002552Baoding Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,14 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,90 Mr | 元4,82 Mr | 元5,30 Mr | 元5,73 Mr | 元783,72 Mn | 元754,26 Mn | 元727,49 Mn | 元779,25 Mn | 元891,45 Mn | 元1,15 Mr | 元1,27 Mr | 元909,35 Mn | 元886,67 Mn | 元890,01 Mn | 元887,47 Mn | 元421,04 Mn | 元335,46 Mn | 元339,27 Mn | 元272,47 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元469,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,29 Mr | 元2,21 Mr | 元2,62 Mr | 元1,86 Mr | 元2,04 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元53,36 Mn | 元154,10 Mn | 元197,18 Mn | 元234,78 Mn | 元10,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元41,00 Mn | 元40,00 Mn | 元12,50 Mn | 元31,00 Mn |
| Net Borç† | 元1,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,14 Mr | 元2,87 Mr | 元3,04 Mr | 元1,79 Mr | 元350,32 Mn | 元363,60 Mn | 元338,68 Mn | 元307,34 Mn | 元233,96 Mn | 元178,90 Mn | 元322,13 Mn | 元324,27 Mn | 元215,68 Mn | 元324,33 Mn | 元442,58 Mn | 元404,55 Mn | 元376,28 Mn | 元432,47 Mn | 元307,37 Mn |
| Brüt Kâr | 元478,95 Mn | 元352,05 Mn | 元303,44 Mn | 元313,52 Mn | 元39,34 Mn | 元49,40 Mn | 元50,71 Mn | 元56,05 Mn | 元36,96 Mn | -元2,03 Mn | 元51,44 Mn | 元44,20 Mn | 元36,58 Mn | 元72,47 Mn | 元107,24 Mn | 元113,98 Mn | 元98,94 Mn | 元85,78 Mn | 元58,29 Mn |
| FAVÖK | 元438,83 Mn | 元312,30 Mn | 元223,60 Mn | 元241,79 Mn | 元26,28 Mn | 元43,35 Mn | 元40,72 Mn | 元54,38 Mn | 元11,60 Mn | -元4,56 Mn | 元50,17 Mn | 元47,04 Mn | 元19,15 Mn | 元52,28 Mn | 元84,13 Mn | 元91,95 Mn | 元87,41 Mn | 元70,03 Mn | 元56,86 Mn |
| Net Kâr | 元124,24 Mn | 元247,63 Mn | 元185,22 Mn | 元70,88 Mn | 元6,37 Mn | 元7,58 Mn | 元56,07 Mn | 元28,69 Mn | -元135,06 Mn | -元166,84 Mn | 元4,29 Mn | 元14,25 Mn | 元12,14 Mn | 元45,12 Mn | 元72,30 Mn | 元71,01 Mn | 元67,64 Mn | 元61,82 Mn | 元44,40 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,31 | 0,59 | 0,43 | 0,18 | 0,02 | 0,02 | 0,18 | 0,09 | -0,45 | -0,56 | 0,01 | 0,05 | 0,04 | 0,15 | 0,25 | 0,24 | 0,23 | 0,21 | 0,15 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元90,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元114,52 Mn | -元281,12 Mn | -元240,35 Mn | 元41,33 Mn | 元57,05 Mn | 元35,62 Mn | 元10,47 Mn | 元5,39 Mn | -元12,91 Mn | 元64,36 Mn | 元29,14 Mn | -元18,74 Mn | -元87,18 Mn | -元98,42 Mn | -元92,42 Mn | 元16,62 Mn | 元43,70 Mn | 元849.150 | 元27,18 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元63,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 46,8% | 45,9% | 49,5% | 32,6% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 6,8% | 17,3% | 17,1% | 18,5% | 1,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 9,7% | 11,9% | 3,7% | 11,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,64 | 0,60 | 0,57 | 0,31 | 0,45 | 0,48 | 0,47 | 0,39 | 0,26 | 0,16 | 0,25 | 0,36 | 0,24 | 0,36 | 0,50 | 0,96 | 1,12 | 1,27 | 1,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,52 | 1,39 | 1,47 | 0,87 | 0,17 | 0,18 | 0,16 | 0,15 | 0,11 | 0,09 | 0,16 | 0,16 | 0,10 | 0,16 | 0,21 | 0,20 | 0,18 | 0,21 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,2% | 12,3% | 10,0% | 17,5% | 11,2% | 13,6% | 15,0% | 18,2% | 15,8% | -1,1% | 16,0% | 13,6% | 17,0% | 22,3% | 24,2% | 28,2% | 26,3% | 19,8% | 19,0% |
| FAVÖK Marjı | 14,0% | 10,9% | 7,4% | 13,5% | 7,5% | 11,9% | 12,0% | 17,7% | 5,0% | -2,5% | 15,6% | 14,5% | 8,9% | 16,1% | 19,0% | 22,7% | 23,2% | 16,2% | 18,5% |
| Net Kâr Marjı | 4,0% | 8,6% | 6,1% | 4,0% | 1,8% | 2,1% | 16,6% | 9,3% | -57,7% | -93,3% | 1,3% | 4,4% | 5,6% | 13,9% | 16,3% | 17,6% | 18,0% | 14,3% | 14,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,6% | -9,8% | -7,9% | 2,3% | 16,3% | 9,8% | 3,1% | 1,8% | -5,5% | 36,0% | 9,0% | -5,8% | -40,4% | -30,3% | -20,9% | 4,1% | 11,6% | 0,2% | 8,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |