002568Shanghai Bairun Investment Holding Group Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,65 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,59 Mr | 元8,12 Mr | 元7,11 Mr | 元6,46 Mr | 元5,64 Mr | 元3,89 Mr | 元2,56 Mr | 元2,43 Mr | 元2,32 Mr | 元2,45 Mr | 元1,82 Mr | 元1,31 Mr | 元652,97 Mn | 元651,40 Mn | 元623,21 Mn | 元175,62 Mn | 元114,31 Mn | 元117,48 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,39 Mr | 元2,30 Mr | 元1,93 Mr | 元1,44 Mr | 元959,86 Mn | 元6,12 Mn | 元985.763 | 元10,00 Mn | 元180,00 Mn | 元540,00 Mn | 元400,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元45,00 Mn | 元0,00 | 元39,40 Mn |
| Net Borç† | 元313,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,78 Mr | 元2,89 Mr | 元3,11 Mr | 元2,45 Mr | 元2,46 Mr | 元1,83 Mr | 元1,40 Mr | 元1,18 Mr | 元1,13 Mr | 元917,84 Mn | 元2,23 Mr | 元1,09 Mr | 元127,60 Mn | 元163,07 Mn | 元117,10 Mn | 元108,48 Mn | 元90,64 Mn | 元86,25 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,77 Mr | 元1,90 Mr | 元1,96 Mr | 元1,45 Mr | 元1,52 Mr | 元1,14 Mr | 元915,28 Mn | 元771,37 Mn | 元772,08 Mn | 元654,39 Mn | 元1,67 Mr | 元806,02 Mn | 元88,84 Mn | 元119,18 Mn | 元81,87 Mn | 元77,97 Mn | 元62,71 Mn | 元46,23 Mn |
| FAVÖK | 元1,08 Mr | 元1,10 Mr | 元1,18 Mr | 元766,63 Mn | 元879,71 Mn | 元660,46 Mn | 元419,06 Mn | 元193,52 Mn | 元266,87 Mn | -元172,58 Mn | 元624,15 Mn | 元364,12 Mn | 元39,99 Mn | 元75,97 Mn | 元44,13 Mn | 元48,47 Mn | 元36,68 Mn | 元26,76 Mn |
| Net Kâr | 元637,42 Mn | 元719,14 Mn | 元809,42 Mn | 元521,28 Mn | 元666,06 Mn | 元535,51 Mn | 元300,33 Mn | 元123,76 Mn | 元182,65 Mn | -元147,02 Mn | 元500,20 Mn | 元286,88 Mn | 元41,88 Mn | 元76,99 Mn | 元46,48 Mn | 元42,93 Mn | 元35,46 Mn | 元19,58 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,61 | 0,69 | 0,78 | 0,50 | 0,64 | 0,51 | 0,30 | 0,10 | 0,11 | -0,08 | 0,29 | 0,46 | 0,07 | 0,12 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元91,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元446,80 Mn | -元160,50 Mn | -元549,13 Mn | 元279,69 Mn | 元436,01 Mn | 元335,87 Mn | 元164,11 Mn | 元172,58 Mn | 元106,44 Mn | -元596,22 Mn | -元109,03 Mn | 元332,94 Mn | 元10,85 Mn | 元55,76 Mn | 元26,48 Mn | -元36,82 Mn | 元41,33 Mn | 元29,76 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元433,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,9% | 28,4% | 27,1% | 22,3% | 17,0% | 0,2% | 0,0% | 0,4% | 7,8% | 22,0% | 22,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 25,6% | 0,0% | 33,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,36 | 0,44 | 0,38 | 0,44 | 0,47 | 0,55 | 0,49 | 0,49 | 0,37 | 1,23 | 0,84 | 0,20 | 0,25 | 0,19 | 0,62 | 0,79 | 0,73 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,58 | 0,63 | 0,49 | 0,50 | 0,37 | 0,28 | 0,24 | 0,23 | 0,19 | 0,45 | 0,22 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 63,6% | 65,7% | 63,0% | 59,4% | 61,9% | 62,2% | 65,2% | 65,4% | 68,6% | 71,3% | 74,7% | 73,7% | 69,6% | 73,1% | 69,9% | 71,9% | 69,2% | 53,6% |
| FAVÖK Marjı | 38,7% | 38,2% | 37,9% | 31,3% | 35,8% | 36,2% | 29,9% | 16,4% | 23,7% | -18,8% | 28,0% | 33,3% | 31,3% | 46,6% | 37,7% | 44,7% | 40,5% | 31,0% |
| Net Kâr Marjı | 22,9% | 24,9% | 26,1% | 21,3% | 27,1% | 29,3% | 21,4% | 10,5% | 16,2% | -16,0% | 22,4% | 26,2% | 32,8% | 47,2% | 39,7% | 39,6% | 39,1% | 22,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,0% | -5,5% | -17,7% | 11,4% | 17,7% | 18,4% | 11,7% | 14,6% | 9,5% | -65,0% | -4,9% | 30,4% | 8,5% | 34,2% | 22,6% | -33,9% | 45,6% | 34,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |