002535Linzhou Heavy Machinery Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $283,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,80 Mr | 元4,29 Mr | 元3,99 Mr | 元4,21 Mr | 元3,97 Mr | 元4,80 Mr | 元4,96 Mr | 元7,52 Mr | 元7,72 Mr | 元7,61 Mr | 元6,93 Mr | 元6,85 Mr | 元5,47 Mr | 元4,55 Mr | 元2,84 Mr | 元1,24 Mr | 元932,51 Mn | 元809,34 Mn | 元464,06 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元223,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元598,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,08 Mr | 元2,37 Mr | 元2,51 Mr | 元2,63 Mr | 元2,56 Mr | 元2,62 Mr | 元2,87 Mr | 元3,84 Mr | 元3,93 Mr | 元3,69 Mr | 元3,28 Mr | 元3,79 Mr | 元1,99 Mr | 元1,15 Mr | 元641,73 Mn | 元602,50 Mn | 元369,80 Mn | 元240,79 Mn | 元94,86 Mn |
| Net Borç† | 元1,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,12 Mr | 元1,67 Mr | 元1,83 Mr | 元1,11 Mr | 元442,60 Mn | 元900,45 Mn | 元1,04 Mr | 元2,05 Mr | 元1,65 Mr | 元1,44 Mr | 元1,23 Mr | 元1,87 Mr | 元2,04 Mr | 元1,33 Mr | 元1,10 Mr | 元850,08 Mn | 元682,64 Mn | 元539,92 Mn | 元360,10 Mn |
| Brüt Kâr | 元219,70 Mn | 元418,43 Mn | 元461,85 Mn | 元215,35 Mn | -元20,35 Mn | 元138,43 Mn | 元6,20 Mn | 元315,87 Mn | 元274,90 Mn | 元218,85 Mn | -元16,85 Mn | 元344,09 Mn | 元463,66 Mn | 元377,40 Mn | 元308,22 Mn | 元227,22 Mn | 元141,75 Mn | 元107,75 Mn | 元64,89 Mn |
| FAVÖK | 元241,16 Mn | 元398,38 Mn | 元461,64 Mn | 元283,44 Mn | 元26,89 Mn | 元248,55 Mn | -元1,65 Mr | 元262,40 Mn | 元245,71 Mn | 元173,86 Mn | -元233,04 Mn | 元271,96 Mn | 元428,92 Mn | 元328,29 Mn | 元244,70 Mn | 元174,82 Mn | 元94,97 Mn | 元69,25 Mn | 元37,33 Mn |
| Net Kâr | -元47,44 Mn | 元95,34 Mn | 元116,94 Mn | 元18,90 Mn | -元428,76 Mn | 元37,26 Mn | -元1,99 Mr | -元124,83 Mn | 元35,07 Mn | -元3,96 Mn | -元296,65 Mn | 元50,94 Mn | 元199,24 Mn | 元233,57 Mn | 元182,46 Mn | 元103,32 Mn | 元57,22 Mn | 元47,99 Mn | 元23,18 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,06 | 0,12 | 0,15 | 0,02 | -0,53 | 0,05 | -2,48 | -0,16 | 0,04 | -0,01 | -0,40 | 0,08 | 0,28 | 0,33 | 0,27 | 0,20 | 0,08 | 0,07 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元37,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元386,62 Mn | 元351,41 Mn | 元437,86 Mn | 元201,34 Mn | 元246,05 Mn | -元35,20 Mn | -元982,20 Mn | 元429,09 Mn | -元167,99 Mn | -元336,08 Mn | -元475,15 Mn | -元386,11 Mn | -元55,40 Mn | -元511,71 Mn | -元609,29 Mn | -元123,53 Mn | -元246,63 Mn | -元2,91 Mn | -元28,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元3,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 54,8% | 55,3% | 63,0% | 62,5% | 64,4% | 54,6% | 57,9% | 51,1% | 50,9% | 48,5% | 47,3% | 55,4% | 36,3% | 25,3% | 22,6% | 48,8% | 39,7% | 29,8% | 20,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,30 | 0,39 | 0,46 | 0,26 | 0,11 | 0,19 | 0,21 | 0,27 | 0,21 | 0,19 | 0,18 | 0,27 | 0,37 | 0,29 | 0,39 | 0,69 | 0,73 | 0,67 | 0,78 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,87 | 2,80 | 3,05 | 1,86 | 0,74 | 1,50 | 1,74 | 3,43 | 2,75 | 2,41 | 2,05 | 3,11 | 3,41 | 2,22 | 1,83 | 1,42 | 1,14 | 0,90 | 0,60 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,6% | 25,0% | 25,3% | 19,4% | -4,6% | 15,4% | 0,6% | 15,4% | 16,7% | 15,2% | -1,4% | 18,4% | 22,7% | 28,4% | 28,0% | 26,7% | 20,8% | 20,0% | 18,0% |
| FAVÖK Marjı | 21,5% | 23,8% | 25,2% | 25,5% | 6,1% | 27,6% | -158,6% | 12,8% | 14,9% | 12,1% | -19,0% | 14,6% | 21,0% | 24,7% | 22,3% | 20,6% | 13,9% | 12,8% | 10,4% |
| Net Kâr Marjı | -4,2% | 5,7% | 6,4% | 1,7% | -96,9% | 4,1% | -191,0% | -6,1% | 2,1% | -0,3% | -24,1% | 2,7% | 9,8% | 17,6% | 16,6% | 12,2% | 8,4% | 8,9% | 6,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 34,4% | 21,0% | 23,9% | 18,1% | 55,6% | -3,9% | -94,2% | 20,9% | -10,2% | -23,3% | -38,7% | -20,7% | -2,7% | -38,5% | -55,4% | -14,5% | -36,1% | -0,5% | -7,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |