002586Zhejiang Reclaim Construction Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $647,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,40 Mr | 元7,58 Mr | 元7,68 Mr | 元8,24 Mr | 元8,68 Mr | 元8,24 Mr | 元9,82 Mr | 元11,10 Mr | 元8,70 Mr | 元5,59 Mr | 元4,46 Mr | 元3,42 Mr | 元2,61 Mr | 元2,08 Mr | 元1,75 Mr | 元830,40 Mn | 元687,76 Mn | 元660,85 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元307,08 Mn | 元903,89 Mn | 元1,03 Mr | 元1,14 Mr | 元1,77 Mr | 元2,06 Mr | 元2,47 Mr | 元2,96 Mr | 元2,37 Mr | 元2,17 Mr | 元1,61 Mr | 元802,18 Mn | 元688,89 Mn | 元462,60 Mn | 元318,10 Mn | 元165,20 Mn | 元108,20 Mn | 元117,00 Mn |
| Net Borç† | -元953,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,09 Mr | 元2,47 Mr | 元2,13 Mr | 元2,56 Mr | 元2,57 Mr | 元2,14 Mr | 元3,32 Mr | 元3,53 Mr | 元2,86 Mr | 元2,16 Mr | 元1,84 Mr | 元1,77 Mr | 元1,57 Mr | 元1,35 Mr | 元1,26 Mr | 元983,79 Mn | 元890,64 Mn | 元665,66 Mn |
| Brüt Kâr | 元195,24 Mn | 元226,39 Mn | 元156,46 Mn | 元215,29 Mn | 元352,75 Mn | 元138,81 Mn | 元226,13 Mn | 元516,54 Mn | 元464,36 Mn | 元248,29 Mn | 元227,57 Mn | 元262,25 Mn | 元247,04 Mn | 元194,88 Mn | 元166,18 Mn | 元122,61 Mn | 元86,44 Mn | 元70,70 Mn |
| FAVÖK | 元18,48 Mn | -元92,70 Mn | -元29,54 Mn | -元183,89 Mn | 元99,04 Mn | 元12,57 Mn | -元772,67 Mn | 元366,13 Mn | 元369,97 Mn | 元187,21 Mn | 元170,38 Mn | 元212,00 Mn | 元196,07 Mn | 元147,62 Mn | 元122,56 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元273,37 Mn | -元151,09 Mn | -元137,11 Mn | -元497,07 Mn | -元93,51 Mn | -元410,35 Mn | -元1,28 Mr | 元252,91 Mn | 元213,32 Mn | 元93,06 Mn | 元63,28 Mn | 元102,02 Mn | 元96,39 Mn | 元86,86 Mn | 元74,79 Mn | 元56,74 Mn | 元43,15 Mn | 元29,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,24 | -0,13 | -0,12 | -0,43 | -0,08 | -0,36 | -1,12 | 0,23 | 0,22 | 0,13 | 0,09 | 0,14 | 0,16 | 0,14 | 0,14 | 0,09 | 0,07 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元80,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元510,28 Mn | -元9,14 Mn | 元29,11 Mn | 元127,73 Mn | 元183,78 Mn | 元12,16 Mn | -元3,55 Mn | 元132,67 Mn | 元81,68 Mn | 元31,11 Mn | 元91,34 Mn | -元32,18 Mn | 元23,95 Mn | -元61,54 Mn | -元120,14 Mn | 元43,15 Mn | 元35,43 Mn | -元11,60 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元30,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,8% | 11,9% | 13,4% | 13,9% | 20,3% | 25,0% | 25,2% | 26,7% | 27,2% | 38,7% | 36,2% | 23,5% | 26,4% | 22,2% | 18,2% | 19,9% | 15,7% | 17,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,33 | 0,33 | 0,28 | 0,31 | 0,30 | 0,26 | 0,34 | 0,32 | 0,33 | 0,39 | 0,41 | 0,52 | 0,60 | 0,65 | 0,72 | 1,18 | 1,29 | 1,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,65 | 0,77 | 0,67 | 0,80 | 0,80 | 0,67 | 1,04 | 1,10 | 0,89 | 0,68 | 0,57 | 0,55 | 0,49 | 0,42 | 0,39 | 0,31 | 0,28 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,4% | 9,2% | 7,4% | 8,4% | 13,7% | 6,5% | 6,8% | 14,7% | 16,3% | 11,5% | 12,4% | 14,8% | 15,8% | 14,4% | 13,2% | 12,5% | 9,7% | 10,6% |
| FAVÖK Marjı | 0,9% | -3,8% | -1,4% | -7,2% | 3,9% | 0,6% | -23,3% | 10,4% | 13,0% | 8,7% | 9,3% | 12,0% | 12,5% | 10,9% | 9,7% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 13,1% | -6,1% | -6,5% | -19,4% | -3,6% | -19,1% | -38,5% | 7,2% | 7,5% | 4,3% | 3,4% | 5,8% | 6,2% | 6,4% | 5,9% | 5,8% | 4,8% | 4,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -24,5% | -0,4% | 1,4% | 5,0% | 7,1% | 0,6% | -0,1% | 3,8% | 2,9% | 1,4% | 5,0% | -1,8% | 1,5% | -4,6% | -9,6% | 4,4% | 4,0% | -1,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |