002592Nanning Baling Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $272,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,31 Mr | 元1,13 Mr | 元1,12 Mr | 元1,19 Mr | 元1,21 Mr | 元1,48 Mr | 元2,71 Mr | 元2,40 Mr | 元2,57 Mr | 元2,47 Mr | 元2,54 Mr | 元1,64 Mr | 元925,15 Mn | 元851,12 Mn | 元772,50 Mn | 元459,45 Mn | 元376,99 Mn | 元313,71 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元130,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元369,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元936,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元33,27 Mn | 元28,37 Mn | 元71,58 Mn | 元146,88 Mn | 元198,12 Mn | 元350,13 Mn | 元549,05 Mn | 元328,68 Mn | 元220,16 Mn | 元210,78 Mn | 元360,30 Mn | 元180,57 Mn | 元87,46 Mn | 元69,50 Mn | 元65,24 Mn | 元111,63 Mn | 元101,12 Mn | 元112,00 Mn |
| Net Borç† | -元281,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元708,61 Mn | 元656,91 Mn | 元540,41 Mn | 元549,60 Mn | 元607,31 Mn | 元602,78 Mn | 元748,42 Mn | 元707,60 Mn | 元771,40 Mn | 元875,25 Mn | 元645,40 Mn | 元635,76 Mn | 元600,61 Mn | 元545,12 Mn | 元499,86 Mn | 元465,43 Mn | 元357,61 Mn | 元282,11 Mn |
| Brüt Kâr | 元147,84 Mn | 元130,67 Mn | 元107,63 Mn | 元98,75 Mn | 元53,23 Mn | 元73,27 Mn | 元78,27 Mn | 元69,06 Mn | 元141,92 Mn | 元150,77 Mn | 元135,28 Mn | 元157,26 Mn | 元140,62 Mn | 元131,91 Mn | 元122,35 Mn | 元117,10 Mn | 元95,10 Mn | 元71,95 Mn |
| FAVÖK | 元75,41 Mn | 元59,53 Mn | 元40,07 Mn | 元12,59 Mn | -元171,33 Mn | -元391,39 Mn | 元24,80 Mn | 元35,47 Mn | 元79,83 Mn | 元95,40 Mn | 元87,98 Mn | 元84,83 Mn | 元88,81 Mn | 元85,97 Mn | 元90,99 Mn | 元73,54 Mn | 元55,56 Mn | 元45,68 Mn |
| Net Kâr | 元116,91 Mn | 元69,98 Mn | 元105,50 Mn | 元13,52 Mn | 元16,11 Mn | -元685,19 Mn | -元406,48 Mn | 元7,27 Mn | 元135,04 Mn | 元128,41 Mn | 元125,30 Mn | 元94,60 Mn | 元90,03 Mn | 元86,59 Mn | 元78,71 Mn | 元72,87 Mn | 元53,08 Mn | 元41,88 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,41 | 0,26 | 0,40 | 0,05 | 0,06 | -2,57 | -1,53 | 0,03 | 0,48 | 0,45 | 0,50 | 0,49 | 0,51 | 0,49 | 0,58 | 0,41 | 0,41 | 0,41 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元27,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元40,30 Mn | 元90,60 Mn | 元21,32 Mn | 元80,21 Mn | 元37,06 Mn | -元134,57 Mn | 元105,73 Mn | 元98,48 Mn | 元661.180 | -元29,12 Mn | -元112,34 Mn | 元33,75 Mn | -元14,31 Mn | 元50,87 Mn | -元4,03 Mn | 元44,62 Mn | 元36,99 Mn | 元13,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元37,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,5% | 2,5% | 6,4% | 12,4% | 16,3% | 23,7% | 20,3% | 13,7% | 8,6% | 8,5% | 14,2% | 11,0% | 9,5% | 8,2% | 8,4% | 24,3% | 26,8% | 35,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,58 | 0,48 | 0,46 | 0,50 | 0,41 | 0,28 | 0,30 | 0,30 | 0,35 | 0,25 | 0,39 | 0,65 | 0,64 | 0,65 | 1,01 | 0,95 | 0,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,76 | 0,70 | 0,58 | 0,59 | 0,65 | 0,64 | 0,80 | 0,76 | 0,82 | 0,93 | 0,69 | 0,68 | 0,64 | 0,58 | 0,53 | 0,50 | 0,38 | 0,30 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,9% | 19,9% | 19,9% | 18,0% | 8,8% | 12,2% | 10,5% | 9,8% | 18,4% | 17,2% | 21,0% | 24,7% | 23,4% | 24,2% | 24,5% | 25,2% | 26,6% | 25,5% |
| FAVÖK Marjı | 10,6% | 9,1% | 7,4% | 2,3% | -28,2% | -64,9% | 3,3% | 5,0% | 10,3% | 10,9% | 13,6% | 13,3% | 14,8% | 15,8% | 18,2% | 15,8% | 15,5% | 16,2% |
| Net Kâr Marjı | 16,5% | 10,7% | 19,5% | 2,5% | 2,7% | -113,7% | -54,3% | 1,0% | 17,5% | 14,7% | 19,4% | 14,9% | 15,0% | 15,9% | 15,7% | 15,7% | 14,8% | 14,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,7% | 13,8% | 3,9% | 14,6% | 6,1% | -22,3% | 14,1% | 13,9% | 0,1% | -3,3% | -17,4% | 5,3% | -2,4% | 9,3% | -0,8% | 9,6% | 10,3% | 4,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |