002563Zhejiang Semir Garment Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,18 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元18,65 Mr | 元19,10 Mr | 元17,94 Mr | 元18,27 Mr | 元19,78 Mr | 元17,59 Mr | 元17,25 Mr | 元16,57 Mr | 元13,64 Mr | 元12,95 Mr | 元11,65 Mr | 元10,37 Mr | 元9,76 Mr | 元9,27 Mr | 元9,10 Mr | 元3,54 Mr | 元2,01 Mr | 元1,07 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元5,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元11,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,62 Mr | 元3,29 Mr | 元2,67 Mr | 元4,01 Mr | 元3,60 Mr | 元2,41 Mr | 元759,76 Mn | 元828,58 Mn | 元420,27 Mn | 元385,83 Mn | 元484,36 Mn | 元299,67 Mn | 元376,31 Mn | 元410,04 Mn | 元322,50 Mn | 元620,43 Mn | 元264,50 Mn | 元103,98 Mn |
| Net Borç† | -元4,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元15,03 Mr | 元14,57 Mr | 元13,60 Mr | 元13,30 Mr | 元15,30 Mr | 元15,07 Mr | 元19,27 Mr | 元15,64 Mr | 元11,97 Mr | 元10,60 Mr | 元9,39 Mr | 元8,08 Mr | 元7,23 Mr | 元7,01 Mr | 元7,71 Mr | 元6,25 Mr | 元4,22 Mr | 元3,31 Mr |
| Brüt Kâr | 元6,31 Mr | 元5,97 Mr | 元5,59 Mr | 元5,06 Mr | 元6,08 Mr | 元5,85 Mr | 元7,96 Mr | 元6,07 Mr | 元4,13 Mr | 元3,93 Mr | 元3,41 Mr | 元2,79 Mr | 元2,44 Mr | 元2,27 Mr | 元2,80 Mr | 元2,21 Mr | 元1,42 Mr | 元963,17 Mn |
| FAVÖK | 元1,79 Mr | 元1,89 Mr | 元1,85 Mr | 元1,27 Mr | 元2,19 Mr | 元1,35 Mr | 元2,34 Mr | 元2,35 Mr | 元1,46 Mr | 元1,87 Mr | 元1,74 Mr | 元1,42 Mr | 元1,20 Mr | 元987,74 Mn | 元1,64 Mr | — | — | — |
| Net Kâr | 元892,42 Mn | 元1,14 Mr | 元1,12 Mr | 元637,00 Mn | 元1,49 Mr | 元805,68 Mn | 元1,55 Mr | 元1,69 Mr | 元1,14 Mr | 元1,43 Mr | 元1,35 Mr | 元1,09 Mr | 元902,00 Mn | 元760,80 Mn | 元1,22 Mr | 元1,00 Mr | 元686,87 Mn | 元443,42 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,33 | 0,42 | 0,42 | 0,24 | 0,55 | 0,30 | 0,58 | 0,63 | 0,42 | 0,53 | 0,50 | 0,41 | 0,34 | 0,29 | 0,47 | 0,37 | 0,26 | 0,17 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元302,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,09 Mr | 元820,21 Mn | 元1,69 Mr | 元1,07 Mr | 元1,90 Mr | 元4,28 Mr | 元1,33 Mr | 元468,73 Mn | 元1,38 Mr | 元365,10 Mn | 元362,70 Mn | 元658,13 Mn | 元1,09 Mr | 元656,69 Mn | -元551,70 Mn | 元307,04 Mn | 元722,46 Mn | 元144,14 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元613,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,4% | 17,2% | 14,9% | 22,0% | 18,2% | 13,7% | 4,4% | 5,0% | 3,1% | 3,0% | 4,2% | 2,9% | 3,9% | 4,4% | 3,5% | 17,5% | 13,1% | 9,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,81 | 0,76 | 0,76 | 0,73 | 0,77 | 0,86 | 1,12 | 0,94 | 0,88 | 0,82 | 0,81 | 0,78 | 0,74 | 0,76 | 0,85 | 1,77 | 2,10 | 3,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,32 | 1,28 | 1,20 | 1,17 | 1,34 | 1,32 | 1,69 | 1,37 | 1,05 | 0,93 | 0,83 | 0,71 | 0,64 | 0,62 | 0,68 | 0,55 | 0,37 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 42,0% | 41,0% | 41,1% | 38,0% | 39,8% | 38,8% | 41,3% | 38,8% | 34,5% | 37,1% | 36,3% | 34,6% | 33,8% | 32,4% | 36,3% | 35,4% | 33,6% | 29,1% |
| FAVÖK Marjı | 11,9% | 13,0% | 13,6% | 9,6% | 14,3% | 8,9% | 12,1% | 15,1% | 12,2% | 17,7% | 18,5% | 17,6% | 16,6% | 14,1% | 21,2% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 5,9% | 7,8% | 8,2% | 4,8% | 9,7% | 5,3% | 8,0% | 10,8% | 9,5% | 13,5% | 14,4% | 13,5% | 12,5% | 10,8% | 15,9% | 16,0% | 16,3% | 13,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,2% | 5,6% | 12,4% | 8,1% | 12,4% | 28,4% | 6,9% | 3,0% | 11,5% | 3,4% | 3,9% | 8,1% | 15,1% | 9,4% | -7,2% | 4,9% | 17,1% | 4,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |