002576Jiangsu Tongda Power Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $349,21 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,06 Mr | 元2,09 Mr | 元1,69 Mr | 元1,76 Mr | 元1,92 Mr | 元1,35 Mr | 元1,32 Mr | 元1,12 Mr | 元1,05 Mr | 元982,01 Mn | 元1,11 Mr | 元1,14 Mr | 元1,17 Mr | 元1,03 Mr | 元1,05 Mr | 元492,69 Mn | 元382,11 Mn | 元356,86 Mn | 元207,04 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元438,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元737,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元428,13 Mn | 元509,30 Mn | 元235,50 Mn | 元389,16 Mn | 元592,52 Mn | 元140,21 Mn | 元264,10 Mn | 元117,00 Mn | 元73,00 Mn | 元35,00 Mn | 元94,66 Mn | 元182,06 Mn | 元177,00 Mn | 元87,15 Mn | 元100,50 Mn | 元148,50 Mn | 元131,96 Mn | 元123,00 Mn | 元55,26 Mn |
| Net Borç† | -元50,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,76 Mr | 元1,67 Mr | 元1,67 Mr | 元1,75 Mr | 元2,01 Mr | 元1,51 Mr | 元1,29 Mr | 元1,15 Mr | 元1,08 Mr | 元817,00 Mn | 元855,64 Mn | 元1,05 Mr | 元916,49 Mn | 元748,76 Mn | 元945,93 Mn | 元850,14 Mn | 元452,16 Mn | 元575,44 Mn | 元376,40 Mn |
| Brüt Kâr | 元227,33 Mn | 元202,31 Mn | 元221,18 Mn | 元235,78 Mn | 元270,32 Mn | 元206,69 Mn | 元142,16 Mn | 元112,46 Mn | 元97,29 Mn | 元71,56 Mn | 元84,07 Mn | 元71,28 Mn | 元95,53 Mn | 元72,12 Mn | 元136,22 Mn | 元129,19 Mn | 元79,91 Mn | 元94,87 Mn | 元65,68 Mn |
| FAVÖK | 元131,63 Mn | 元115,55 Mn | 元133,10 Mn | 元109,47 Mn | 元148,94 Mn | 元125,23 Mn | 元59,14 Mn | 元37,57 Mn | 元11,62 Mn | 元22,76 Mn | 元38,79 Mn | 元5,27 Mn | 元27,10 Mn | 元19,98 Mn | 元85,50 Mn | 元91,06 Mn | 元55,58 Mn | 元64,59 Mn | 元47,85 Mn |
| Net Kâr | 元82,38 Mn | 元66,50 Mn | 元88,01 Mn | 元67,50 Mn | 元102,60 Mn | 元89,30 Mn | 元34,22 Mn | 元19,37 Mn | 元3,92 Mn | 元4,84 Mn | 元9,46 Mn | -元16,59 Mn | 元10,18 Mn | 元18,29 Mn | 元58,65 Mn | 元57,66 Mn | 元38,19 Mn | 元40,13 Mn | 元33,40 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,50 | 0,40 | 0,53 | 0,41 | 0,62 | 0,54 | 0,21 | 0,12 | 0,02 | 0,03 | 0,06 | -0,10 | 0,06 | 0,11 | 0,38 | 0,35 | 0,23 | 0,24 | 0,20 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元51,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元41,18 Mn | 元17,13 Mn | 元307,13 Mn | -元146,12 Mn | -元45,48 Mn | -元24,34 Mn | 元41,58 Mn | -元4,12 Mn | -元11,62 Mn | -元26,68 Mn | -元14,96 Mn | -元91,20 Mn | -元19,75 Mn | -元10,36 Mn | -元153,81 Mn | -元47,67 Mn | -元35,16 Mn | -元8,18 Mn | -元18,49 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元44,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,8% | 24,3% | 14,0% | 22,1% | 30,8% | 10,4% | 20,0% | 10,4% | 6,9% | 3,6% | 8,5% | 16,0% | 15,1% | 8,5% | 9,6% | 30,1% | 34,5% | 34,5% | 26,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,85 | 0,80 | 0,99 | 0,99 | 1,04 | 1,12 | 0,97 | 1,02 | 1,03 | 0,83 | 0,77 | 0,92 | 0,78 | 0,73 | 0,90 | 1,73 | 1,18 | 1,61 | 1,82 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,34 | 1,27 | 1,27 | 1,33 | 1,53 | 1,15 | 0,98 | 0,87 | 0,82 | 0,62 | 0,65 | 0,80 | 0,70 | 0,57 | 0,72 | 0,65 | 0,34 | 0,44 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,9% | 12,1% | 13,2% | 13,5% | 13,5% | 13,7% | 11,0% | 9,8% | 9,0% | 8,8% | 9,8% | 6,8% | 10,4% | 9,6% | 14,4% | 15,2% | 17,7% | 16,5% | 17,5% |
| FAVÖK Marjı | 7,5% | 6,9% | 8,0% | 6,3% | 7,4% | 8,3% | 4,6% | 3,3% | 1,1% | 2,8% | 4,5% | 0,5% | 3,0% | 2,7% | 9,0% | 10,7% | 12,3% | 11,2% | 12,7% |
| Net Kâr Marjı | 4,7% | 4,0% | 5,3% | 3,9% | 5,1% | 5,9% | 2,7% | 1,7% | 0,4% | 0,6% | 1,1% | -1,6% | 1,1% | 2,4% | 6,2% | 6,8% | 8,4% | 7,0% | 8,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,3% | 1,0% | 18,4% | -8,4% | -2,3% | -1,6% | 3,2% | -0,4% | -1,1% | -3,3% | -1,7% | -8,7% | -2,2% | -1,4% | -16,3% | -5,6% | -7,8% | -1,4% | -4,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |