002573Beijing SPC Environment Protection Tech Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $660,32 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元24,13 Mr | 元24,91 Mr | 元24,56 Mr | 元23,68 Mr | 元21,59 Mr | 元16,48 Mr | 元10,62 Mr | 元10,73 Mr | 元12,66 Mr | 元11,22 Mr | 元6,54 Mr | 元4,81 Mr | 元3,71 Mr | 元2,74 Mr | 元2,69 Mr | 元1,12 Mr | 元1,19 Mr | 元1,04 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元16,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元11,89 Mr | 元12,00 Mr | 元12,05 Mr | 元11,13 Mr | 元9,90 Mr | 元6,23 Mr | 元2,67 Mr | 元3,69 Mr | 元5,73 Mr | 元5,07 Mr | 元1,98 Mr | 元1,33 Mr | 元964,68 Mn | 元442,16 Mn | 元551,78 Mn | 元623,60 Mn | 元653,53 Mn | 元8,40 Mn |
| Net Borç† | 元10,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元8,88 Mr | 元8,52 Mr | 元8,56 Mr | 元8,00 Mr | 元6,82 Mr | 元4,67 Mr | 元3,35 Mr | 元4,06 Mr | 元4,07 Mr | 元3,37 Mr | 元2,25 Mr | 元1,26 Mr | 元759,20 Mn | 元380,07 Mn | 元443,33 Mn | 元316,81 Mn | 元326,73 Mn | 元541,03 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,09 Mr | 元1,20 Mr | 元1,37 Mr | 元1,71 Mr | 元1,41 Mr | 元722,69 Mn | 元687,56 Mn | 元1,11 Mr | 元1,17 Mr | 元1,24 Mr | 元861,77 Mn | 元411,80 Mn | 元263,30 Mn | 元143,86 Mn | 元173,92 Mn | 元135,37 Mn | 元97,90 Mn | 元167,02 Mn |
| FAVÖK | 元1,17 Mr | 元1,21 Mr | 元1,36 Mr | 元1,81 Mr | 元1,71 Mr | 元850,28 Mn | 元888,56 Mn | 元1,26 Mr | 元1,26 Mr | 元1,26 Mr | 元800,78 Mn | 元441,23 Mn | 元290,97 Mn | 元175,52 Mn | 元197,75 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元420,78 Mn | -元374,55 Mn | 元127,37 Mn | 元447,66 Mn | 元568,22 Mn | 元340,87 Mn | 元379,90 Mn | 元524,92 Mn | 元651,66 Mn | 元744,20 Mn | 元507,32 Mn | 元270,58 Mn | 元180,02 Mn | 元104,52 Mn | 元102,72 Mn | 元65,05 Mn | 元30,08 Mn | 元80,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,30 | -0,27 | 0,09 | 0,32 | 0,43 | 0,32 | 0,35 | 0,49 | 0,61 | 0,69 | 0,48 | 0,26 | 0,17 | 0,10 | 0,12 | 0,06 | 0,03 | 0,08 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元81,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,08 Mr | 元957,21 Mn | -元17,74 Mn | 元23,34 Mn | -元249,13 Mn | -元601,98 Mn | 元1,16 Mr | 元750,89 Mn | -元732,14 Mn | -元2,11 Mr | -元491,25 Mn | -元711,66 Mn | -元663,60 Mn | -元255,55 Mn | -元33,24 Mn | -元15,45 Mn | -元532,22 Mn | -元75,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元427,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 49,3% | 48,2% | 49,1% | 47,0% | 45,9% | 37,8% | 25,1% | 34,4% | 45,3% | 45,2% | 30,2% | 27,7% | 26,0% | 16,1% | 20,5% | 55,7% | 54,9% | 0,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,37 | 0,34 | 0,35 | 0,34 | 0,32 | 0,28 | 0,32 | 0,38 | 0,32 | 0,30 | 0,34 | 0,26 | 0,20 | 0,14 | 0,16 | 0,28 | 0,27 | 0,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,29 | 1,24 | 1,24 | 1,16 | 0,99 | 0,68 | 0,49 | 0,59 | 0,59 | 0,49 | 0,33 | 0,18 | 0,11 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,3% | 14,1% | 16,1% | 21,4% | 20,6% | 15,5% | 20,5% | 27,4% | 28,8% | 36,7% | 38,3% | 32,6% | 34,7% | 37,9% | 39,2% | 42,7% | 30,0% | 30,9% |
| FAVÖK Marjı | 13,1% | 14,3% | 15,9% | 22,7% | 25,1% | 18,2% | 26,5% | 31,2% | 30,9% | 37,5% | 35,6% | 34,9% | 38,3% | 46,2% | 44,6% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -4,7% | -4,4% | 1,5% | 5,6% | 8,3% | 7,3% | 11,3% | 12,9% | 16,0% | 22,1% | 22,5% | 21,4% | 23,7% | 27,5% | 23,2% | 20,5% | 9,2% | 14,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,2% | 11,2% | -0,2% | 0,3% | -3,7% | -12,9% | 34,5% | 18,5% | -18,0% | -62,6% | -21,8% | -56,3% | -87,4% | -67,2% | -7,5% | -4,9% | -162,9% | -13,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |