002526Shandong Mining Machinery Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $702,55 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,27 Mr | 元5,09 Mr | 元4,78 Mr | 元4,36 Mr | 元3,72 Mr | 元3,47 Mr | 元3,40 Mr | 元3,17 Mr | 元3,06 Mr | 元2,66 Mr | 元2,94 Mr | 元3,77 Mr | 元3,41 Mr | 元3,03 Mr | 元3,22 Mr | 元2,86 Mr | 元1,30 Mr | 元1,21 Mr | 元974,78 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元675,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元483,13 Mn | 元584,49 Mn | 元625,36 Mn | 元579,45 Mn | 元185,32 Mn | 元66,00 Mn | 元87,90 Mn | 元82,08 Mn | 元112,80 Mn | 元461,04 Mn | 元677,64 Mn | 元1,06 Mr | 元768,52 Mn | 元421,78 Mn | 元497,51 Mn | 元539,00 Mn | 元478,37 Mn | 元489,80 Mn | 元443,30 Mn |
| Net Borç† | -元361,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,12 Mr | 元2,37 Mr | 元2,69 Mr | 元2,38 Mr | 元2,28 Mr | 元2,08 Mr | 元2,17 Mr | 元1,87 Mr | 元1,37 Mr | 元852,10 Mn | 元1,06 Mr | 元1,44 Mr | 元1,44 Mr | 元1,60 Mr | 元1,65 Mr | 元1,32 Mr | 元1,05 Mr | 元850,05 Mn | 元737,45 Mn |
| Brüt Kâr | 元406,94 Mn | 元467,05 Mn | 元604,09 Mn | 元507,93 Mn | 元525,53 Mn | 元544,63 Mn | 元623,27 Mn | 元452,12 Mn | 元269,10 Mn | 元110,79 Mn | 元163,91 Mn | 元256,99 Mn | 元236,74 Mn | 元305,75 Mn | 元346,56 Mn | 元291,68 Mn | 元219,77 Mn | 元188,39 Mn | 元152,24 Mn |
| FAVÖK | 元152,99 Mn | 元182,63 Mn | 元276,16 Mn | 元261,27 Mn | 元254,11 Mn | 元343,73 Mn | 元383,70 Mn | 元284,03 Mn | 元151,35 Mn | 元37,66 Mn | -元47,35 Mn | 元146,10 Mn | 元134,35 Mn | 元106,31 Mn | 元221,82 Mn | 元206,47 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元122,60 Mn | 元113,44 Mn | 元171,78 Mn | 元115,34 Mn | 元61,05 Mn | 元105,54 Mn | 元189,51 Mn | 元152,60 Mn | 元71,34 Mn | 元10,69 Mn | -元267,65 Mn | 元2,62 Mn | 元45,82 Mn | 元44,54 Mn | 元138,30 Mn | 元135,98 Mn | 元74,41 Mn | 元56,37 Mn | 元76,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,06 | 0,10 | 0,07 | 0,03 | 0,06 | 0,11 | 0,09 | 0,04 | 0,01 | -0,17 | 0,00 | 0,03 | 0,03 | 0,09 | 0,12 | 0,05 | 0,04 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元57,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元216,71 Mn | 元10,38 Mn | -元395,08 Mn | -元367,33 Mn | -元78,92 Mn | 元357,28 Mn | 元335,40 Mn | 元173,11 Mn | 元155,42 Mn | 元130,39 Mn | 元121,25 Mn | -元59,64 Mn | -元161,26 Mn | -元130,85 Mn | -元445,88 Mn | 元497.830 | 元26,90 Mn | -元13,94 Mn | -元91,85 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元155,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,2% | 11,5% | 13,1% | 13,3% | 5,0% | 1,9% | 2,6% | 2,6% | 3,7% | 17,3% | 23,1% | 28,0% | 22,5% | 13,9% | 15,5% | 18,8% | 36,7% | 40,5% | 45,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,47 | 0,56 | 0,55 | 0,61 | 0,60 | 0,64 | 0,59 | 0,45 | 0,32 | 0,36 | 0,38 | 0,42 | 0,53 | 0,51 | 0,46 | 0,81 | 0,70 | 0,76 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,64 | 0,72 | 0,81 | 0,72 | 0,69 | 0,63 | 0,66 | 0,56 | 0,42 | 0,26 | 0,32 | 0,44 | 0,44 | 0,49 | 0,50 | 0,40 | 0,32 | 0,26 | 0,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,2% | 19,7% | 22,5% | 21,3% | 23,1% | 26,2% | 28,8% | 24,2% | 19,6% | 13,0% | 15,4% | 17,8% | 16,4% | 19,1% | 20,9% | 22,1% | 20,9% | 22,2% | 20,6% |
| FAVÖK Marjı | 7,2% | 7,7% | 10,3% | 11,0% | 11,2% | 16,5% | 17,7% | 15,2% | 11,0% | 4,4% | -4,4% | 10,1% | 9,3% | 6,6% | 13,4% | 15,7% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 5,8% | 4,8% | 6,4% | 4,8% | 2,7% | 5,1% | 8,7% | 8,2% | 5,2% | 1,3% | -25,1% | 0,2% | 3,2% | 2,8% | 8,4% | 10,3% | 7,1% | 6,6% | 10,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,2% | 0,4% | -14,7% | -15,4% | -3,5% | 17,2% | 15,5% | 9,3% | 11,3% | 15,3% | 11,4% | -4,1% | -11,2% | -8,2% | -26,9% | 0,0% | 2,6% | -1,6% | -12,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |