002543Guangdong Vanward New Electric Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $881,60 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,11 Mr | 元8,78 Mr | 元8,40 Mr | 元6,89 Mr | 元8,13 Mr | 元7,81 Mr | 元6,96 Mr | 元6,91 Mr | 元6,51 Mr | 元5,09 Mr | 元4,26 Mr | 元3,76 Mr | 元3,56 Mr | 元3,14 Mr | 元2,78 Mr | 元1,32 Mr | 元1,09 Mr | 元984,25 Mn | 元949,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,50 Mr | 元1,70 Mr | 元2,02 Mr | 元853,31 Mn | 元1,67 Mr | 元1,11 Mr | 元968,14 Mn | 元1,18 Mr | 元654,14 Mn | 元447,76 Mn | 元265,27 Mn | 元219,57 Mn | 元190,34 Mn | 元83,91 Mn | 元33,78 Mn | 元96,21 Mn | 元98,77 Mn | 元286,21 Mn | 元190,50 Mn |
| Net Borç† | -元187,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元7,20 Mr | 元7,30 Mr | 元6,07 Mr | 元6,60 Mr | 元7,50 Mr | 元6,25 Mr | 元6,18 Mr | 元6,86 Mr | 元6,50 Mr | 元4,93 Mr | 元4,16 Mr | 元3,95 Mr | 元3,67 Mr | 元3,03 Mr | 元2,61 Mr | 元2,29 Mr | 元1,73 Mr | 元1,54 Mr | 元1,31 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,77 Mr | 元1,98 Mr | 元1,65 Mr | 元1,73 Mr | 元1,71 Mr | 元1,75 Mr | 元2,00 Mr | 元1,93 Mr | 元1,75 Mr | 元1,60 Mr | 元1,25 Mr | 元1,13 Mr | 元1,00 Mr | 元815,52 Mn | 元707,07 Mn | 元634,71 Mn | 元510,51 Mn | 元294,12 Mn | 元207,68 Mn |
| FAVÖK | 元477,67 Mn | 元865,49 Mn | 元816,40 Mn | 元774,50 Mn | 元624,15 Mn | 元662,29 Mn | 元739,78 Mn | 元724,51 Mn | 元576,14 Mn | 元576,42 Mn | 元504,43 Mn | 元430,02 Mn | 元428,50 Mn | 元344,84 Mn | 元298,27 Mn | 元282,46 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元215,66 Mn | 元657,63 Mn | 元568,23 Mn | 元550,04 Mn | 元358,26 Mn | 元611,34 Mn | 元598,08 Mn | 元488,92 Mn | 元413,40 Mn | 元431,17 Mn | 元319,10 Mn | 元266,89 Mn | 元247,72 Mn | 元216,74 Mn | 元204,29 Mn | 元185,87 Mn | 元125,79 Mn | 元50,10 Mn | 元24,80 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,29 | 0,89 | 0,77 | 0,74 | 0,48 | 0,82 | 0,80 | 0,66 | 0,56 | — | 0,43 | 0,36 | 0,33 | 0,29 | 0,28 | 0,25 | 0,17 | 0,07 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元300,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元30,49 Mn | 元298,93 Mn | 元991,60 Mn | 元700,48 Mn | 元325,36 Mn | 元1,19 Mr | 元721,42 Mn | -元78,84 Mn | 元539,15 Mn | 元493,52 Mn | 元473,96 Mn | 元14,42 Mn | 元101,40 Mn | -元123,00 Mn | -元432,83 Mn | -元24,69 Mn | 元195,70 Mn | 元94,48 Mn | -元2,86 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元377,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,4% | 19,3% | 24,1% | 12,4% | 20,5% | 14,2% | 13,9% | 17,0% | 10,0% | 8,8% | 6,2% | 5,8% | 5,3% | 2,7% | 1,2% | 7,3% | 9,0% | 29,1% | 20,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,89 | 0,83 | 0,72 | 0,96 | 0,92 | 0,80 | 0,89 | 0,99 | 1,00 | 0,97 | 0,98 | 1,05 | 1,03 | 0,97 | 0,94 | 1,74 | 1,58 | 1,57 | 1,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,50 | 1,52 | 1,26 | 1,37 | 1,56 | 1,30 | 1,29 | 1,43 | 1,35 | 1,03 | 0,87 | 0,82 | 0,76 | 0,63 | 0,54 | 0,48 | 0,36 | 0,32 | 0,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,5% | 27,0% | 27,3% | 26,2% | 22,8% | 28,0% | 32,3% | 28,2% | 26,9% | 32,4% | 29,9% | 28,7% | 27,3% | 26,9% | 27,1% | 27,7% | 29,4% | 19,1% | 15,8% |
| FAVÖK Marjı | 6,6% | 11,9% | 13,4% | 11,7% | 8,3% | 10,6% | 12,0% | 10,6% | 8,9% | 11,7% | 12,1% | 10,9% | 11,7% | 11,4% | 11,4% | 12,3% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 3,0% | 9,0% | 9,4% | 8,3% | 4,8% | 9,8% | 9,7% | 7,1% | 6,4% | 8,7% | 7,7% | 6,8% | 6,7% | 7,2% | 7,8% | 8,1% | 7,3% | 3,2% | 1,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,4% | 4,1% | 16,3% | 10,6% | 4,3% | 19,1% | 11,7% | -1,1% | 8,3% | 10,0% | 11,4% | 0,4% | 2,8% | -4,1% | -16,6% | -1,1% | 11,3% | 6,1% | -0,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |