002561Shanghai Xujiahui Commercial Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $459,25 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,63 Mr | 元2,63 Mr | 元2,78 Mr | 元2,75 Mr | 元2,88 Mr | 元2,85 Mr | 元2,76 Mr | 元2,72 Mr | 元2,66 Mr | 元2,57 Mr | 元2,41 Mr | 元2,32 Mr | 元2,22 Mr | 元2,16 Mr | 元2,11 Mr | 元1,57 Mr | 元1,55 Mr | 元1,50 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元217,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元409,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元114,01 Mn | 元109,41 Mn | 元145,07 Mn | 元170,91 Mn | 元200,74 Mn | 元208,25 Mn | 元2,09 Mn | 元3,60 Mn | 元3,29 Mn | 元4,76 Mn | 元9,66 Mn | 元36,65 Mn | 元42,51 Mn | 元46,86 Mn | 元42,08 Mn | 元109,00 Mn | 元169,00 Mn | 元204,00 Mn |
| Net Borç† | -元1,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元354,26 Mn | 元427,04 Mn | 元524,63 Mn | 元457,73 Mn | 元601,45 Mn | 元575,26 Mn | 元1,93 Mr | 元2,05 Mr | 元2,08 Mr | 元2,09 Mr | 元1,96 Mr | 元2,03 Mr | 元2,07 Mr | 元2,07 Mr | 元2,16 Mr | 元2,03 Mr | 元1,84 Mr | 元1,73 Mr |
| Brüt Kâr | 元156,93 Mn | 元176,31 Mn | 元241,66 Mn | 元175,60 Mn | 元301,10 Mn | 元281,19 Mn | 元519,60 Mn | 元529,74 Mn | 元540,12 Mn | 元550,90 Mn | 元534,65 Mn | 元548,78 Mn | 元539,76 Mn | 元536,86 Mn | 元554,95 Mn | 元568,01 Mn | 元511,06 Mn | 元491,31 Mn |
| FAVÖK | 元70,51 Mn | 元91,70 Mn | 元146,86 Mn | 元89,67 Mn | 元196,46 Mn | 元160,22 Mn | 元293,61 Mn | 元323,13 Mn | 元331,56 Mn | 元354,91 Mn | 元358,17 Mn | 元368,42 Mn | 元357,04 Mn | 元361,57 Mn | 元370,25 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元15,61 Mn | 元4,23 Mn | 元75,23 Mn | 元24,47 Mn | 元103,28 Mn | 元75,39 Mn | 元212,96 Mn | 元231,29 Mn | 元237,19 Mn | 元241,47 Mn | 元253,13 Mn | 元258,01 Mn | 元244,58 Mn | 元241,56 Mn | 元254,69 Mn | 元194,22 Mn | 元177,69 Mn | 元175,55 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,04 | 0,01 | 0,18 | 0,06 | 0,25 | 0,18 | 0,51 | 0,56 | 0,57 | 0,58 | 0,61 | 0,62 | 0,59 | 0,58 | 0,63 | 0,47 | 0,43 | 0,42 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元2,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元81,13 Mn | 元21,72 Mn | 元166,82 Mn | 元53,20 Mn | 元155,42 Mn | 元119,43 Mn | 元229,38 Mn | 元206,06 Mn | 元291,62 Mn | 元336,96 Mn | 元289,88 Mn | 元297,98 Mn | 元242,80 Mn | 元286,65 Mn | 元293,06 Mn | 元248,83 Mn | 元220,93 Mn | 元71,72 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元11,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,3% | 4,2% | 5,2% | 6,2% | 7,0% | 7,3% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,2% | 0,4% | 1,6% | 1,9% | 2,2% | 2,0% | 6,9% | 10,9% | 13,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,13 | 0,16 | 0,19 | 0,17 | 0,21 | 0,20 | 0,70 | 0,75 | 0,78 | 0,81 | 0,81 | 0,88 | 0,93 | 0,96 | 1,02 | 1,29 | 1,19 | 1,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,16 | 0,19 | 0,24 | 0,21 | 0,27 | 0,26 | 0,87 | 0,92 | 0,94 | 0,94 | 0,88 | 0,91 | 0,93 | 0,93 | 0,97 | 0,91 | 0,83 | 0,78 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 44,3% | 41,3% | 46,1% | 38,4% | 50,1% | 48,9% | 26,9% | 25,9% | 26,0% | 26,4% | 27,2% | 27,0% | 26,1% | 26,0% | 25,7% | 28,0% | 27,7% | 28,4% |
| FAVÖK Marjı | 19,9% | 21,5% | 28,0% | 19,6% | 32,7% | 27,9% | 15,2% | 15,8% | 15,9% | 17,0% | 18,2% | 18,1% | 17,3% | 17,5% | 17,2% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -4,4% | 1,0% | 14,3% | 5,3% | 17,2% | 13,1% | 11,0% | 11,3% | 11,4% | 11,6% | 12,9% | 12,7% | 11,8% | 11,7% | 11,8% | 9,6% | 9,6% | 10,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 22,9% | 5,1% | 31,8% | 11,6% | 25,8% | 20,8% | 11,9% | 10,1% | 14,0% | 16,2% | 14,8% | 14,7% | 11,7% | 13,9% | 13,6% | 12,3% | 12,0% | 4,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |