002534Xizi Clean Energy Equipment Manufacturing Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,03 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元14,40 Mr | 元15,01 Mr | 元15,95 Mr | 元15,95 Mr | 元13,94 Mr | 元10,51 Mr | 元9,30 Mr | 元8,34 Mr | 元8,10 Mr | 元7,59 Mr | 元7,06 Mr | 元6,93 Mr | 元6,97 Mr | 元7,65 Mr | 元6,80 Mr | 元4,17 Mr | 元3,43 Mr | 元3,06 Mr | 元2,30 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元3,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,59 Mr | 元3,04 Mr | 元4,32 Mr | 元4,03 Mr | 元2,90 Mr | 元1,36 Mr | 元485,29 Mn | 元562,73 Mn | 元746,88 Mn | 元572,67 Mn | 元654,36 Mn | 元573,05 Mn | 元879,13 Mn | 元1,58 Mr | 元1,04 Mr | 元108,99 Mn | 元123,00 Mn | 元340,37 Mn | 元223,91 Mn |
| Net Borç† | -元2,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元6,22 Mr | 元6,42 Mr | 元8,06 Mr | 元7,32 Mr | 元6,56 Mr | 元5,34 Mr | 元3,92 Mr | 元3,56 Mr | 元3,46 Mr | 元2,69 Mr | 元2,60 Mr | 元3,11 Mr | 元5,91 Mr | 元11,70 Mr | 元3,94 Mr | 元3,30 Mr | 元2,83 Mr | 元2,60 Mr | 元2,25 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,09 Mr | 元1,11 Mr | 元1,25 Mr | 元1,07 Mr | 元1,32 Mr | 元1,19 Mr | 元768,04 Mn | 元822,44 Mn | 元837,43 Mn | 元684,05 Mn | 元544,63 Mn | 元597,86 Mn | 元877,37 Mn | 元990,93 Mn | 元765,86 Mn | 元679,28 Mn | 元648,97 Mn | 元297,83 Mn | 元410,99 Mn |
| FAVÖK | 元529,77 Mn | 元398,34 Mn | 元349,33 Mn | 元204,52 Mn | 元514,09 Mn | 元609,56 Mn | 元450,29 Mn | 元539,71 Mn | 元560,99 Mn | 元249,32 Mn | -元42,87 Mn | 元205,58 Mn | 元258,45 Mn | 元579,52 Mn | 元472,78 Mn | 元436,44 Mn | 元384,87 Mn | 元120,61 Mn | 元267,81 Mn |
| Net Kâr | 元436,58 Mn | 元439,79 Mn | 元54,58 Mn | 元203,85 Mn | 元420,29 Mn | 元515,48 Mn | 元366,12 Mn | 元244,09 Mn | 元417,33 Mn | 元191,53 Mn | -元154,94 Mn | 元70,64 Mn | 元69,60 Mn | 元338,78 Mn | 元328,60 Mn | 元334,45 Mn | 元230,64 Mn | 元98,47 Mn | 元203,01 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,52 | 0,58 | 0,07 | 0,28 | 0,58 | 0,72 | 0,51 | 0,34 | 0,56 | 0,27 | -0,22 | 0,10 | 0,09 | 0,47 | 0,46 | 0,47 | 0,32 | 0,14 | 0,28 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元343,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元652,31 Mn | 元369,81 Mn | -元112,06 Mn | -元668,28 Mn | -元123,20 Mn | 元367,94 Mn | 元723,69 Mn | 元402,90 Mn | 元443,57 Mn | 元652,41 Mn | 元313,13 Mn | 元222,52 Mn | 元191,78 Mn | -元731,93 Mn | -元542,03 Mn | 元58,32 Mn | 元217,07 Mn | 元35,31 Mn | 元68,85 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元143,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,0% | 20,3% | 27,1% | 25,2% | 20,8% | 12,9% | 5,2% | 6,7% | 9,2% | 7,5% | 9,3% | 8,3% | 12,6% | 20,7% | 15,2% | 2,6% | 3,6% | 11,1% | 9,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,43 | 0,43 | 0,51 | 0,46 | 0,47 | 0,51 | 0,42 | 0,43 | 0,43 | 0,35 | 0,37 | 0,45 | 0,85 | 1,53 | 0,58 | 0,79 | 0,83 | 0,85 | 0,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,01 | 1,05 | 1,31 | 1,19 | 1,07 | 0,87 | 0,64 | 0,58 | 0,56 | 0,44 | 0,42 | 0,51 | 0,96 | 1,91 | 0,64 | 0,54 | 0,46 | 0,42 | 0,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,6% | 17,3% | 15,5% | 14,6% | 20,1% | 22,3% | 19,6% | 23,1% | 24,2% | 25,5% | 21,0% | 19,2% | 14,8% | 8,5% | 19,4% | 20,6% | 22,9% | 11,4% | 18,3% |
| FAVÖK Marjı | 8,5% | 6,2% | 4,3% | 2,8% | 7,8% | 11,4% | 11,5% | 15,2% | 16,2% | 9,3% | -1,7% | 6,6% | 4,4% | 5,0% | 12,0% | 13,2% | 13,6% | 4,6% | 11,9% |
| Net Kâr Marjı | 7,0% | 6,9% | 0,7% | 2,8% | 6,4% | 9,7% | 9,4% | 6,9% | 12,1% | 7,1% | -6,0% | 2,3% | 1,2% | 2,9% | 8,3% | 10,1% | 8,2% | 3,8% | 9,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,5% | 5,8% | -1,4% | -9,1% | -1,9% | 6,9% | 18,5% | 11,3% | 12,8% | 24,3% | 12,1% | 7,2% | 3,2% | -6,3% | -13,7% | 1,8% | 7,7% | 1,4% | 3,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 275,72 | -%1,57 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 662,16 | -%4,44 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,73 | +%0,36 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,06 | +%0,43 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,87 | -%6,93 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 594,83 | +%1,37 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,95 | -%2,20 |