002591Jiangxi Hengda Hi-Tech Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $278,27 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元889,66 Mn | 元870,71 Mn | 元1,02 Mr | 元1,01 Mr | 元1,10 Mr | 元996,78 Mn | 元1,53 Mr | 元1,45 Mr | 元1,51 Mr | 元922,95 Mn | 元929,73 Mn | 元952,67 Mn | 元891,09 Mn | 元811,83 Mn | 元750,79 Mn | 元372,56 Mn | 元272,67 Mn | 元236,86 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元95,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元248,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元637,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元156,32 Mn | 元107,55 Mn | 元172,38 Mn | 元153,06 Mn | 元162,91 Mn | 元120,23 Mn | 元152,11 Mn | 元159,13 Mn | 元103,64 Mn | 元85,75 Mn | 元127,45 Mn | 元117,98 Mn | 元86,10 Mn | 元45,00 Mn | 元2,00 Mn | 元51,85 Mn | 元34,63 Mn | 元39,91 Mn |
| Net Borç† | 元60,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元376,66 Mn | 元438,61 Mn | 元402,99 Mn | 元373,90 Mn | 元526,12 Mn | 元315,99 Mn | 元376,41 Mn | 元331,81 Mn | 元255,04 Mn | 元145,72 Mn | 元182,36 Mn | 元250,63 Mn | 元329,17 Mn | 元208,60 Mn | 元259,71 Mn | 元255,97 Mn | 元225,72 Mn | 元181,74 Mn |
| Brüt Kâr | 元43,60 Mn | 元43,81 Mn | 元47,25 Mn | 元50,20 Mn | 元95,62 Mn | 元95,07 Mn | 元182,79 Mn | 元152,67 Mn | 元90,02 Mn | 元28,85 Mn | 元32,64 Mn | 元68,59 Mn | 元74,22 Mn | 元61,23 Mn | 元94,83 Mn | 元102,86 Mn | 元88,84 Mn | 元73,51 Mn |
| FAVÖK | 元10,06 Mn | -元10,89 Mn | -元22,99 Mn | -元8,51 Mn | 元37,36 Mn | 元17,22 Mn | 元123,21 Mn | 元61,45 Mn | -元13,67 Mn | -元35,10 Mn | -元10,98 Mn | 元16,34 Mn | 元32,14 Mn | 元20,85 Mn | 元55,67 Mn | 元69,40 Mn | 元58,95 Mn | 元48,54 Mn |
| Net Kâr | -元25,86 Mn | -元10,62 Mn | -元40,60 Mn | -元62,41 Mn | 元18,38 Mn | -元508,50 Mn | 元84,56 Mn | 元34,91 Mn | 元14,75 Mn | 元14,12 Mn | -元66,45 Mn | 元4,84 Mn | 元31,68 Mn | 元25,44 Mn | 元52,45 Mn | 元59,41 Mn | 元49,05 Mn | 元37,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,09 | -0,04 | -0,14 | -0,21 | 0,06 | -1,69 | 0,28 | 0,12 | 0,05 | 0,05 | -0,25 | 0,02 | 0,12 | 0,10 | 0,23 | 0,23 | 0,19 | 0,14 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元6,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元38,22 Mn | -元31,08 Mn | 元56,18 Mn | -元100,00 Mn | -元48,82 Mn | 元63,41 Mn | 元71,18 Mn | -元44,49 Mn | 元10,55 Mn | -元3,45 Mn | -元44,80 Mn | -元59,50 Mn | -元52,08 Mn | -元60,29 Mn | -元75,26 Mn | 元8,01 Mn | 元16,79 Mn | 元5,23 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元13,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,6% | 12,4% | 17,0% | 15,2% | 14,8% | 12,1% | 9,9% | 11,0% | 6,9% | 9,3% | 13,7% | 12,4% | 9,7% | 5,5% | 0,3% | 13,9% | 12,7% | 16,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,50 | 0,40 | 0,37 | 0,48 | 0,32 | 0,25 | 0,23 | 0,17 | 0,16 | 0,20 | 0,26 | 0,37 | 0,26 | 0,35 | 0,69 | 0,83 | 0,77 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,59 | 0,69 | 0,63 | 0,59 | 0,83 | 0,50 | 0,59 | 0,52 | 0,40 | 0,23 | 0,29 | 0,39 | 0,52 | 0,33 | 0,41 | 0,40 | 0,35 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,6% | 10,0% | 11,7% | 13,4% | 18,2% | 30,1% | 48,6% | 46,0% | 35,3% | 19,8% | 17,9% | 27,4% | 22,5% | 29,3% | 36,5% | 40,2% | 39,4% | 40,4% |
| FAVÖK Marjı | 2,7% | -2,5% | -5,7% | -2,3% | 7,1% | 5,4% | 32,7% | 18,5% | -5,4% | -24,1% | -6,0% | 6,5% | 9,8% | 10,0% | 21,4% | 27,1% | 26,1% | 26,7% |
| Net Kâr Marjı | -6,9% | -2,4% | -10,1% | -16,7% | 3,5% | -160,9% | 22,5% | 10,5% | 5,8% | 9,7% | -36,4% | 1,9% | 9,6% | 12,2% | 20,2% | 23,2% | 21,7% | 20,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,1% | -7,1% | 13,9% | -26,7% | -9,3% | 20,1% | 18,9% | -13,4% | 4,1% | -2,4% | -24,6% | -23,7% | -15,8% | -28,9% | -29,0% | 3,1% | 7,4% | 2,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |