002548Shenzhen Kingsino Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $485,31 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,29 Mr | 元5,43 Mr | 元5,99 Mr | 元6,98 Mr | 元6,90 Mr | 元6,56 Mr | 元4,16 Mr | 元4,06 Mr | 元3,51 Mr | 元3,41 Mr | 元2,44 Mr | 元997,72 Mn | 元1,01 Mr | 元959,36 Mn | 元923,37 Mn | 元362,03 Mn | 元290,88 Mn | 元196,34 Mn | 元124,87 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元305,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,14 Mr | 元2,94 Mr | 元3,23 Mr | 元3,26 Mr | 元3,22 Mr | 元2,43 Mr | 元1,52 Mr | 元2,01 Mr | 元977,57 Mn | 元783,90 Mn | 元323,20 Mn | 元8,49 Mn | 元16,44 Mn | 元5,00 Mn | 元0,00 | 元46,00 Mn | 元30,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | 元2,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,75 Mr | 元4,56 Mr | 元4,04 Mr | 元3,97 Mr | 元4,87 Mr | 元4,06 Mr | 元2,39 Mr | 元2,79 Mr | 元3,06 Mr | 元2,76 Mr | 元2,50 Mr | 元1,99 Mr | 元1,99 Mr | 元1,77 Mr | 元1,49 Mr | 元1,15 Mr | 元1,06 Mr | 元904,78 Mn | 元575,52 Mn |
| Brüt Kâr | 元185,27 Mn | 元437,28 Mn | 元75,72 Mn | 元323,20 Mn | 元519,13 Mn | 元1,10 Mr | 元515,29 Mn | 元371,47 Mn | 元526,87 Mn | 元396,79 Mn | 元343,08 Mn | 元277,49 Mn | 元232,09 Mn | 元209,85 Mn | 元187,13 Mn | 元163,74 Mn | 元163,54 Mn | 元136,08 Mn | 元74,87 Mn |
| FAVÖK | 元147,56 Mn | 元445,92 Mn | -元92,41 Mn | 元297,11 Mn | 元110,17 Mn | 元760,24 Mn | 元321,84 Mn | 元43,34 Mn | 元262,09 Mn | 元144,12 Mn | 元150,26 Mn | 元100,11 Mn | 元50,44 Mn | 元62,60 Mn | 元68,97 Mn | 元79,64 Mn | 元68,01 Mn | 元63,32 Mn | 元26,25 Mn |
| Net Kâr | -元292,65 Mn | 元30,16 Mn | -元659,87 Mn | 元19,87 Mn | -元992,23 Mn | 元132,25 Mn | 元140,53 Mn | -元287,18 Mn | 元67,66 Mn | 元158,82 Mn | 元103,55 Mn | 元61,02 Mn | 元42,12 Mn | 元53,90 Mn | 元57,28 Mn | 元56,30 Mn | 元58,37 Mn | 元50,56 Mn | 元22,04 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,36 | 0,04 | -0,82 | 0,03 | -1,48 | 0,24 | 0,26 | -0,60 | 0,14 | 0,32 | 0,25 | 0,15 | 0,10 | 0,13 | 0,15 | 0,14 | 0,14 | 0,13 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元52,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元96,21 Mn | 元140,21 Mn | -元216,82 Mn | -元245,09 Mn | -元1,05 Mr | -元700,56 Mn | -元225,43 Mn | -元362,38 Mn | -元9,53 Mn | -元186,76 Mn | 元178,32 Mn | 元56,71 Mn | -元106,52 Mn | 元750,39 Mn | 元8,86 Mn | -元29,58 Mn | 元5,71 Mn | 元59,55 Mn | 元12,46 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元236,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 59,4% | 54,1% | 54,0% | 46,7% | 46,7% | 37,0% | 36,7% | 49,4% | 27,8% | 23,0% | 13,2% | 0,9% | 1,6% | 0,5% | 0,0% | 12,7% | 10,3% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,90 | 0,84 | 0,67 | 0,57 | 0,71 | 0,62 | 0,58 | 0,69 | 0,87 | 0,81 | 1,02 | 1,99 | 1,97 | 1,84 | 1,62 | 3,18 | 3,63 | 4,61 | 4,61 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,70 | 3,56 | 3,15 | 3,10 | 3,80 | 3,17 | 1,87 | 2,18 | 2,39 | 2,15 | 1,95 | 1,55 | 1,55 | 1,38 | 1,16 | 0,90 | 0,82 | 0,71 | 0,45 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,9% | 9,6% | 1,9% | 8,1% | 10,7% | 27,1% | 21,5% | 13,3% | 17,2% | 14,4% | 13,7% | 14,0% | 11,7% | 11,9% | 12,5% | 14,2% | 15,5% | 15,0% | 13,0% |
| FAVÖK Marjı | 3,1% | 9,8% | -2,3% | 7,5% | 2,3% | 18,7% | 13,5% | 1,6% | 8,6% | 5,2% | 6,0% | 5,0% | 2,5% | 3,5% | 4,6% | 6,9% | 6,4% | 7,0% | 4,6% |
| Net Kâr Marjı | -6,2% | 0,7% | -16,3% | 0,5% | -20,4% | 3,3% | 5,9% | -10,3% | 2,2% | 5,8% | 4,1% | 3,1% | 2,1% | 3,0% | 3,8% | 4,9% | 5,5% | 5,6% | 3,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,0% | 3,1% | -5,4% | -6,2% | -21,6% | -17,3% | -9,4% | -13,0% | -0,3% | -6,8% | 7,1% | 2,9% | -5,4% | 42,4% | 0,6% | -2,6% | 0,5% | 6,6% | 2,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |