002536Feilong Auto Components Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,85 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,20 Mr | 元5,32 Mr | 元5,06 Mr | 元4,39 Mr | 元4,28 Mr | 元3,92 Mr | 元3,91 Mr | 元3,72 Mr | 元3,18 Mr | 元2,87 Mr | 元2,99 Mr | 元2,52 Mr | 元2,24 Mr | 元1,98 Mr | 元1,69 Mr | 元1,15 Mr | 元1,02 Mr | 元783,54 Mn | 元632,12 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元910,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,56 Mr | 元1,09 Mr | 元1,01 Mr | 元1,30 Mr | 元1,28 Mr | 元982,36 Mn | 元1,15 Mr | 元955,69 Mn | 元585,95 Mn | 元462,47 Mn | 元735,54 Mn | 元867,03 Mn | 元637,97 Mn | 元485,29 Mn | 元349,10 Mn | 元593,99 Mn | 元515,64 Mn | 元372,62 Mn | 元239,46 Mn |
| Net Borç† | 元654,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,53 Mr | 元4,71 Mr | 元4,08 Mr | 元3,25 Mr | 元3,11 Mr | 元2,66 Mr | 元2,62 Mr | 元2,80 Mr | 元2,66 Mr | 元2,08 Mr | 元1,91 Mr | 元1,61 Mr | 元1,24 Mr | 元865,60 Mn | 元940,15 Mn | 元999,26 Mn | 元669,79 Mn | 元640,43 Mn | 元526,78 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,01 Mr | 元945,68 Mn | 元790,40 Mn | 元514,24 Mn | 元596,84 Mn | 元550,49 Mn | 元542,40 Mn | 元712,14 Mn | 元715,26 Mn | 元473,36 Mn | 元407,11 Mn | 元316,45 Mn | 元247,79 Mn | 元178,79 Mn | 元239,78 Mn | 元288,00 Mn | 元191,29 Mn | 元156,24 Mn | 元149,51 Mn |
| FAVÖK | 元561,55 Mn | 元496,67 Mn | 元425,73 Mn | 元250,93 Mn | 元358,49 Mn | 元323,53 Mn | 元241,90 Mn | 元434,56 Mn | 元436,15 Mn | 元259,96 Mn | 元216,44 Mn | 元172,27 Mn | 元138,77 Mn | 元43,00 Mn | 元137,23 Mn | 元187,00 Mn | 元86,61 Mn | 元60,60 Mn | 元74,59 Mn |
| Net Kâr | 元316,92 Mn | 元329,62 Mn | 元261,77 Mn | 元84,13 Mn | 元141,94 Mn | 元124,32 Mn | 元66,34 Mn | 元245,39 Mn | 元241,55 Mn | 元107,86 Mn | 元57,14 Mn | 元40,42 Mn | 元25,30 Mn | 元34,85 Mn | 元67,89 Mn | 元88,46 Mn | 元53,03 Mn | 元24,58 Mn | 元43,32 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,55 | 0,57 | 0,50 | 0,17 | 0,28 | 0,25 | 0,13 | 0,49 | 0,48 | 0,21 | 0,12 | 0,09 | 0,06 | 0,08 | 0,16 | 0,20 | 0,12 | 0,06 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元283,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元35,47 Mn | 元109,58 Mn | 元205,65 Mn | 元52,94 Mn | -元32,98 Mn | -元3,97 Mn | 元322,30 Mn | 元108,07 Mn | -元51,49 Mn | -元86,53 Mn | -元54,41 Mn | -元15,12 Mn | -元64,43 Mn | -元132,35 Mn | -元224,19 Mn | -元36,80 Mn | -元90,32 Mn | -元56,38 Mn | -元27,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元415,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,2% | 20,5% | 20,0% | 29,5% | 29,9% | 25,0% | 29,4% | 25,7% | 18,4% | 16,1% | 24,6% | 34,4% | 28,5% | 24,5% | 20,7% | 51,6% | 50,5% | 47,6% | 37,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,73 | 0,88 | 0,81 | 0,74 | 0,73 | 0,68 | 0,67 | 0,75 | 0,84 | 0,72 | 0,64 | 0,64 | 0,55 | 0,44 | 0,56 | 0,87 | 0,66 | 0,82 | 0,83 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,31 | 1,36 | 1,18 | 0,94 | 0,90 | 0,77 | 0,76 | 0,81 | 0,77 | 0,60 | 0,55 | 0,46 | 0,36 | 0,25 | 0,27 | 0,29 | 0,19 | 0,18 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,2% | 20,1% | 19,4% | 15,8% | 19,2% | 20,7% | 20,7% | 25,5% | 26,9% | 22,8% | 21,3% | 19,7% | 20,0% | 20,7% | 25,5% | 28,8% | 28,6% | 24,4% | 28,4% |
| FAVÖK Marjı | 12,4% | 10,6% | 10,4% | 7,7% | 11,5% | 12,2% | 9,2% | 15,5% | 16,4% | 12,5% | 11,3% | 10,7% | 11,2% | 5,0% | 14,6% | 18,7% | 12,9% | 9,5% | 14,2% |
| Net Kâr Marjı | 7,0% | 7,0% | 6,4% | 2,6% | 4,6% | 4,7% | 2,5% | 8,8% | 9,1% | 5,2% | 3,0% | 2,5% | 2,0% | 4,0% | 7,2% | 8,9% | 7,9% | 3,8% | 8,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,8% | 2,3% | 5,0% | 1,6% | -1,1% | -0,1% | 12,3% | 3,9% | -1,9% | -4,2% | -2,8% | -0,9% | -5,2% | -15,3% | -23,8% | -3,7% | -13,5% | -8,8% | -5,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 286,92 | -%0,75 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 716,11 | -%2,57 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,65 | -%0,64 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,87 | +%1,30 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 339,86 | -%3,26 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,82 | -%0,03 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,90 | -%0,54 |