002564Suzhou Thvow Technology Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $616,47 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,70 Mr | 元5,99 Mr | 元6,96 Mr | 元23,62 Mr | 元28,47 Mr | 元30,39 Mr | 元31,83 Mr | 元27,21 Mr | 元22,59 Mr | 元17,00 Mr | 元6,88 Mr | 元6,89 Mr | 元5,98 Mr | 元5,22 Mr | 元4,15 Mr | 元2,68 Mr | 元2,27 Mr | 元1,34 Mr | 元803,97 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元845,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元441,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,90 Mr | 元3,93 Mr | 元4,95 Mr | 元14,00 Mr | 元13,07 Mr | 元12,71 Mr | 元12,60 Mr | 元11,29 Mr | 元8,21 Mr | 元6,57 Mr | 元3,15 Mr | 元2,77 Mr | 元1,97 Mr | 元1,81 Mr | 元1,09 Mr | 元1,27 Mr | 元1,06 Mr | 元417,93 Mn | 元210,00 Mn |
| Net Borç† | 元3,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,54 Mr | 元2,45 Mr | 元3,75 Mr | 元3,57 Mr | 元6,79 Mr | 元7,68 Mr | 元10,77 Mr | 元7,69 Mr | 元10,39 Mr | 元1,19 Mr | 元1,95 Mr | 元2,32 Mr | 元2,06 Mr | 元1,78 Mr | 元1,47 Mr | 元1,05 Mr | 元915,21 Mn | 元878,39 Mn | 元589,47 Mn |
| Brüt Kâr | 元367,87 Mn | 元379,47 Mn | 元486,58 Mn | 元502,73 Mn | 元1,10 Mr | -元38,24 Mn | 元1,46 Mr | 元1,08 Mr | 元1,05 Mr | 元141,43 Mn | 元399,70 Mn | 元459,46 Mn | 元423,05 Mn | 元402,09 Mn | 元353,81 Mn | 元276,60 Mn | 元245,13 Mn | 元202,92 Mn | 元94,22 Mn |
| FAVÖK | 元220,79 Mn | 元244,74 Mn | -元3,89 Mr | -元1,27 Mr | -元170,23 Mn | -元975,55 Mn | 元971,78 Mn | 元598,42 Mn | 元747,40 Mn | 元20,45 Mn | 元363,61 Mn | 元358,22 Mn | 元381,71 Mn | 元313,74 Mn | 元251,31 Mn | 元205,34 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元46,97 Mn | 元24,04 Mn | 元1,20 Mr | -元2,58 Mr | -元693,32 Mn | -元1,16 Mr | 元42,39 Mn | 元74,60 Mn | 元225,15 Mn | -元299,71 Mn | 元15,39 Mn | 元70,17 Mn | 元125,50 Mn | 元111,71 Mn | 元144,26 Mn | 元136,83 Mn | 元120,32 Mn | 元96,79 Mn | 元42,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,03 | 1,40 | -3,00 | -0,81 | -1,36 | 0,05 | 0,09 | 0,30 | -0,41 | 0,02 | 0,09 | 0,19 | 0,19 | 0,25 | 0,23 | 0,20 | 0,16 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元87,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元156,45 Mn | 元218,00 Mn | 元259,63 Mn | -元530,93 Mn | -元855,24 Mn | -元83,18 Mn | -元628,00 Mn | -元3,01 Mr | -元1,06 Mr | 元149,81 Mn | -元78,03 Mn | -元542,06 Mn | -元512,24 Mn | -元687,73 Mn | -元926,98 Mn | -元395,38 Mn | -元270,68 Mn | -元49,87 Mn | 元6,11 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元12,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 68,4% | 65,6% | 71,1% | 59,2% | 45,9% | 41,8% | 39,6% | 41,5% | 36,3% | 38,6% | 45,8% | 40,2% | 33,0% | 34,6% | 26,2% | 47,5% | 46,6% | 31,1% | 26,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,41 | 0,54 | 0,15 | 0,24 | 0,25 | 0,34 | 0,28 | 0,46 | 0,07 | 0,28 | 0,34 | 0,34 | 0,34 | 0,35 | 0,39 | 0,40 | 0,65 | 0,73 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,75 | 5,56 | 8,51 | 8,09 | 15,40 | 17,41 | 24,42 | 17,44 | 23,56 | 2,70 | 4,42 | 5,25 | 4,67 | 4,05 | 3,33 | 2,39 | 2,07 | 1,99 | 1,34 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,5% | 15,5% | 13,0% | 14,1% | 16,1% | -0,5% | 13,5% | 14,0% | 10,1% | 11,9% | 20,5% | 19,8% | 20,5% | 22,5% | 24,1% | 26,3% | 26,8% | 23,1% | 16,0% |
| FAVÖK Marjı | 8,7% | 10,0% | -103,7% | -35,6% | -2,5% | -12,7% | 9,0% | 7,8% | 7,2% | 1,7% | 18,6% | 15,5% | 18,5% | 17,6% | 17,1% | 19,5% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 1,9% | 1,0% | 31,9% | -72,4% | -10,2% | -15,1% | 0,4% | 1,0% | 2,2% | -25,2% | 0,8% | 3,0% | 6,1% | 6,3% | 9,8% | 13,0% | 13,1% | 11,0% | 7,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,2% | 8,9% | 6,9% | -14,9% | -12,6% | -1,1% | -5,8% | -39,1% | -10,2% | 12,6% | -4,0% | -23,4% | -24,9% | -38,5% | -63,1% | -37,6% | -29,6% | -5,7% | 1,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |