002553Jiangsu NanFang Precision Co.,Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $813,99 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,93 Mr | 元1,44 Mr | 元1,42 Mr | 元1,43 Mr | 元1,48 Mr | 元1,29 Mr | 元787,24 Mn | 元794,61 Mn | 元782,21 Mn | 元752,84 Mn | 元709,77 Mn | 元674,29 Mn | 元648,78 Mn | 元603,01 Mn | 元570,88 Mn | 元281,72 Mn | 元211,74 Mn | 元181,43 Mn | 元184,92 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元709,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元348,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元47,36 Mn | 元42,59 Mn | 元26,41 Mn | 元16,06 Mn | 元18,36 Mn | 元15,70 Mn | 元4,36 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元1,05 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元87,00 Mn | 元58,00 Mn | 元47,00 Mn | 元51,60 Mn |
| Net Borç† | -元662,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元848,09 Mn | 元779,10 Mn | 元666,81 Mn | 元583,23 Mn | 元591,71 Mn | 元463,11 Mn | 元404,77 Mn | 元390,39 Mn | 元385,87 Mn | 元316,71 Mn | 元298,98 Mn | 元298,45 Mn | 元265,17 Mn | 元233,76 Mn | 元227,84 Mn | 元215,80 Mn | 元152,04 Mn | 元164,32 Mn | 元159,74 Mn |
| Brüt Kâr | 元251,75 Mn | 元234,75 Mn | 元206,35 Mn | 元165,45 Mn | 元185,29 Mn | 元145,77 Mn | 元129,06 Mn | 元131,16 Mn | 元158,23 Mn | 元117,78 Mn | 元102,24 Mn | 元100,65 Mn | 元86,05 Mn | 元72,00 Mn | 元75,43 Mn | 元76,09 Mn | 元51,91 Mn | 元52,85 Mn | 元52,65 Mn |
| FAVÖK | 元159,36 Mn | 元153,99 Mn | 元132,60 Mn | 元100,33 Mn | 元141,66 Mn | 元115,29 Mn | 元79,19 Mn | 元75,71 Mn | 元107,74 Mn | 元80,02 Mn | 元69,75 Mn | 元74,70 Mn | 元63,04 Mn | 元51,59 Mn | 元53,41 Mn | 元56,07 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元345,61 Mn | 元24,39 Mn | 元27,28 Mn | 元48,49 Mn | 元196,19 Mn | 元393,42 Mn | 元42,21 Mn | 元90,16 Mn | 元78,55 Mn | 元72,28 Mn | 元65,22 Mn | 元65,27 Mn | 元47,19 Mn | 元39,37 Mn | 元37,92 Mn | 元36,01 Mn | 元25,93 Mn | 元21,54 Mn | 元27,96 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,99 | 0,07 | 0,08 | 0,14 | 0,56 | 1,13 | 0,12 | 0,26 | 0,23 | 0,21 | 0,19 | 0,19 | 0,14 | 0,11 | 0,12 | 0,10 | 0,07 | 0,06 | 0,08 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元47,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元46,45 Mn | 元91,40 Mn | 元113,69 Mn | 元52,17 Mn | 元44,11 Mn | 元79,53 Mn | 元48,09 Mn | -元29,46 Mn | 元52,39 Mn | 元71,46 Mn | 元49,73 Mn | 元54,13 Mn | 元44,12 Mn | 元34,12 Mn | 元8,96 Mn | 元15,94 Mn | -元11,39 Mn | -元7,57 Mn | 元6,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元29,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,5% | 3,0% | 1,9% | 1,1% | 1,2% | 1,2% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 30,9% | 27,4% | 25,9% | 27,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,54 | 0,47 | 0,41 | 0,40 | 0,36 | 0,51 | 0,49 | 0,49 | 0,42 | 0,42 | 0,44 | 0,41 | 0,39 | 0,40 | 0,77 | 0,72 | 0,91 | 0,86 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,54 | 0,49 | 0,42 | 0,37 | 0,38 | 0,29 | 0,26 | 0,25 | 0,25 | 0,20 | 0,19 | 0,19 | 0,17 | 0,15 | 0,14 | 0,14 | 0,10 | 0,10 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,7% | 30,1% | 30,9% | 28,4% | 31,3% | 31,5% | 31,9% | 33,6% | 41,0% | 37,2% | 34,2% | 33,7% | 32,5% | 30,8% | 33,1% | 35,3% | 34,1% | 32,2% | 33,0% |
| FAVÖK Marjı | 18,8% | 19,8% | 19,9% | 17,2% | 23,9% | 24,9% | 19,6% | 19,4% | 27,9% | 25,3% | 23,3% | 25,0% | 23,8% | 22,1% | 23,4% | 26,0% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 40,8% | 3,1% | 4,1% | 8,3% | 33,2% | 85,0% | 10,4% | 23,1% | 20,4% | 22,8% | 21,8% | 21,9% | 17,8% | 16,8% | 16,6% | 16,7% | 17,1% | 13,1% | 17,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,5% | 11,7% | 17,1% | 8,9% | 7,5% | 17,2% | 11,9% | -7,5% | 13,6% | 22,6% | 16,6% | 18,1% | 16,6% | 14,6% | 3,9% | 7,4% | -7,5% | -4,6% | 3,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,94 | -%2,21 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 659,25 | -%4,86 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,49 | +%0,06 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,79 | +%0,11 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,33 | -%7,09 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,60 | -%0,04 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,69 | -%2,78 |