002559Jiangsu Yawei Machine Tool Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $877,68 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,56 Mr | 元4,60 Mr | 元4,40 Mr | 元4,22 Mr | 元4,15 Mr | 元3,76 Mr | 元2,99 Mr | 元2,38 Mr | 元2,31 Mr | 元2,18 Mr | 元2,04 Mr | 元1,76 Mr | 元1,63 Mr | 元1,48 Mr | 元1,50 Mr | 元691,86 Mn | 元490,73 Mn | 元409,61 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元860,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,50 Mr | 元1,50 Mr | 元1,39 Mr | 元1,34 Mr | 元1,15 Mr | 元914,71 Mn | 元530,15 Mn | 元169,24 Mn | 元177,20 Mn | 元98,78 Mn | 元91,66 Mn | 元84,55 Mn | 元48,28 Mn | 元22,84 Mn | 元25,00 Mn | 元182,72 Mn | 元119,71 Mn | 元77,96 Mn |
| Net Borç† | 元332,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,28 Mr | 元2,05 Mr | 元1,92 Mr | 元1,83 Mr | 元1,99 Mr | 元1,63 Mr | 元1,46 Mr | 元1,53 Mr | 元1,43 Mr | 元1,16 Mr | 元887,49 Mn | 元887,37 Mn | 元847,28 Mn | 元759,43 Mn | 元851,06 Mn | 元641,18 Mn | 元374,85 Mn | 元313,18 Mn |
| Brüt Kâr | 元459,89 Mn | 元429,44 Mn | 元419,28 Mn | 元415,42 Mn | 元460,60 Mn | 元398,40 Mn | 元397,62 Mn | 元396,99 Mn | 元360,79 Mn | 元280,94 Mn | 元214,65 Mn | 元232,41 Mn | 元203,29 Mn | 元180,60 Mn | 元211,87 Mn | 元160,98 Mn | 元93,36 Mn | 元92,89 Mn |
| FAVÖK | 元156,83 Mn | 元113,45 Mn | 元105,06 Mn | 元103,71 Mn | 元201,02 Mn | 元162,63 Mn | 元130,41 Mn | 元132,84 Mn | 元153,74 Mn | 元107,34 Mn | 元92,57 Mn | 元109,97 Mn | 元103,78 Mn | 元87,35 Mn | 元113,48 Mn | 元74,32 Mn | 元39,89 Mn | 元38,87 Mn |
| Net Kâr | 元105,64 Mn | 元75,00 Mn | 元98,85 Mn | 元7,48 Mn | 元129,66 Mn | 元135,64 Mn | 元97,07 Mn | 元111,53 Mn | 元94,71 Mn | 元116,79 Mn | 元73,57 Mn | 元84,63 Mn | 元81,79 Mn | 元78,72 Mn | 元95,22 Mn | 元75,48 Mn | 元39,60 Mn | 元35,94 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,19 | 0,14 | 0,18 | 0,01 | 0,24 | 0,24 | 0,18 | 0,13 | 0,17 | 0,21 | 0,13 | 0,16 | 0,15 | 0,15 | 0,18 | 0,14 | 0,08 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元139,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元223,93 Mn | -元93,47 Mn | 元55,84 Mn | -元60,27 Mn | 元117,21 Mn | 元225,13 Mn | 元182,08 Mn | 元43,10 Mn | 元49,89 Mn | 元60,96 Mn | 元146,43 Mn | 元14,83 Mn | 元130,82 Mn | -元32,54 Mn | -元127,34 Mn | -元31,24 Mn | 元2,12 Mn | -元4,36 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元86,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 32,9% | 32,7% | 31,7% | 31,7% | 27,6% | 24,3% | 17,8% | 7,1% | 7,7% | 4,5% | 4,5% | 4,8% | 3,0% | 1,5% | 1,7% | 26,4% | 24,4% | 19,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,50 | 0,45 | 0,44 | 0,43 | 0,48 | 0,43 | 0,49 | 0,64 | 0,62 | 0,53 | 0,44 | 0,51 | 0,52 | 0,51 | 0,57 | 0,93 | 0,76 | 0,76 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,31 | 1,18 | 1,10 | 1,05 | 1,14 | 0,94 | 0,84 | 0,87 | 0,82 | 0,67 | 0,51 | 0,51 | 0,49 | 0,44 | 0,49 | 0,37 | 0,21 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,1% | 20,9% | 21,8% | 22,8% | 23,1% | 24,4% | 27,2% | 26,0% | 25,2% | 24,2% | 24,2% | 26,2% | 24,0% | 23,8% | 24,9% | 25,1% | 24,9% | 29,7% |
| FAVÖK Marjı | 6,9% | 5,5% | 5,5% | 5,7% | 10,1% | 10,0% | 8,9% | 8,7% | 10,7% | 9,2% | 10,4% | 12,4% | 12,2% | 11,5% | 13,3% | 11,6% | 10,6% | 12,4% |
| Net Kâr Marjı | 4,6% | 3,7% | 5,1% | 0,4% | 6,5% | 8,3% | 6,6% | 7,3% | 6,6% | 10,1% | 8,3% | 9,5% | 9,7% | 10,4% | 11,2% | 11,8% | 10,6% | 11,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,8% | -4,6% | 2,9% | -3,3% | 5,9% | 13,8% | 12,5% | 2,8% | 3,5% | 5,2% | 16,5% | 1,7% | 15,4% | -4,3% | -15,0% | -4,9% | 0,6% | -1,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |