002551Shenzhen Glory Medical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $520,62 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,33 Mr | 元3,88 Mr | 元3,93 Mr | 元4,26 Mr | 元4,96 Mr | 元5,06 Mr | 元4,72 Mr | 元4,10 Mr | 元4,31 Mr | 元4,06 Mr | 元2,96 Mr | 元2,36 Mr | 元2,02 Mr | 元1,52 Mr | 元1,33 Mr | 元485,97 Mn | 元401,62 Mn | 元316,03 Mn | 元210,18 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元370,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元640,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元126,00 Mn | 元343,64 Mn | 元366,87 Mn | 元389,99 Mn | 元404,12 Mn | 元505,59 Mn | 元937,58 Mn | 元206,32 Mn | 元256,15 Mn | 元398,24 Mn | 元326,00 Mn | 元140,01 Mn | 元168,43 Mn | 元6,21 Mn | 元6,90 Mn | 元38,67 Mn | 元43,30 Mn | 元44,50 Mn | 元51,75 Mn |
| Net Borç† | -元637,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,07 Mr | 元1,43 Mr | 元1,18 Mr | 元1,26 Mr | 元1,78 Mr | 元2,26 Mr | 元1,52 Mr | 元1,63 Mr | 元2,00 Mr | 元1,92 Mr | 元1,64 Mr | 元1,15 Mr | 元714,54 Mn | 元405,67 Mn | 元336,32 Mn | 元263,17 Mn | 元202,15 Mn | 元134,15 Mn | 元112,90 Mn |
| Brüt Kâr | 元84,31 Mn | 元206,25 Mn | 元144,88 Mn | 元167,54 Mn | 元294,23 Mn | 元662,97 Mn | 元306,71 Mn | 元380,72 Mn | 元450,60 Mn | 元434,71 Mn | 元398,39 Mn | 元303,06 Mn | 元198,65 Mn | 元140,15 Mn | 元89,32 Mn | 元96,96 Mn | 元77,88 Mn | 元53,36 Mn | 元41,10 Mn |
| FAVÖK | -元77,99 Mn | 元114,55 Mn | -元13,76 Mn | -元68,24 Mn | 元132,36 Mn | 元407,85 Mn | 元92,23 Mn | 元154,93 Mn | 元251,85 Mn | 元197,65 Mn | 元198,88 Mn | 元148,53 Mn | 元86,54 Mn | 元67,52 Mn | 元43,73 Mn | 元67,40 Mn | 元50,67 Mn | 元30,23 Mn | 元21,92 Mn |
| Net Kâr | -元139,58 Mn | 元22,28 Mn | -元148,89 Mn | -元308,06 Mn | 元44,52 Mn | 元162,14 Mn | 元59,76 Mn | 元97,71 Mn | 元175,16 Mn | 元114,15 Mn | 元119,06 Mn | 元102,16 Mn | 元73,76 Mn | 元58,33 Mn | 元44,16 Mn | 元46,39 Mn | 元39,88 Mn | 元24,12 Mn | 元22,01 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,17 | 0,03 | -0,18 | -0,36 | 0,05 | 0,19 | 0,07 | 0,14 | 0,25 | 0,17 | 0,18 | 0,16 | 0,11 | 0,09 | 0,07 | 0,10 | 0,08 | 0,08 | 0,09 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元38,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元15,00 Mn | 元42,54 Mn | -元24,44 Mn | 元39,15 Mn | -元179,38 Mn | 元246,59 Mn | -元112,29 Mn | -元314,12 Mn | -元97,85 Mn | 元145,01 Mn | 元140,32 Mn | -元91,09 Mn | -元169,20 Mn | 元18,98 Mn | -元65,06 Mn | 元36,68 Mn | -元24,35 Mn | -元42,95 Mn | -元14,50 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元125,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,8% | 8,9% | 9,3% | 9,2% | 8,2% | 10,0% | 19,9% | 5,0% | 5,9% | 9,8% | 11,0% | 5,9% | 8,3% | 0,4% | 0,5% | 8,0% | 10,8% | 14,1% | 24,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,37 | 0,30 | 0,30 | 0,36 | 0,45 | 0,32 | 0,40 | 0,46 | 0,47 | 0,55 | 0,49 | 0,35 | 0,27 | 0,25 | 0,54 | 0,50 | 0,42 | 0,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,41 | 0,55 | 0,45 | 0,48 | 0,68 | 0,86 | 0,58 | 0,62 | 0,76 | 0,73 | 0,63 | 0,44 | 0,27 | 0,16 | 0,13 | 0,10 | 0,08 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,9% | 14,4% | 12,3% | 13,3% | 16,5% | 29,4% | 20,1% | 23,4% | 22,6% | 22,6% | 24,3% | 26,3% | 27,8% | 34,5% | 26,6% | 36,8% | 38,5% | 39,8% | 36,4% |
| FAVÖK Marjı | -7,3% | 8,0% | -1,2% | -5,4% | 7,4% | 18,1% | 6,1% | 9,5% | 12,6% | 10,3% | 12,1% | 12,9% | 12,1% | 16,6% | 13,0% | 25,6% | 25,1% | 22,5% | 19,4% |
| Net Kâr Marjı | -13,0% | 1,6% | -12,6% | -24,4% | 2,5% | 7,2% | 3,9% | 6,0% | 8,8% | 5,9% | 7,3% | 8,9% | 10,3% | 14,4% | 13,1% | 17,6% | 19,7% | 18,0% | 19,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,4% | 3,0% | -2,1% | 3,1% | -10,1% | 10,9% | -7,4% | -19,3% | -4,9% | 7,6% | 8,6% | -7,9% | -23,7% | 4,7% | -19,3% | 13,9% | -12,0% | -32,0% | -12,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,18 | -%2,48 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,24 | -%5,29 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,26 | -%0,22 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,52 | -%0,22 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,10 | -%7,47 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 584,65 | -%0,37 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,62 | -%2,94 |