002518Shenzhen Kstar Science and Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,39 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,86 Mr | 元7,18 Mr | 元6,88 Mr | 元6,22 Mr | 元4,95 Mr | 元4,16 Mr | 元4,06 Mr | 元3,54 Mr | 元3,82 Mr | 元2,82 Mr | 元2,52 Mr | 元2,17 Mr | 元2,04 Mr | 元1,65 Mr | 元1,51 Mr | 元1,47 Mr | 元478,68 Mn | 元333,00 Mn | 元284,49 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元503,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,11 Mr | 元962,50 Mn | 元885,03 Mn | 元873,25 Mn | 元545,62 Mn | 元450,72 Mn | 元493,71 Mn | 元279,68 Mn | 元374,32 Mn | 元140,21 Mn | 元191,45 Mn | 元163,33 Mn | 元116,94 Mn | 元42,14 Mn | 元50,25 Mn | 元74,17 Mn | 元79,50 Mn | 元47,45 Mn | 元33,41 Mn |
| Net Borç† | -元989,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,22 Mr | 元4,10 Mr | 元5,38 Mr | 元4,38 Mr | 元2,77 Mr | 元2,39 Mr | 元2,57 Mr | 元2,70 Mr | 元2,70 Mr | 元1,73 Mr | 元1,51 Mr | 元1,38 Mr | 元1,17 Mr | 元930,44 Mn | 元932,61 Mn | 元670,24 Mn | 元529,32 Mn | 元548,41 Mn | 元422,85 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,44 Mr | 元1,13 Mr | 元1,63 Mr | 元1,34 Mr | 元811,67 Mn | 元838,33 Mn | 元870,64 Mn | 元771,88 Mn | 元852,49 Mn | 元609,03 Mn | 元495,84 Mn | 元403,89 Mn | 元361,48 Mn | 元267,91 Mn | 元226,20 Mn | 元193,28 Mn | 元144,10 Mn | 元122,38 Mn | 元78,37 Mn |
| FAVÖK | 元729,69 Mn | 元462,86 Mn | 元1,03 Mr | 元817,39 Mn | 元444,06 Mn | 元379,15 Mn | 元382,44 Mn | 元266,65 Mn | 元432,60 Mn | 元318,80 Mn | 元248,31 Mn | 元184,19 Mn | 元160,77 Mn | 元104,68 Mn | 元93,61 Mn | 元105,19 Mn | 元71,75 Mn | 元57,35 Mn | 元40,11 Mn |
| Net Kâr | 元610,89 Mn | 元394,20 Mn | 元845,48 Mn | 元656,49 Mn | 元373,20 Mn | 元303,10 Mn | 元320,70 Mn | 元230,09 Mn | 元371,44 Mn | 元295,86 Mn | 元233,42 Mn | 元152,56 Mn | 元126,68 Mn | 元91,57 Mn | 元84,14 Mn | 元79,16 Mn | 元61,44 Mn | 元41,91 Mn | 元329,91 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 1,05 | 0,68 | 1,45 | 1,13 | 0,64 | 0,52 | 0,55 | 0,40 | 0,64 | 0,51 | 0,41 | 0,27 | 0,22 | 0,16 | 0,15 | 0,19 | 1.087,21 | 741,70 | 583,80 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元281,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元755,47 Mn | 元340,92 Mn | 元338,24 Mn | 元728,99 Mn | 元285,89 Mn | 元187,78 Mn | 元808,54 Mn | -元242,53 Mn | 元239,42 Mn | 元93,72 Mn | 元227,64 Mn | 元97,51 Mn | -元39,61 Mn | -元76,45 Mn | -元124,70 Mn | -元3,48 Mn | 元37,59 Mn | 元43,00 Mn | -元25,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元191,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,1% | 13,4% | 12,9% | 14,0% | 11,0% | 10,8% | 12,2% | 7,9% | 9,8% | 5,0% | 7,6% | 7,5% | 5,7% | 2,6% | 3,3% | 5,0% | 16,6% | 14,3% | 11,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,66 | 0,57 | 0,78 | 0,70 | 0,56 | 0,58 | 0,63 | 0,76 | 0,71 | 0,61 | 0,60 | 0,64 | 0,57 | 0,56 | 0,62 | 0,46 | 1,11 | 1,65 | 1,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,06 | 0,83 | 1,09 | 0,89 | 0,56 | 0,49 | 0,52 | 0,55 | 0,55 | 0,35 | 0,31 | 0,28 | 0,24 | 0,19 | 0,19 | 0,14 | 0,11 | 0,11 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,5% | 27,6% | 30,2% | 30,7% | 29,3% | 35,0% | 33,9% | 28,6% | 31,6% | 35,3% | 32,7% | 29,3% | 31,0% | 28,8% | 24,3% | 28,8% | 27,2% | 22,3% | 18,5% |
| FAVÖK Marjı | 14,0% | 11,3% | 19,1% | 18,7% | 16,1% | 15,9% | 14,9% | 9,9% | 16,0% | 18,5% | 16,4% | 13,3% | 13,8% | 11,3% | 10,0% | 15,7% | 13,6% | 10,5% | 9,5% |
| Net Kâr Marjı | 11,7% | 9,6% | 15,7% | 15,0% | 13,5% | 12,7% | 12,5% | 8,5% | 13,8% | 17,1% | 15,4% | 11,1% | 10,9% | 9,8% | 9,0% | 11,8% | 11,6% | 7,6% | 78.020,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,5% | 8,3% | 6,3% | 16,7% | 10,3% | 7,9% | 31,5% | -9,0% | 8,9% | 5,4% | 15,0% | 7,1% | -3,4% | -8,2% | -13,4% | -0,5% | 7,1% | 7,8% | -6,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |