002575Guangdong Qunxing Toys Joint-Stock Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $450,87 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元933,49 Mn | 元930,63 Mn | 元907,15 Mn | 元821,96 Mn | 元835,00 Mn | 元1,05 Mr | 元1,02 Mr | 元907,50 Mn | 元902,22 Mn | 元925,07 Mn | 元961,82 Mn | 元987,41 Mn | 元935,67 Mn | 元998,12 Mn | 元874,80 Mn | 元308,64 Mn | 元251,99 Mn | 元171,27 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元48,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元95,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元838,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元53,23 Mn | 元14,77 Mn | 元687.855 | 元0,00 | 元15,35 Mn | 元123,08 Mn | 元111,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元30,00 Mn | 元44,00 Mn | 元0,00 | 元45,00 Mn | 元0,00 | 元100,50 Mn | 元67,40 Mn | 元48,80 Mn |
| Net Borç† | -元90,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元470,31 Mn | 元369,52 Mn | 元62,28 Mn | 元78,04 Mn | 元51,22 Mn | 元91,08 Mn | 元24,06 Mn | 元16,11 Mn | 元53,94 Mn | 元250,70 Mn | 元316,93 Mn | 元401,55 Mn | 元496,10 Mn | 元500,92 Mn | 元489,04 Mn | 元463,06 Mn | 元357,29 Mn | 元305,15 Mn |
| Brüt Kâr | 元13,37 Mn | 元14,54 Mn | 元19,56 Mn | 元7,89 Mn | 元23,37 Mn | 元48,56 Mn | 元15,06 Mn | -元1,52 Mn | -元2,24 Mn | 元45,63 Mn | 元56,47 Mn | 元71,28 Mn | 元97,16 Mn | 元108,65 Mn | 元133,85 Mn | 元135,32 Mn | 元100,33 Mn | 元68,40 Mn |
| FAVÖK | 元25,46 Mn | -元25,07 Mn | 元7,37 Mn | 元2,36 Mn | 元14,99 Mn | 元18,51 Mn | -元8,07 Mn | -元10,15 Mn | -元28,95 Mn | 元4,62 Mn | 元28,02 Mn | 元35,73 Mn | 元45,30 Mn | 元49,10 Mn | 元65,17 Mn | 元70,74 Mn | 元47,95 Mn | 元32,11 Mn |
| Net Kâr | -元26,40 Mn | -元18,40 Mn | 元9,17 Mn | 元11,30 Mn | 元19,68 Mn | 元24,47 Mn | -元65,75 Mn | 元6,92 Mn | -元21,41 Mn | 元12,76 Mn | 元18,19 Mn | 元14,87 Mn | 元24,47 Mn | 元43,58 Mn | 元52,37 Mn | 元57,61 Mn | 元39,04 Mn | 元22,75 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,04 | -0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,04 | -0,11 | 0,01 | -0,04 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,07 | 0,10 | 0,10 | 0,07 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元93,31 Mn | -元111,90 Mn | 元19,07 Mn | — | -元20,51 Mn | 元17,04 Mn | 元10,26 Mn | 元26,44 Mn | 元38,85 Mn | 元14,03 Mn | 元86,54 Mn | -元53,98 Mn | -元27,34 Mn | -元118,52 Mn | -元109,06 Mn | 元23,62 Mn | -元32,82 Mn | -元54,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元858.796 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,7% | 1,6% | 0,1% | 0,0% | 1,8% | 11,7% | 10,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,1% | 4,5% | 0,0% | 4,5% | 0,0% | 32,6% | 26,7% | 28,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,50 | 0,40 | 0,07 | 0,09 | 0,06 | 0,09 | 0,02 | 0,02 | 0,06 | 0,27 | 0,33 | 0,41 | 0,53 | 0,50 | 0,56 | 1,50 | 1,42 | 1,78 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,44 | 0,07 | 0,09 | 0,06 | 0,11 | 0,03 | 0,02 | 0,06 | 0,30 | 0,38 | 0,48 | 0,59 | 0,60 | 0,58 | 0,55 | 0,43 | 0,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,8% | 3,9% | 31,4% | 10,1% | 45,6% | 53,3% | 62,6% | -9,4% | -4,2% | 18,2% | 17,8% | 17,8% | 19,6% | 21,7% | 27,4% | 29,2% | 28,1% | 22,4% |
| FAVÖK Marjı | 5,4% | -6,8% | 11,8% | 3,0% | 29,3% | 20,3% | -33,5% | -63,0% | -53,7% | 1,8% | 8,8% | 8,9% | 9,1% | 9,8% | 13,3% | 15,3% | 13,4% | 10,5% |
| Net Kâr Marjı | -5,6% | -5,0% | 14,7% | 14,5% | 38,4% | 26,9% | -273,2% | 43,0% | -39,7% | 5,1% | 5,7% | 3,7% | 4,9% | 8,7% | 10,7% | 12,4% | 10,9% | 7,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 19,8% | -30,3% | 30,6% | — | -40,0% | 18,7% | 42,6% | 164,0% | 72,0% | 5,6% | 27,3% | -13,4% | -5,5% | -23,7% | -22,3% | 5,1% | -9,2% | -18,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,85 | -%2,24 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 662,00 | -%4,46 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,36 | -%0,10 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,55 | -%0,18 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,73 | -%6,97 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 585,95 | -%0,15 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,99 | -%2,11 |