002579Huizhou CEE Technology Inc. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,88 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,74 Mr | 元6,36 Mr | 元6,52 Mr | 元6,65 Mr | 元6,51 Mr | 元5,11 Mr | 元3,35 Mr | 元2,79 Mr | 元1,66 Mr | 元1,57 Mr | 元1,26 Mr | 元1,06 Mr | 元801,13 Mn | 元771,59 Mn | 元799,21 Mn | 元388,46 Mn | 元309,58 Mn | 元270,01 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元668,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,16 Mr | 元2,68 Mr | 元2,95 Mr | 元2,99 Mr | 元2,32 Mr | 元1,68 Mr | 元1,13 Mr | 元1,11 Mr | 元365,08 Mn | 元332,58 Mn | 元367,93 Mn | 元220,83 Mn | 元97,08 Mn | 元83,45 Mn | 元106,37 Mn | 元107,00 Mn | 元65,08 Mn | 元56,62 Mn |
| Net Borç† | 元2,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,13 Mr | 元2,91 Mr | 元2,62 Mr | 元3,04 Mr | 元2,94 Mr | 元2,33 Mr | 元2,09 Mr | 元1,75 Mr | 元1,07 Mr | 元790,86 Mn | 元577,68 Mn | 元481,47 Mn | 元444,41 Mn | 元426,84 Mn | 元407,91 Mn | 元326,94 Mn | 元256,00 Mn | 元211,76 Mn |
| Brüt Kâr | 元468,30 Mn | 元292,12 Mn | 元236,35 Mn | 元217,10 Mn | 元490,68 Mn | 元510,01 Mn | 元452,52 Mn | 元336,08 Mn | 元170,01 Mn | 元118,90 Mn | 元84,71 Mn | 元74,04 Mn | 元58,71 Mn | 元43,73 Mn | 元71,42 Mn | 元80,22 Mn | 元61,91 Mn | 元47,11 Mn |
| FAVÖK | 元376,61 Mn | 元270,19 Mn | 元234,96 Mn | 元143,61 Mn | 元352,97 Mn | 元357,79 Mn | 元320,53 Mn | 元212,57 Mn | 元96,28 Mn | 元84,51 Mn | 元60,48 Mn | 元38,89 Mn | 元31,47 Mn | 元25,98 Mn | 元53,02 Mn | 元64,78 Mn | 元47,00 Mn | 元38,87 Mn |
| Net Kâr | 元27,37 Mn | -元87,43 Mn | -元137,21 Mn | -元178,96 Mn | 元148,05 Mn | 元162,43 Mn | 元148,69 Mn | 元81,56 Mn | 元23,74 Mn | 元110,99 Mn | 元29,24 Mn | 元19,36 Mn | 元11,83 Mn | 元9,45 Mn | 元33,99 Mn | 元40,30 Mn | 元29,54 Mn | 元23,33 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | -0,14 | -0,22 | -0,29 | 0,24 | 0,33 | 0,33 | 0,19 | 0,05 | 0,26 | 0,07 | 0,05 | 0,03 | 0,02 | 0,08 | 0,10 | 0,07 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元151,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元23,12 Mn | 元95,84 Mn | 元22,30 Mn | -元360,03 Mn | -元1,34 Mr | -元622,35 Mn | 元42,24 Mn | -元60,83 Mn | 元3,51 Mn | -元129,71 Mn | -元8,73 Mn | -元241,93 Mn | -元110,67 Mn | -元16,98 Mn | -元7,61 Mn | -元5,79 Mn | 元2,15 Mn | -元28,24 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元273,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 46,9% | 42,1% | 45,3% | 45,0% | 35,6% | 32,8% | 33,9% | 39,7% | 22,0% | 21,2% | 29,2% | 20,9% | 12,1% | 10,8% | 13,3% | 27,5% | 21,0% | 21,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,46 | 0,46 | 0,40 | 0,46 | 0,45 | 0,46 | 0,62 | 0,63 | 0,64 | 0,50 | 0,46 | 0,46 | 0,55 | 0,55 | 0,51 | 0,84 | 0,83 | 0,78 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,21 | 1,12 | 1,01 | 1,17 | 1,13 | 0,90 | 0,80 | 0,68 | 0,41 | 0,31 | 0,22 | 0,19 | 0,17 | 0,16 | 0,16 | 0,13 | 0,10 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,0% | 10,0% | 9,0% | 7,1% | 16,7% | 21,9% | 21,7% | 19,2% | 15,9% | 15,0% | 14,7% | 15,4% | 13,2% | 10,2% | 17,5% | 24,5% | 24,2% | 22,2% |
| FAVÖK Marjı | 12,0% | 9,3% | 9,0% | 4,7% | 12,0% | 15,4% | 15,4% | 12,1% | 9,0% | 10,7% | 10,5% | 8,1% | 7,1% | 6,1% | 13,0% | 19,8% | 18,4% | 18,4% |
| Net Kâr Marjı | 0,9% | -3,0% | -5,2% | -5,9% | 5,0% | 7,0% | 7,1% | 4,6% | 2,2% | 14,0% | 5,1% | 4,0% | 2,7% | 2,2% | 8,3% | 12,3% | 11,5% | 11,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,7% | 3,3% | 0,9% | -11,8% | -45,6% | -26,7% | 2,0% | -3,5% | 0,3% | -16,4% | -1,5% | -50,2% | -24,9% | -4,0% | -1,9% | -1,8% | 0,8% | -13,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |