002544Cetc Potevio Science & Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,63 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,29 Mr | 元9,89 Mr | 元10,18 Mr | 元9,83 Mr | 元8,72 Mr | 元9,13 Mr | 元7,69 Mr | 元7,08 Mr | 元6,33 Mr | 元5,55 Mr | 元3,51 Mr | 元2,96 Mr | 元2,07 Mr | 元1,79 Mr | 元1,49 Mr | 元879,43 Mn | 元761,90 Mn | 元644,75 Mn | 元463,84 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,49 Mr | 元1,80 Mr | 元1,98 Mr | 元1,70 Mr | 元1,56 Mr | 元2,08 Mr | 元2,27 Mr | 元1,87 Mr | 元1,76 Mr | 元1,64 Mr | 元1,40 Mr | 元1,01 Mr | 元450,48 Mn | 元381,52 Mn | 元177,31 Mn | 元224,00 Mn | 元174,93 Mn | 元156,61 Mn | 元95,01 Mn |
| Net Borç† | -元495,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,87 Mr | 元4,96 Mr | 元5,45 Mr | 元7,05 Mr | 元6,54 Mr | 元6,28 Mr | 元6,20 Mr | 元6,24 Mr | 元5,96 Mr | 元5,10 Mr | 元2,29 Mr | 元1,94 Mr | 元1,68 Mr | 元1,39 Mr | 元1,18 Mr | 元936,61 Mn | 元780,88 Mn | 元708,57 Mn | 元580,98 Mn |
| Brüt Kâr | 元679,61 Mn | 元790,15 Mn | 元875,29 Mn | 元1,26 Mr | 元1,15 Mr | 元1,05 Mr | 元1,04 Mr | 元865,51 Mn | 元931,30 Mn | 元821,07 Mn | 元430,13 Mn | 元391,90 Mn | 元390,52 Mn | 元340,87 Mn | 元270,76 Mn | 元248,09 Mn | 元208,83 Mn | 元178,44 Mn | 元145,78 Mn |
| FAVÖK | 元106,68 Mn | 元106,75 Mn | 元114,34 Mn | 元399,32 Mn | 元320,65 Mn | 元282,96 Mn | 元269,08 Mn | 元205,04 Mn | 元359,75 Mn | 元330,25 Mn | 元212,12 Mn | 元143,54 Mn | 元128,55 Mn | 元108,84 Mn | 元89,56 Mn | 元74,35 Mn | 元51,51 Mn | 元53,81 Mn | 元46,36 Mn |
| Net Kâr | 元25,11 Mn | 元11,19 Mn | 元35,59 Mn | 元213,39 Mn | 元141,57 Mn | 元96,28 Mn | 元36,60 Mn | 元13,78 Mn | 元201,73 Mn | 元190,58 Mn | 元107,31 Mn | 元91,47 Mn | 元96,99 Mn | 元85,42 Mn | 元77,09 Mn | 元55,63 Mn | 元41,95 Mn | 元31,64 Mn | 元39,26 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | 0,02 | 0,05 | 0,31 | 0,21 | 0,14 | 0,06 | 0,02 | 0,35 | 0,37 | 0,21 | 0,18 | 0,19 | 0,17 | 0,15 | 0,11 | 0,08 | 0,06 | 0,08 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元173,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元7,69 Mn | -元129,17 Mn | 元154,14 Mn | 元106,57 Mn | 元71,52 Mn | 元304,24 Mn | -元177,14 Mn | 元33,58 Mn | 元43,73 Mn | -元16,33 Mn | -元40,06 Mn | -元288,82 Mn | -元94,24 Mn | -元7,37 Mn | 元64,34 Mn | 元43,01 Mn | 元21,61 Mn | -元16,96 Mn | -元9,15 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元285,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,1% | 18,2% | 19,5% | 17,3% | 17,9% | 22,8% | 29,5% | 26,4% | 27,9% | 29,5% | 39,9% | 34,2% | 21,8% | 21,3% | 11,9% | 25,5% | 23,0% | 24,3% | 20,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,52 | 0,50 | 0,54 | 0,72 | 0,75 | 0,69 | 0,81 | 0,88 | 0,94 | 0,92 | 0,65 | 0,65 | 0,81 | 0,77 | 0,79 | 1,07 | 1,02 | 1,10 | 1,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,27 | 1,30 | 1,42 | 1,84 | 1,71 | 1,64 | 1,62 | 1,63 | 1,56 | 1,33 | 0,60 | 0,51 | 0,44 | 0,36 | 0,31 | 0,24 | 0,20 | 0,18 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,9% | 15,9% | 16,1% | 17,9% | 17,6% | 16,8% | 16,8% | 13,9% | 15,6% | 16,1% | 18,8% | 20,3% | 23,3% | 24,6% | 22,9% | 26,5% | 26,7% | 25,2% | 25,1% |
| FAVÖK Marjı | 2,2% | 2,2% | 2,1% | 5,7% | 4,9% | 4,5% | 4,3% | 3,3% | 6,0% | 6,5% | 9,3% | 7,4% | 7,7% | 7,9% | 7,6% | 7,9% | 6,6% | 7,6% | 8,0% |
| Net Kâr Marjı | 0,5% | 0,2% | 0,7% | 3,0% | 2,2% | 1,5% | 0,6% | 0,2% | 3,4% | 3,7% | 4,7% | 4,7% | 5,8% | 6,2% | 6,5% | 5,9% | 5,4% | 4,5% | 6,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,2% | -2,6% | 2,8% | 1,5% | 1,1% | 4,8% | -2,9% | 0,5% | 0,7% | -0,3% | -1,8% | -14,9% | -5,6% | -0,5% | 5,4% | 4,6% | 2,8% | -2,4% | -1,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |