002519Jiangsu Yinhe Electronics Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,03 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,38 Mr | 元3,49 Mr | 元4,46 Mr | 元3,63 Mr | 元3,44 Mr | 元3,88 Mr | 元3,42 Mr | 元3,62 Mr | 元5,19 Mr | 元4,88 Mr | 元3,58 Mr | 元2,38 Mr | 元1,57 Mr | 元1,53 Mr | 元1,35 Mr | 元1,35 Mr | 元586,75 Mn | 元496,59 Mn | 元636,07 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元256,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元30,42 Mn | 元86,22 Mn | 元136,29 Mn | 元106,57 Mn | 元129,02 Mn | 元373,09 Mn | 元428,55 Mn | 元761,76 Mn | 元911,12 Mn | 元692,28 Mn | 元814,94 Mn | 元83,43 Mn | 元64,85 Mn | 元62,63 Mn | 元69,86 Mn | 元136,71 Mn | 元81,80 Mn | 元65,50 Mn | 元71,57 Mn |
| Net Borç† | -元989,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元545,78 Mn | 元518,13 Mn | 元1,11 Mr | 元1,29 Mr | 元1,41 Mr | 元1,49 Mr | 元1,19 Mr | 元1,51 Mr | 元1,62 Mr | 元1,97 Mr | 元1,52 Mr | 元1,17 Mr | 元1,20 Mr | 元1,02 Mr | 元1,01 Mr | 元856,91 Mn | 元598,40 Mn | 元573,16 Mn | 元692,65 Mn |
| Brüt Kâr | 元99,21 Mn | -元299,42 Mn | 元381,39 Mn | 元427,52 Mn | 元506,15 Mn | 元460,59 Mn | 元426,89 Mn | 元421,85 Mn | 元466,14 Mn | 元691,32 Mn | 元609,24 Mn | 元291,17 Mn | 元299,80 Mn | 元249,96 Mn | 元237,81 Mn | 元200,93 Mn | 元168,27 Mn | 元146,31 Mn | 元160,20 Mn |
| FAVÖK | -元49,19 Mn | -元580,76 Mn | 元192,44 Mn | 元168,85 Mn | 元212,71 Mn | 元243,78 Mn | 元204,25 Mn | -元73,57 Mn | 元229,57 Mn | 元419,66 Mn | 元306,92 Mn | 元144,35 Mn | 元139,64 Mn | 元123,68 Mn | 元104,82 Mn | 元96,90 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元83,68 Mn | -元684,92 Mn | 元186,90 Mn | 元195,78 Mn | 元14,35 Mn | 元170,20 Mn | 元152,75 Mn | -元1,17 Mr | 元187,29 Mn | 元309,98 Mn | 元227,73 Mn | 元120,61 Mn | 元111,86 Mn | 元94,33 Mn | 元79,77 Mn | 元73,82 Mn | 元65,76 Mn | 元62,08 Mn | 元198,84 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,07 | -0,61 | 0,17 | 0,17 | 0,01 | 0,16 | 0,14 | -1,03 | 0,16 | 0,29 | 0,24 | 0,15 | 0,16 | 0,13 | 0,11 | 0,13 | 0,09 | 0,09 | 0,28 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元60,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元99,12 Mn | -元534,84 Mn | 元633,30 Mn | 元70,17 Mn | -元163,48 Mn | 元289,82 Mn | 元118,88 Mn | -元93,31 Mn | -元94,00 Mn | 元95,19 Mn | 元41,80 Mn | 元109,73 Mn | 元66,46 Mn | 元153,42 Mn | -元220,62 Mn | -元8,02 Mn | 元66,56 Mn | 元63,09 Mn | -元18,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元11,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,9% | 2,5% | 3,1% | 2,9% | 3,8% | 9,6% | 12,5% | 21,1% | 17,6% | 14,2% | 22,8% | 3,5% | 4,1% | 4,1% | 5,2% | 10,1% | 13,9% | 13,2% | 11,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,15 | 0,25 | 0,36 | 0,41 | 0,38 | 0,35 | 0,42 | 0,31 | 0,40 | 0,42 | 0,49 | 0,77 | 0,67 | 0,75 | 0,63 | 1,02 | 1,15 | 1,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,25 | 0,23 | 0,50 | 0,58 | 0,64 | 0,67 | 0,54 | 0,68 | 0,73 | 0,89 | 0,68 | 0,53 | 0,54 | 0,46 | 0,46 | 0,39 | 0,27 | 0,26 | 0,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,2% | -57,8% | 34,3% | 33,0% | 35,8% | 30,9% | 35,7% | 28,0% | 28,9% | 35,1% | 40,2% | 24,9% | 24,9% | 24,6% | 23,5% | 23,4% | 28,1% | 25,5% | 23,1% |
| FAVÖK Marjı | -9,0% | -112,1% | 17,3% | 13,1% | 15,0% | 16,3% | 17,1% | -4,9% | 14,2% | 21,3% | 20,2% | 12,4% | 11,6% | 12,2% | 10,4% | 11,3% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -15,3% | -132,2% | 16,8% | 15,1% | 1,0% | 11,4% | 12,8% | -77,3% | 11,6% | 15,7% | 15,0% | 10,3% | 9,3% | 9,3% | 7,9% | 8,6% | 11,0% | 10,8% | 28,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -18,2% | -103,2% | 57,0% | 5,4% | -11,6% | 19,4% | 10,0% | -6,2% | -5,8% | 4,8% | 2,8% | 9,4% | 5,5% | 15,1% | -21,8% | -0,9% | 11,1% | 11,0% | -2,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |