002557Chacha Food Co Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,35 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,73 Mr | 元10,06 Mr | 元9,40 Mr | 元8,55 Mr | 元8,07 Mr | 元6,98 Mr | 元5,59 Mr | 元5,13 Mr | 元4,67 Mr | 元4,22 Mr | 元4,58 Mr | 元4,28 Mr | 元3,95 Mr | 元3,32 Mr | 元3,15 Mr | 元1,22 Mr | 元952,04 Mn | 元1,13 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元3,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,58 Mr | 元2,57 Mr | 元2,19 Mr | 元1,65 Mr | 元1,63 Mr | 元1,40 Mr | 元355,55 Mn | 元648,33 Mn | 元750,73 Mn | 元464,15 Mn | 元937,35 Mn | 元623,85 Mn | 元514,47 Mn | 元145,73 Mn | 元51,27 Mn | 元208,28 Mn | 元223,91 Mn | 元291,15 Mn |
| Net Borç† | -元2,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元6,55 Mr | 元7,10 Mr | 元6,78 Mr | 元6,85 Mr | 元5,96 Mr | 元5,24 Mr | 元4,79 Mr | 元4,15 Mr | 元3,56 Mr | 元3,49 Mr | 元3,29 Mr | 元3,09 Mr | 元2,97 Mr | 元2,73 Mr | 元2,72 Mr | 元2,14 Mr | 元1,65 Mr | 元2,02 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,46 Mr | 元1,96 Mr | 元1,73 Mr | 元2,11 Mr | 元1,84 Mr | 元1,59 Mr | 元1,52 Mr | 元1,22 Mr | 元999,80 Mn | 元1,02 Mr | 元1,01 Mr | 元902,48 Mn | 元776,63 Mn | 元807,22 Mn | 元759,94 Mn | 元583,71 Mn | 元459,83 Mn | 元479,51 Mn |
| FAVÖK | 元543,51 Mn | 元1,07 Mr | 元976,91 Mn | 元1,21 Mr | 元1,09 Mr | 元981,18 Mn | 元744,62 Mn | 元574,52 Mn | 元447,41 Mn | 元507,35 Mn | 元480,99 Mn | 元385,37 Mn | 元311,08 Mn | 元356,15 Mn | 元270,83 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元318,45 Mn | 元849,48 Mn | 元802,74 Mn | 元976,19 Mn | 元928,66 Mn | 元805,11 Mn | 元615,88 Mn | 元432,81 Mn | 元319,22 Mn | 元353,71 Mn | 元363,94 Mn | 元293,45 Mn | 元255,18 Mn | 元283,15 Mn | 元212,84 Mn | 元152,10 Mn | 元101,35 Mn | 元104,10 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,64 | 1,67 | 1,58 | 1,91 | 1,84 | 1,59 | 1,22 | 0,85 | 0,63 | 0,70 | 0,72 | 0,58 | 0,50 | 0,56 | 0,45 | 0,30 | 0,20 | 0,21 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元75,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元178,60 Mn | 元949,44 Mn | 元377,23 Mn | 元1,43 Mr | 元1,27 Mr | 元485,99 Mn | 元568,67 Mn | 元596,76 Mn | 元205,08 Mn | 元443,89 Mn | 元213,32 Mn | -元13,80 Mn | -元376,33 Mn | 元81,08 Mn | 元51,67 Mn | 元16,11 Mn | 元144,91 Mn | -元93,11 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元96,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,6% | 25,6% | 23,3% | 19,3% | 20,1% | 20,0% | 6,4% | 12,6% | 16,1% | 11,0% | 20,5% | 14,6% | 13,0% | 4,4% | 1,6% | 17,1% | 23,5% | 25,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,67 | 0,71 | 0,72 | 0,80 | 0,74 | 0,75 | 0,86 | 0,81 | 0,76 | 0,83 | 0,72 | 0,72 | 0,75 | 0,82 | 0,86 | 1,76 | 1,73 | 1,79 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,22 | 1,32 | 1,26 | 1,27 | 1,11 | 0,98 | 0,89 | 0,77 | 0,66 | 0,65 | 0,61 | 0,57 | 0,55 | 0,51 | 0,51 | 0,40 | 0,31 | 0,38 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,3% | 27,6% | 25,6% | 30,8% | 30,9% | 30,3% | 31,6% | 29,5% | 28,1% | 29,3% | 30,8% | 29,2% | 26,2% | 29,6% | 27,9% | 27,3% | 27,9% | 23,7% |
| FAVÖK Marjı | 8,3% | 15,1% | 14,4% | 17,7% | 18,2% | 18,7% | 15,5% | 13,8% | 12,6% | 14,6% | 14,6% | 12,5% | 10,5% | 13,0% | 10,0% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 4,9% | 12,0% | 11,8% | 14,2% | 15,6% | 15,4% | 12,9% | 10,4% | 9,0% | 10,1% | 11,1% | 9,5% | 8,6% | 10,4% | 7,8% | 7,1% | 6,2% | 5,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,7% | 13,4% | 5,6% | 20,9% | 21,3% | 9,3% | 11,9% | 14,4% | 5,8% | 12,7% | 6,5% | -0,4% | -12,7% | 3,0% | 1,9% | 0,8% | 8,8% | -4,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |