002570Beingmate Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $700,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,92 Mr | 元4,04 Mr | 元4,00 Mr | 元3,88 Mr | 元4,07 Mr | 元4,04 Mr | 元4,38 Mr | 元5,05 Mr | 元5,06 Mr | 元6,01 Mr | 元5,32 Mr | 元4,73 Mr | 元5,09 Mr | 元4,57 Mr | 元4,29 Mr | 元2,66 Mr | 元2,05 Mr | 元1,38 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,18 Mr | 元1,33 Mr | 元1,28 Mr | 元1,24 Mr | 元1,24 Mr | 元1,48 Mr | 元1,62 Mr | 元1,75 Mr | 元1,76 Mr | 元1,98 Mr | 元425,61 Mn | 元103,82 Mn | 元113,65 Mn | 元201,91 Mn | 元460,15 Mn | 元906,35 Mn | 元543,66 Mn | 元536,80 Mn |
| Net Borç† | -元87,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,76 Mr | 元2,75 Mr | 元2,53 Mr | 元2,64 Mr | 元2,52 Mr | 元2,65 Mr | 元2,77 Mr | 元2,44 Mr | 元2,63 Mr | 元2,73 Mr | 元4,48 Mr | 元4,99 Mr | 元6,04 Mr | 元5,28 Mr | 元4,67 Mr | 元4,03 Mr | 元3,25 Mr | 元1,94 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,16 Mr | 元1,13 Mr | 元1,16 Mr | 元1,13 Mr | 元1,17 Mr | 元1,20 Mr | 元1,37 Mr | 元1,25 Mr | 元1,56 Mr | 元1,60 Mr | 元2,51 Mr | 元2,65 Mr | 元3,68 Mr | 元3,38 Mr | 元2,97 Mr | 元2,51 Mr | 元1,94 Mr | 元1,01 Mr |
| FAVÖK | 元234,85 Mn | 元270,81 Mn | 元194,08 Mn | 元68,93 Mn | 元253,91 Mn | -元237,27 Mn | 元46,51 Mn | 元69,62 Mn | -元653,24 Mn | -元371,48 Mn | 元244,00 Mn | 元210,92 Mn | 元994,78 Mn | 元824,71 Mn | 元634,71 Mn | 元588,42 Mn | 元498,08 Mn | 元157,30 Mn |
| Net Kâr | 元154,07 Mn | 元102,94 Mn | 元47,45 Mn | -元176,00 Mn | 元73,31 Mn | -元324,28 Mn | -元103,08 Mn | 元41,11 Mn | -元1,06 Mr | -元780,67 Mn | 元103,64 Mn | 元68,89 Mn | 元721,05 Mn | 元509,42 Mn | 元436,94 Mn | 元422,24 Mn | 元375,78 Mn | 元109,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,15 | 0,10 | 0,04 | -0,17 | 0,07 | -0,32 | -0,10 | 0,04 | -1,03 | -0,76 | 0,10 | 0,07 | 0,71 | 0,50 | 0,43 | 0,41 | 0,37 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元24,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元295,71 Mn | 元448,54 Mn | 元360,98 Mn | 元263,75 Mn | 元81,67 Mn | -元89,11 Mn | -元163,33 Mn | 元145,40 Mn | -元308,46 Mn | -元640,48 Mn | -元339,92 Mn | -元494,53 Mn | -元157,95 Mn | 元796,91 Mn | 元234,12 Mn | — | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元61,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,2% | 32,8% | 31,9% | 31,9% | 30,4% | 36,7% | 37,0% | 34,8% | 34,8% | 32,9% | 8,0% | 2,2% | 2,2% | 4,4% | 10,7% | 34,1% | 26,5% | 39,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,70 | 0,68 | 0,63 | 0,68 | 0,62 | 0,66 | 0,63 | 0,48 | 0,52 | 0,45 | 0,84 | 1,05 | 1,19 | 1,16 | 1,09 | 1,51 | 1,58 | 1,41 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,64 | 1,64 | 1,50 | 1,57 | 1,50 | 1,57 | 1,64 | 1,45 | 1,56 | 1,62 | 2,66 | 2,96 | 3,59 | 3,14 | 2,78 | 2,39 | 1,93 | 1,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 42,2% | 41,0% | 45,8% | 42,7% | 46,2% | 45,3% | 49,5% | 51,3% | 59,5% | 58,9% | 55,9% | 53,2% | 60,9% | 64,0% | 63,5% | 62,3% | 59,6% | 52,1% |
| FAVÖK Marjı | 8,5% | 9,8% | 7,7% | 2,6% | 10,1% | -9,0% | 1,7% | 2,9% | -24,8% | -13,6% | 5,4% | 4,2% | 16,5% | 15,6% | 13,6% | 14,6% | 15,3% | 8,1% |
| Net Kâr Marjı | 5,6% | 3,7% | 1,9% | -6,7% | 2,9% | -12,3% | -3,7% | 1,7% | -40,2% | -28,6% | 2,3% | 1,4% | 11,9% | 9,6% | 9,3% | 10,5% | 11,6% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,7% | 16,3% | 14,3% | 10,0% | 3,2% | -3,4% | -5,9% | 6,0% | -11,7% | -23,5% | -7,6% | -9,9% | -2,6% | 15,1% | 5,0% | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |