002554China Oil HBP Science & Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $551,57 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,46 Mr | 元5,65 Mr | 元5,25 Mr | 元5,01 Mr | 元3,83 Mr | 元4,07 Mr | 元4,17 Mr | 元3,89 Mr | 元4,70 Mr | 元4,58 Mr | 元3,23 Mr | 元2,75 Mr | 元1,87 Mr | 元1,57 Mr | 元1,33 Mr | 元466,40 Mn | 元352,40 Mn | 元256,94 Mn | 元151,90 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元909,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,45 Mr | 元2,20 Mr | 元1,56 Mr | 元1,46 Mr | 元771,93 Mn | 元1,16 Mr | 元1,54 Mr | 元1,41 Mr | 元1,69 Mr | 元1,45 Mr | 元672,11 Mn | 元407,22 Mn | 元277,87 Mn | 元86,57 Mn | 元45,48 Mn | 元65,00 Mn | 元50,00 Mn | 元30,00 Mn | 元10,00 Mn |
| Net Borç† | 元1,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,33 Mr | 元2,60 Mr | 元3,52 Mr | 元1,98 Mr | 元1,59 Mr | 元1,13 Mr | 元2,29 Mr | 元1,65 Mr | 元1,48 Mr | 元1,05 Mr | 元1,35 Mr | 元1,37 Mr | 元946,51 Mn | 元507,14 Mn | 元401,77 Mn | 元295,49 Mn | 元233,43 Mn | 元176,95 Mn | 元150,47 Mn |
| Brüt Kâr | 元254,67 Mn | 元256,01 Mn | 元525,86 Mn | 元354,01 Mn | 元449,87 Mn | 元198,36 Mn | 元516,32 Mn | 元260,34 Mn | 元347,30 Mn | 元295,71 Mn | 元421,14 Mn | 元402,45 Mn | 元253,74 Mn | 元198,90 Mn | 元170,20 Mn | 元136,37 Mn | 元101,92 Mn | 元77,23 Mn | 元55,95 Mn |
| FAVÖK | 元16,30 Mn | -元94,21 Mn | 元171,57 Mn | 元68,22 Mn | 元174,40 Mn | -元87,14 Mn | 元229,81 Mn | -元61,74 Mn | 元192,40 Mn | 元162,96 Mn | 元292,16 Mn | 元256,88 Mn | 元94,82 Mn | 元109,90 Mn | 元97,14 Mn | 元83,46 Mn | 元64,40 Mn | 元48,17 Mn | 元28,71 Mn |
| Net Kâr | -元370,36 Mn | -元190,98 Mn | 元105,28 Mn | 元159,20 Mn | 元89,19 Mn | -元178,42 Mn | 元85,24 Mn | -元494,37 Mn | 元88,90 Mn | 元131,03 Mn | 元161,50 Mn | 元155,72 Mn | 元102,98 Mn | 元95,73 Mn | 元91,89 Mn | 元66,87 Mn | 元53,16 Mn | 元42,53 Mn | 元24,69 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,28 | -0,14 | 0,08 | 0,12 | 0,07 | -0,17 | 0,08 | -0,47 | 0,08 | 0,09 | 0,16 | 0,17 | 0,11 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,23 | 0,18 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元89,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元598,53 Mn | -元221,83 Mn | 元115,91 Mn | -元307,80 Mn | 元182,24 Mn | -元234,09 Mn | 元116,68 Mn | -元112,38 Mn | -元251,97 Mn | -元93,59 Mn | -元71,34 Mn | 元48,24 Mn | -元85,99 Mn | -元57,26 Mn | -元190,03 Mn | 元40,14 Mn | -元5,69 Mn | -元28,89 Mn | 元32,01 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元60,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,9% | 38,9% | 29,7% | 29,1% | 20,2% | 28,6% | 36,8% | 36,1% | 35,9% | 31,8% | 20,8% | 14,8% | 14,9% | 5,5% | 3,4% | 13,9% | 14,2% | 11,7% | 6,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,43 | 0,46 | 0,67 | 0,40 | 0,42 | 0,28 | 0,55 | 0,42 | 0,31 | 0,23 | 0,42 | 0,50 | 0,51 | 0,32 | 0,30 | 0,63 | 0,66 | 0,69 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,19 | 1,33 | 1,80 | 1,01 | 0,81 | 0,58 | 1,17 | 0,84 | 0,75 | 0,53 | 0,69 | 0,70 | 0,48 | 0,26 | 0,20 | 0,15 | 0,12 | 0,09 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,9% | 9,8% | 14,9% | 17,9% | 28,3% | 17,5% | 22,5% | 15,8% | 23,5% | 28,3% | 31,2% | 29,3% | 26,8% | 39,2% | 42,4% | 46,2% | 43,7% | 43,6% | 37,2% |
| FAVÖK Marjı | 0,7% | -3,6% | 4,9% | 3,4% | 11,0% | -7,7% | 10,0% | -3,7% | 13,0% | 15,6% | 21,6% | 18,7% | 10,0% | 21,7% | 24,2% | 28,2% | 27,6% | 27,2% | 19,1% |
| Net Kâr Marjı | -15,9% | -7,3% | 3,0% | 8,0% | 5,6% | -15,8% | 3,7% | -29,9% | 6,0% | 12,5% | 12,0% | 11,3% | 10,9% | 18,9% | 22,9% | 22,6% | 22,8% | 24,0% | 16,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -25,7% | -8,5% | 3,3% | -15,5% | 11,5% | -20,7% | 5,1% | -6,8% | -17,1% | -8,9% | -5,3% | 3,5% | -9,1% | -11,3% | -47,3% | 13,6% | -2,4% | -16,3% | 21,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |