002583Hytera Communications Corporation Limited Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,24 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元10,81 Mr | 元11,18 Mr | 元11,82 Mr | 元11,51 Mr | 元12,93 Mr | 元14,40 Mr | 元16,48 Mr | 元14,97 Mr | 元13,93 Mr | 元6,81 Mr | 元4,60 Mr | 元3,64 Mr | 元3,42 Mr | 元2,56 Mr | 元2,31 Mr | 元1,11 Mr | 元781,13 Mn | 元545,57 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元8,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,30 Mr | 元2,43 Mr | 元2,84 Mr | 元2,64 Mr | 元4,36 Mr | 元4,74 Mr | 元6,33 Mr | 元5,96 Mr | 元4,67 Mr | 元793,01 Mn | 元1,24 Mr | 元918,26 Mn | 元765,67 Mn | 元323,26 Mn | 元179,28 Mn | 元364,23 Mn | 元330,00 Mn | 元169,07 Mn |
| Net Borç† | 元810,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,98 Mr | 元6,11 Mr | 元5,61 Mr | 元5,62 Mr | 元5,70 Mr | 元6,08 Mr | 元7,81 Mr | 元6,90 Mr | 元5,31 Mr | 元3,41 Mr | 元2,46 Mr | 元1,94 Mr | 元1,67 Mr | 元1,13 Mr | 元1,23 Mr | 元994,36 Mn | 元717,72 Mn | 元605,27 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,70 Mr | 元2,52 Mr | 元2,32 Mr | 元2,14 Mr | 元1,95 Mr | 元2,45 Mr | 元2,66 Mr | 元2,94 Mr | 元2,41 Mr | 元1,61 Mr | 元1,17 Mr | 元794,92 Mn | 元767,80 Mn | 元539,63 Mn | 元548,25 Mn | 元439,29 Mn | 元329,33 Mn | 元307,40 Mn |
| FAVÖK | 元672,75 Mn | 元885,23 Mn | 元737,40 Mn | 元576,55 Mn | 元295,51 Mn | 元572,29 Mn | 元624,19 Mn | 元1,04 Mr | 元522,79 Mn | 元603,38 Mn | 元407,55 Mn | 元192,65 Mn | 元215,66 Mn | 元39,96 Mn | 元159,31 Mn | 元123,56 Mn | 元71,22 Mn | 元69,15 Mn |
| Net Kâr | -元257,80 Mn | -元3,48 Mr | -元387,86 Mn | 元407,48 Mn | -元661,74 Mn | 元95,30 Mn | 元80,81 Mn | 元476,81 Mn | 元244,86 Mn | 元401,83 Mn | 元253,18 Mn | 元43,27 Mn | 元135,07 Mn | 元33,33 Mn | 元146,02 Mn | 元116,19 Mn | 元67,33 Mn | 元44,10 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,14 | -1,92 | -0,21 | 0,22 | -0,36 | 0,05 | 0,04 | 0,26 | 0,14 | 0,25 | 0,16 | 0,03 | 0,09 | 0,02 | 0,11 | 0,08 | 0,04 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元799,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元333,47 Mn | 元181,80 Mn | 元320,94 Mn | 元187,06 Mn | 元218,15 Mn | 元25,10 Mn | 元294,56 Mn | -元1,70 Mr | -元1,68 Mr | -元1,46 Mr | -元324,25 Mn | -元94,01 Mn | -元284,56 Mn | -元285,59 Mn | -元327,85 Mn | 元30,03 Mn | -元27,58 Mn | 元57,17 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元460,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,3% | 21,7% | 24,0% | 23,0% | 33,7% | 32,9% | 38,4% | 39,8% | 33,5% | 11,6% | 27,0% | 25,2% | 22,4% | 12,6% | 7,8% | 32,7% | 42,2% | 31,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,55 | 0,55 | 0,47 | 0,49 | 0,44 | 0,42 | 0,47 | 0,46 | 0,38 | 0,50 | 0,53 | 0,53 | 0,49 | 0,44 | 0,54 | 0,89 | 0,92 | 1,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,66 | 2,72 | 2,50 | 2,50 | 2,54 | 2,71 | 3,47 | 3,07 | 2,36 | 1,52 | 1,09 | 0,86 | 0,74 | 0,50 | 0,55 | 0,44 | 0,32 | 0,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 45,2% | 41,3% | 41,3% | 38,2% | 34,1% | 40,3% | 34,1% | 42,7% | 45,3% | 47,2% | 47,4% | 41,0% | 46,0% | 47,9% | 44,4% | 44,2% | 45,9% | 50,8% |
| FAVÖK Marjı | 11,3% | 14,5% | 13,1% | 10,3% | 5,2% | 9,4% | 8,0% | 15,0% | 9,8% | 17,7% | 16,6% | 9,9% | 12,9% | 3,5% | 12,9% | 12,4% | 9,9% | 11,4% |
| Net Kâr Marjı | -4,3% | -57,1% | -6,9% | 7,3% | -11,6% | 1,6% | 1,0% | 6,9% | 4,6% | 11,8% | 10,3% | 2,2% | 8,1% | 3,0% | 11,8% | 11,7% | 9,4% | 7,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,6% | 3,0% | 5,7% | 3,3% | 3,8% | 0,4% | 3,8% | -24,6% | -31,5% | -42,9% | -13,2% | -4,9% | -17,1% | -25,4% | -26,6% | 3,0% | -3,8% | 9,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,69 | -%1,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 648,51 | -%6,41 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,65 | +%0,26 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,48 | +%0,93 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 300,99 | -%9,01 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 589,70 | +%0,49 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,06 | -%1,96 |