002546Nanjing Xinlian Electronics Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $947,43 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,15 Mr | 元3,70 Mr | 元3,56 Mr | 元3,62 Mr | 元3,61 Mr | 元3,51 Mr | 元3,44 Mr | 元3,40 Mr | 元3,37 Mr | 元3,18 Mr | 元1,85 Mr | 元1,74 Mr | 元1,42 Mr | 元1,33 Mr | 元1,15 Mr | 元407,59 Mn | 元300,36 Mn | 元223,09 Mn | 元147,27 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元360,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元313,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元127,00 Mn | 元163,20 Mn | 元186,54 Mn | 元183,42 Mn | 元104,92 Mn | 元116,16 Mn | 元162,90 Mn | 元158,40 Mn | 元179,39 Mn | 元135,37 Mn | 元153,23 Mn | 元122,13 Mn | 元56,91 Mn | 元72,89 Mn | 元28,94 Mn | 元71,04 Mn | 元52,75 Mn | 元50,17 Mn | 元20,00 Mn |
| Net Borç† | -元3,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元684,27 Mn | 元762,95 Mn | 元615,72 Mn | 元617,98 Mn | 元462,56 Mn | 元570,95 Mn | 元715,74 Mn | 元698,73 Mn | 元615,75 Mn | 元578,77 Mn | 元776,92 Mn | 元580,34 Mn | 元543,10 Mn | 元597,67 Mn | 元468,36 Mn | 元304,58 Mn | 元213,15 Mn | 元182,01 Mn | 元146,36 Mn |
| Brüt Kâr | 元247,06 Mn | 元257,27 Mn | 元184,76 Mn | 元195,89 Mn | 元134,47 Mn | 元169,82 Mn | 元211,41 Mn | 元184,52 Mn | 元193,38 Mn | 元206,38 Mn | 元301,17 Mn | 元225,83 Mn | 元217,27 Mn | 元257,22 Mn | 元197,42 Mn | 元130,68 Mn | 元91,58 Mn | 元78,48 Mn | 元69,12 Mn |
| FAVÖK | 元166,78 Mn | 元167,12 Mn | 元109,19 Mn | 元130,49 Mn | 元82,46 Mn | 元126,58 Mn | 元142,45 Mn | 元109,95 Mn | 元100,89 Mn | 元100,43 Mn | 元203,25 Mn | 元141,81 Mn | 元556,14 Mn | 元178,55 Mn | 元140,01 Mn | 元88,94 Mn | 元60,85 Mn | 元50,09 Mn | 元42,24 Mn |
| Net Kâr | 元578,30 Mn | 元266,68 Mn | 元61,91 Mn | 元11,16 Mn | 元223,24 Mn | 元183,40 Mn | 元166,77 Mn | 元156,23 Mn | 元112,28 Mn | 元90,17 Mn | 元156,44 Mn | 元153,44 Mn | 元148,30 Mn | 元172,49 Mn | 元131,10 Mn | 元82,89 Mn | 元49,32 Mn | 元45,89 Mn | 元39,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,69 | 0,32 | 0,07 | 0,01 | 0,27 | 0,22 | 0,20 | 0,19 | 0,13 | 0,11 | 0,22 | 0,22 | 0,21 | 0,25 | 0,19 | 0,12 | 0,07 | 0,07 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元42,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元334,28 Mn | 元308,88 Mn | 元21,19 Mn | 元143,95 Mn | 元132,17 Mn | 元248,28 Mn | 元244,02 Mn | 元187,02 Mn | 元214,88 Mn | 元34,49 Mn | 元131,30 Mn | 元107,65 Mn | 元47,00 Mn | 元136,72 Mn | -元25,57 Mn | 元48,21 Mn | 元29,03 Mn | 元34,84 Mn | 元9,92 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元7,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,1% | 4,4% | 5,2% | 5,1% | 2,9% | 3,3% | 4,7% | 4,7% | 5,3% | 4,3% | 8,3% | 7,0% | 4,0% | 5,5% | 2,5% | 17,4% | 17,6% | 22,5% | 13,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,21 | 0,17 | 0,17 | 0,13 | 0,16 | 0,21 | 0,21 | 0,18 | 0,18 | 0,42 | 0,33 | 0,38 | 0,45 | 0,41 | 0,75 | 0,71 | 0,82 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,18 | 0,20 | 0,16 | 0,16 | 0,12 | 0,15 | 0,19 | 0,18 | 0,16 | 0,15 | 0,20 | 0,15 | 0,14 | 0,16 | 0,12 | 0,08 | 0,06 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,1% | 33,7% | 30,0% | 31,7% | 29,1% | 29,7% | 29,5% | 26,4% | 31,4% | 35,7% | 38,8% | 38,9% | 40,0% | 43,0% | 42,2% | 42,9% | 43,0% | 43,1% | 47,2% |
| FAVÖK Marjı | 24,4% | 21,9% | 17,7% | 21,1% | 17,8% | 22,2% | 19,9% | 15,7% | 16,4% | 17,4% | 26,2% | 24,4% | 102,4% | 29,9% | 29,9% | 29,2% | 28,5% | 27,5% | 28,9% |
| Net Kâr Marjı | 84,5% | 35,0% | 10,1% | 1,8% | 48,3% | 32,1% | 23,3% | 22,4% | 18,2% | 15,6% | 20,1% | 26,4% | 27,3% | 28,9% | 28,0% | 27,2% | 23,1% | 25,2% | 26,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 48,9% | 40,5% | 3,4% | 23,3% | 28,6% | 43,5% | 34,1% | 26,8% | 34,9% | 6,0% | 16,9% | 18,5% | 8,7% | 22,9% | -5,5% | 15,8% | 13,6% | 19,1% | 6,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 276,11 | -%0,86 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 667,47 | +%1,60 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,69 | +%0,55 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 85,17 | +%0,54 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,25 | +%0,41 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 601,00 | -%1,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,89 | +%0,54 |