,2% | 36,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,48 | 0,46 | 0,40 | 0,40 | 0,42 | 0,36 | 0,38 | 0,40 | 0,46 | 0,33 | 0,28 | 0,50 | 0,50 | 0,60 | 0,55 | 0,47 | 0,62 | 0,58 | 0,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,60 | 0,55 | 0,48 | 0,47 | 0,45 | 0,39 | 0,41 | 0,46 | 0,60 | 0,60 | 0,49 | 0,46 | 0,37 | 0,31 | 0,27 | 0,21 | 0,16 | 0,12 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,0% | 20,8% | 23,5% | 23,8% | 23,8% | 27,0% | 25,4% | 27,1% | 35,3% | 34,8% | 36,3% | 27,5% | 26,9% | 26,1% | 25,4% | 32,5% | 34,3% | 33,0% | 38,2% |
| FAVÖK Marjı | 17,7% | 16,0% | 19,2% | 21,8% | 21,0% | 24,4% | 20,1% | 21,6% | 35,4% | 31,8% | 28,9% | 20,0% | 18,8% | 17,9% | 17,7% | 24,4% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 8,1% | 7,8% | 10,6% | 11,3% | 11,1% | 14,2% | 10,7% | 13,2% | 16,9% | 13,2% | 13,6% | 9,7% | 10,1% | 11,0% | 12,0% | 14,5% | 12,3% | 8,4% | 19,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,8% | 9,0% | 11,1% | 23,1% | 8,5% | 17,8% | 13,0% | 11,0% | 23,6% | -14,1% | -63,7% | -3,8% | -1,3% | 8,1% | -10,9% | 0,1% | 2,2% | 9,5% | -8,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |