002549Hunan Kaimeite Gases Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,43 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,84 Mr | 元2,86 Mr | 元2,89 Mr | 元2,24 Mr | 元1,67 Mr | 元1,63 Mr | 元1,62 Mr | 元1,41 Mr | 元1,20 Mr | 元1,16 Mr | 元1,20 Mr | 元1,20 Mr | 元1,08 Mr | 元881,12 Mn | 元767,67 Mn | 元363,92 Mn | 元328,31 Mn | 元192,30 Mn | 元123,03 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元853,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元727,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元560,52 Mn | 元694,27 Mn | 元811,69 Mn | 元875,93 Mn | 元476,99 Mn | 元531,71 Mn | 元498,35 Mn | 元337,57 Mn | 元184,19 Mn | 元123,45 Mn | 元208,80 Mn | 元244,37 Mn | 元194,24 Mn | 元78,08 Mn | 元12,00 Mn | 元78,00 Mn | 元79,38 Mn | 元45,00 Mn | 元16,00 Mn |
| Net Borç† | -元399,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元624,39 Mn | 元581,14 Mn | 元563,58 Mn | 元844,64 Mn | 元659,83 Mn | 元512,66 Mn | 元508,33 Mn | 元499,31 Mn | 元423,34 Mn | 元266,78 Mn | 元150,07 Mn | 元260,44 Mn | 元230,67 Mn | 元127,09 Mn | 元131,12 Mn | 元120,69 Mn | 元111,24 Mn | 元82,84 Mn | 元69,99 Mn |
| Brüt Kâr | 元188,48 Mn | 元132,63 Mn | 元97,54 Mn | 元297,66 Mn | 元235,86 Mn | 元158,58 Mn | 元217,12 Mn | 元214,61 Mn | 元165,58 Mn | 元99,61 Mn | 元19,97 Mn | 元132,04 Mn | 元135,60 Mn | 元75,64 Mn | 元85,96 Mn | 元81,22 Mn | 元72,90 Mn | 元58,74 Mn | 元56,30 Mn |
| FAVÖK | 元141,86 Mn | 元8,31 Mn | 元49,35 Mn | 元279,33 Mn | 元240,33 Mn | 元178,23 Mn | 元168,74 Mn | 元194,49 Mn | 元156,70 Mn | 元86,18 Mn | 元21,56 Mn | 元88,55 Mn | 元93,83 Mn | 元42,69 Mn | 元44,78 Mn | 元49,48 Mn | 元29,14 Mn | 元24,03 Mn | 元29,72 Mn |
| Net Kâr | 元68,56 Mn | -元48,57 Mn | -元25,61 Mn | 元165,53 Mn | 元138,81 Mn | 元72,17 Mn | 元89,22 Mn | 元93,85 Mn | 元51,89 Mn | 元21,09 Mn | -元45,52 Mn | 元31,46 Mn | 元58,82 Mn | 元40,78 Mn | 元74,71 Mn | 元42,06 Mn | 元34,11 Mn | 元21,12 Mn | 元26,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,10 | -0,07 | -0,04 | 0,27 | 0,22 | 0,12 | 0,14 | 0,15 | 0,08 | 0,04 | -0,07 | 0,05 | 0,10 | 0,07 | 0,12 | 0,07 | 0,05 | 0,03 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元30,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元196,45 Mn | -元159,89 Mn | 元2,03 Mr | 元1,63 Mr | 元183,64 Mn | 元115,74 Mn | -元53,50 Mn | 元43,16 Mn | 元96,45 Mn | -元29,37 Mn | -元81,69 Mn | -元64,53 Mn | -元145,62 Mn | -元97,34 Mn | -元136,87 Mn | 元1,37 Mn | -元72,52 Mn | -元47,68 Mn | -元2,69 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元361,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,7% | 24,3% | 28,1% | 39,2% | 28,5% | 32,7% | 30,7% | 23,9% | 15,3% | 10,7% | 17,5% | 20,4% | 18,0% | 8,9% | 1,6% | 21,4% | 24,2% | 23,4% | 13,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,22 | 0,20 | 0,20 | 0,38 | 0,39 | 0,32 | 0,31 | 0,35 | 0,35 | 0,23 | 0,13 | 0,22 | 0,21 | 0,14 | 0,17 | 0,33 | 0,34 | 0,43 | 0,57 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,30 | 0,28 | 0,27 | 0,41 | 0,32 | 0,25 | 0,25 | 0,24 | 0,21 | 0,13 | 0,07 | 0,13 | 0,11 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,2% | 22,8% | 17,3% | 35,2% | 35,7% | 30,9% | 42,7% | 43,0% | 39,1% | 37,3% | 13,3% | 50,7% | 58,8% | 59,5% | 65,6% | 67,3% | 65,5% | 70,9% | 80,4% |
| FAVÖK Marjı | 22,7% | 1,4% | 8,8% | 33,1% | 36,4% | 34,8% | 33,2% | 39,0% | 37,0% | 32,3% | 14,4% | 34,0% | 40,7% | 33,6% | 34,2% | 41,0% | 26,2% | 29,0% | 42,5% |
| Net Kâr Marjı | 11,0% | -8,4% | -4,5% | 19,6% | 21,0% | 14,1% | 17,6% | 18,8% | 12,3% | 7,9% | -30,3% | 12,1% | 25,5% | 32,1% | 57,0% | 34,8% | 30,7% | 25,5% | 38,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -31,5% | -27,5% | 360,1% | 193,6% | 27,8% | 22,6% | -10,5% | 8,6% | 22,8% | -11,0% | -54,4% | -24,8% | -63,1% | -76,6% | -104,4% | 1,1% | -65,2% | -57,6% | -3,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,58 | -%0,91 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 673,08 | -%2,86 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,58 | +%0,17 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,36 | +%0,79 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 318,53 | -%3,71 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 583,00 | -%0,65 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,38 | -%1,25 |