002540Jiangsu Asia-Pacific Light Alloy Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $905,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,68 Mr | 元8,07 Mr | 元7,71 Mr | 元6,38 Mr | 元5,87 Mr | 元5,32 Mr | 元5,02 Mr | 元5,46 Mr | 元5,01 Mr | 元3,28 Mr | 元3,09 Mr | 元2,74 Mr | 元2,49 Mr | 元2,33 Mr | 元2,36 Mr | 元851,63 Mn | 元637,96 Mn | 元468,40 Mn | 元459,30 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元472,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,91 Mr | 元1,76 Mr | 元1,37 Mr | 元238,06 Mn | 元349,42 Mn | 元252,62 Mn | 元72,87 Mn | 元306,55 Mn | 元81,25 Mn | 元36,25 Mn | 元191,01 Mn | 元113,96 Mn | 元10,61 Mn | 元9,56 Mn | 元2,41 Mn | 元183,02 Mn | 元131,79 Mn | 元85,53 Mn | 元148,67 Mn |
| Net Borç† | 元894,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元8,34 Mr | 元7,42 Mr | 元7,10 Mr | 元6,72 Mr | 元5,99 Mr | 元3,97 Mr | 元3,52 Mr | 元3,58 Mr | 元3,40 Mr | 元2,70 Mr | 元2,28 Mr | 元2,23 Mr | 元2,04 Mr | 元1,73 Mr | 元1,29 Mr | 元1,14 Mr | 元811,01 Mn | 元774,31 Mn | 元780,36 Mn |
| Brüt Kâr | 元849,22 Mn | 元922,16 Mn | 元1,01 Mr | 元887,94 Mn | 元799,98 Mn | 元599,45 Mn | 元652,87 Mn | 元690,28 Mn | 元663,33 Mn | 元615,07 Mn | 元495,42 Mn | 元441,86 Mn | 元340,40 Mn | 元262,64 Mn | 元239,29 Mn | 元225,15 Mn | 元162,59 Mn | 元146,31 Mn | 元126,56 Mn |
| FAVÖK | 元631,03 Mn | 元732,94 Mn | 元793,92 Mn | 元635,67 Mn | 元581,75 Mn | 元474,24 Mn | 元450,30 Mn | 元470,75 Mn | 元435,57 Mn | 元406,42 Mn | 元335,84 Mn | 元271,54 Mn | 元194,50 Mn | 元138,85 Mn | 元139,21 Mn | 元174,23 Mn | 元140,34 Mn | 元123,46 Mn | 元106,79 Mn |
| Net Kâr | 元425,65 Mn | 元462,88 Mn | 元565,37 Mn | 元676,13 Mn | 元458,05 Mn | 元357,26 Mn | 元362,00 Mn | 元375,08 Mn | 元303,63 Mn | 元296,77 Mn | 元240,80 Mn | 元221,84 Mn | 元147,72 Mn | 元99,81 Mn | 元123,58 Mn | 元121,18 Mn | 元93,23 Mn | 元82,30 Mn | 元49,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,32 | 0,35 | 0,44 | 0,55 | 0,37 | 0,29 | 0,29 | 0,30 | 0,29 | 0,29 | 0,23 | 0,21 | 0,14 | 0,10 | 0,12 | 0,12 | 0,09 | 0,08 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元264,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元377,65 Mn | 元141,54 Mn | 元198,60 Mn | -元63,35 Mn | -元414,51 Mn | -元143,43 Mn | 元144,89 Mn | 元436,73 Mn | -元200,84 Mn | -元168,12 Mn | 元50,64 Mn | 元88,04 Mn | -元82,01 Mn | -元171,10 Mn | -元209,61 Mn | -元28,87 Mn | -元65,19 Mn | 元117,59 Mn | -元15,93 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元311,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,0% | 21,8% | 17,8% | 3,7% | 6,0% | 4,8% | 1,5% | 5,6% | 1,6% | 1,1% | 6,2% | 4,2% | 0,4% | 0,4% | 0,1% | 21,5% | 20,7% | 18,3% | 32,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,96 | 0,92 | 0,92 | 1,05 | 1,02 | 0,75 | 0,70 | 0,66 | 0,68 | 0,82 | 0,74 | 0,82 | 0,82 | 0,74 | 0,55 | 1,33 | 1,27 | 1,65 | 1,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,48 | 1,32 | 1,26 | 1,19 | 1,06 | 0,70 | 0,62 | 0,63 | 0,60 | 0,48 | 0,40 | 0,40 | 0,36 | 0,31 | 0,23 | 0,20 | 0,14 | 0,14 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,2% | 12,4% | 14,2% | 13,2% | 13,4% | 15,1% | 18,5% | 19,3% | 19,5% | 22,8% | 21,7% | 19,8% | 16,7% | 15,2% | 18,5% | 19,8% | 20,0% | 18,9% | 16,2% |
| FAVÖK Marjı | 7,6% | 9,9% | 11,2% | 9,5% | 9,7% | 11,9% | 12,8% | 13,2% | 12,8% | 15,0% | 14,7% | 12,2% | 9,5% | 8,0% | 10,8% | 15,3% | 17,3% | 15,9% | 13,7% |
| Net Kâr Marjı | 5,1% | 6,2% | 8,0% | 10,1% | 7,6% | 9,0% | 10,3% | 10,5% | 8,9% | 11,0% | 10,6% | 9,9% | 7,2% | 5,8% | 9,6% | 10,7% | 11,5% | 10,6% | 6,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,5% | 1,9% | 2,8% | -0,9% | -6,9% | -3,6% | 4,1% | 12,2% | -5,9% | -6,2% | 2,2% | 3,9% | -4,0% | -9,9% | -16,2% | -2,5% | -8,0% | 15,2% | -2,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,18 | -%2,48 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,24 | -%5,29 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,26 | -%0,22 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,52 | -%0,22 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,10 | -%7,47 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 584,65 | -%0,37 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,62 | -%2,94 |