002581Shandong Sinobioway Biomedicine Co.,Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $511,10 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,17 Mr | 元2,20 Mr | 元2,34 Mr | 元2,87 Mr | 元2,76 Mr | 元2,44 Mr | 元3,41 Mr | 元4,30 Mr | 元4,00 Mr | 元2,69 Mr | 元2,42 Mr | 元769,49 Mn | 元773,80 Mn | 元729,08 Mn | 元690,19 Mn | 元209,68 Mn | 元164,95 Mn | 元143,53 Mn | 元95,54 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元220,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元216,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元69,46 Mn | 元4,51 Mn | 元17,34 Mn | 元170,48 Mn | 元179,49 Mn | 元167,09 Mn | 元913,59 Mn | 元1,33 Mr | 元891,86 Mn | 元950.000 | 元113,60 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元20,00 Mn | 元20,00 Mn | 元20,00 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | -元150,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元273,81 Mn | 元359,02 Mn | 元428,16 Mn | 元355,44 Mn | 元395,88 Mn | 元270,20 Mn | 元565,42 Mn | 元661,76 Mn | 元1,16 Mr | 元1,26 Mr | 元854,27 Mn | 元316,23 Mn | 元314,35 Mn | 元283,17 Mn | 元244,00 Mn | 元247,17 Mn | 元213,80 Mn | 元177,25 Mn | 元150,03 Mn |
| Brüt Kâr | 元123,99 Mn | 元255,62 Mn | 元290,86 Mn | 元223,21 Mn | 元260,01 Mn | 元170,88 Mn | 元449,45 Mn | 元521,89 Mn | 元884,09 Mn | 元941,75 Mn | 元696,58 Mn | 元123,91 Mn | 元135,31 Mn | 元124,21 Mn | 元114,34 Mn | 元117,32 Mn | 元102,38 Mn | 元65,26 Mn | 元58,10 Mn |
| FAVÖK | -元150,54 Mn | -元47,75 Mn | -元90,59 Mn | -元96,98 Mn | -元138,49 Mn | -元216,95 Mn | -元22,44 Mn | 元32,64 Mn | 元439,27 Mn | 元480,45 Mn | 元314,89 Mn | 元96,37 Mn | 元101,01 Mn | 元93,74 Mn | 元83,41 Mn | 元92,10 Mn | 元80,35 Mn | 元50,09 Mn | 元42,57 Mn |
| Net Kâr | -元116,28 Mn | -元137,31 Mn | -元332,46 Mn | -元14,68 Mn | 元271,00 Mn | -元195,93 Mn | 元63,38 Mn | -元103,75 Mn | 元388,41 Mn | 元417,70 Mn | 元250,25 Mn | 元81,48 Mn | 元88,04 Mn | 元86,27 Mn | 元66,98 Mn | 元70,26 Mn | 元58,82 Mn | 元37,04 Mn | 元32,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,18 | -0,21 | -0,50 | -0,02 | 0,41 | -0,30 | 0,10 | -0,16 | 0,59 | 0,63 | 0,56 | 0,29 | 0,32 | 0,31 | 0,27 | 0,25 | 0,21 | 0,13 | 0,12 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元13,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元298,88 Mn | 元253,54 Mn | 元215,34 Mn | -元85,95 Mn | -元106,86 Mn | -元42,49 Mn | 元14,32 Mn | -元139,80 Mn | 元182,97 Mn | 元124,63 Mn | 元75,23 Mn | 元60,29 Mn | 元40,73 Mn | 元922.350 | 元47,28 Mn | 元56,04 Mn | 元38,43 Mn | 元15,77 Mn | 元19,16 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元179,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,2% | 0,2% | 0,7% | 5,9% | 6,5% | 6,8% | 26,8% | 30,9% | 22,3% | 0,0% | 4,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 9,5% | 12,1% | 13,9% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,13 | 0,16 | 0,18 | 0,12 | 0,14 | 0,11 | 0,17 | 0,15 | 0,29 | 0,47 | 0,35 | 0,41 | 0,41 | 0,39 | 0,35 | 1,18 | 1,30 | 1,23 | 1,57 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,14 | 0,18 | 0,22 | 0,18 | 0,20 | 0,14 | 0,29 | 0,34 | 0,59 | 0,65 | 0,44 | 0,16 | 0,16 | 0,15 | 0,13 | 0,13 | 0,11 | 0,09 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 45,3% | 71,2% | 67,9% | 62,8% | 65,7% | 63,2% | 79,5% | 78,9% | 76,4% | 74,7% | 81,5% | 39,2% | 43,0% | 43,9% | 46,9% | 47,5% | 47,9% | 36,8% | 38,7% |
| FAVÖK Marjı | -55,0% | -13,3% | -21,2% | -27,3% | -35,0% | -80,3% | -4,0% | 4,9% | 38,0% | 38,1% | 36,9% | 30,5% | 32,1% | 33,1% | 34,2% | 37,3% | 37,6% | 28,3% | 28,4% |
| Net Kâr Marjı | -42,5% | -38,2% | -77,6% | -4,1% | 68,5% | -72,5% | 11,2% | -15,7% | 33,6% | 33,1% | 29,3% | 25,8% | 28,0% | 30,5% | 27,4% | 28,4% | 27,5% | 20,9% | 21,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -109,2% | 70,6% | 50,3% | -24,2% | -27,0% | -15,7% | 2,5% | -21,1% | 15,8% | 9,9% | 8,8% | 19,1% | 13,0% | 0,3% | 19,4% | 22,7% | 18,0% | 8,9% | 12,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,85 | -%2,24 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 662,00 | -%4,46 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,36 | -%0,10 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,55 | -%0,18 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,73 | -%6,97 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 585,95 | -%0,15 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,99 | -%2,11 |