002532Tianshan Aluminum Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,85 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元54,15 Mr | 元56,78 Mr | 元57,10 Mr | 元57,31 Mr | 元53,48 Mr | 元50,59 Mr | 元40,96 Mr | 元1,98 Mr | 元1,98 Mr | 元2,30 Mr | 元1,63 Mr | 元1,50 Mr | 元1,42 Mr | 元1,27 Mr | 元1,05 Mr | 元1,01 Mr | 元289,06 Mn | 元245,17 Mn | 元220,30 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元6,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元24,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元29,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元19,38 Mr | 元23,21 Mr | 元27,04 Mr | 元28,83 Mr | 元26,70 Mr | 元25,73 Mr | 元23,31 Mr | 元152,94 Mn | 元89,18 Mn | 元216,19 Mn | 元5,00 Mn | 元572.600 | 元8,04 Mn | 元13,00 Mn | 元11,50 Mn | 元88,00 Mn | 元50,22 Mn | 元81,48 Mn | 元74,39 Mn |
| Net Borç† | 元12,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元29,36 Mr | 元28,01 Mr | 元28,89 Mr | 元32,91 Mr | 元28,65 Mr | 元27,40 Mr | 元32,52 Mr | 元1,49 Mr | 元1,50 Mr | 元1,30 Mr | 元1,14 Mr | 元1,14 Mr | 元1,12 Mr | 元938,07 Mn | 元762,70 Mn | 元567,41 Mn | 元447,47 Mn | 元413,55 Mn | 元362,19 Mn |
| Brüt Kâr | 元6,96 Mr | 元6,39 Mr | 元3,96 Mr | 元4,90 Mr | 元6,42 Mr | 元3,65 Mr | 元3,19 Mr | 元406,10 Mn | 元398,91 Mn | 元333,62 Mn | 元288,48 Mn | 元271,63 Mn | 元264,54 Mn | 元218,96 Mn | 元153,06 Mn | 元123,69 Mn | 元108,69 Mn | 元78,03 Mn | 元62,12 Mn |
| FAVÖK | 元6,95 Mr | 元7,47 Mr | 元4,69 Mr | 元5,50 Mr | 元6,97 Mr | 元4,15 Mr | 元3,63 Mr | 元239,42 Mn | 元203,37 Mn | 元169,86 Mn | 元152,33 Mn | 元145,59 Mn | 元142,34 Mn | 元115,42 Mn | 元67,21 Mn | 元70,35 Mn | 元58,02 Mn | 元41,17 Mn | 元27,94 Mn |
| Net Kâr | 元4,82 Mr | 元4,46 Mr | 元2,21 Mr | 元2,65 Mr | 元3,83 Mr | 元1,91 Mr | 元1,50 Mr | 元130,84 Mn | 元129,71 Mn | 元116,65 Mn | 元117,82 Mn | 元87,70 Mn | 元121,17 Mn | 元86,32 Mn | 元60,19 Mn | 元59,18 Mn | 元47,09 Mn | 元27,48 Mn | 元27,21 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,05 | 0,97 | 0,48 | 0,57 | 0,82 | 0,51 | 2,98 | 0,26 | 0,25 | 0,23 | 0,23 | 0,17 | 0,24 | 0,17 | 0,12 | 0,15 | 0,09 | 0,05 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元222,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元6,52 Mr | 元3,94 Mr | 元1,56 Mr | 元1,00 Mr | -元889,67 Mn | 元912,34 Mn | 元2,09 Mr | 元8,23 Mn | -元14,96 Mn | -元37,90 Mn | -元20,22 Mn | 元115,48 Mn | -元86,75 Mn | -元9,99 Mn | -元136,00 Mn | 元20,48 Mn | 元59,15 Mn | -元15,65 Mn | -元5,28 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 35,8% | 40,9% | 47,4% | 50,3% | 49,9% | 50,9% | 56,9% | 7,7% | 4,5% | 9,4% | 0,3% | 0,0% | 0,6% | 1,0% | 1,1% | 8,7% | 17,4% | 33,2% | 33,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,49 | 0,51 | 0,57 | 0,54 | 0,54 | 0,79 | 0,75 | 0,76 | 0,56 | 0,70 | 0,76 | 0,79 | 0,74 | 0,73 | 0,56 | 1,55 | 1,69 | 1,64 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,99 | 0,95 | 0,98 | 1,11 | 0,97 | 0,93 | 1,10 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,7% | 22,8% | 13,7% | 14,9% | 22,4% | 13,3% | 9,8% | 27,2% | 26,6% | 25,7% | 25,3% | 23,8% | 23,6% | 23,3% | 20,1% | 21,8% | 24,3% | 18,9% | 17,2% |
| FAVÖK Marjı | 23,7% | 26,7% | 16,2% | 16,7% | 24,3% | 15,1% | 11,2% | 16,0% | 13,6% | 13,1% | 13,4% | 12,8% | 12,7% | 12,3% | 8,8% | 12,4% | 13,0% | 10,0% | 7,7% |
| Net Kâr Marjı | 16,4% | 15,9% | 7,6% | 8,1% | 13,4% | 7,0% | 4,6% | 8,8% | 8,7% | 9,0% | 10,3% | 7,7% | 10,8% | 9,2% | 7,9% | 10,4% | 10,5% | 6,6% | 7,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 22,2% | 14,1% | 5,4% | 3,0% | -3,1% | 3,3% | 6,4% | 0,6% | -1,0% | -2,9% | -1,8% | 10,1% | -7,7% | -1,1% | -17,8% | 3,6% | 13,2% | -3,8% | -1,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |